Test: Sennheiser Momentum In-Ear se ITE pro Android smartphony, že nová ukončení [Aktualizováno]


Sennheiser Momentum In-Ear (M2 IEG) Slib

Aktualizováno 24. listopadu 2014:
Následující našem testu, Sennheiser ukázal, že webová stránka věnovaná smartphone kompatibilita s helmami značky bylo budoucím kupujícím k dispozici. Můžete ho zde můžete najít a jsou pravidelně aktualizovány.

První vydání ze dne 17. listopadu 2014:
Nováček v rozmezí Sennheiser Momentum, headset intra Momentum In-Ear je nepochybně cenově nejdostupnější rodiny produktů. Prodal 100 eur každá buňka, se zdá tato sluchátka umístit sebe moudře v hyper nasycený trh. „Koncentrace dokonalosti, brilantní a silný, nastavitelné a ergonomické pohodlí,“ jsme slíbili. Nezapomeňte, že se jedná o první ITE Momentum vytvořené značky, protože ostatní občané helmy třmenu, který se prodává za 300 eur a 200 eur pro Momentum Momentum On-Ear. Všimněte si sluchátka do uší se dodávají ve dvou verzích: „I“ pro zařízení Apple a „g“ pro zařízení se systémem Android. Co jsou zač stojí za to?

Sennheiser Momentum In-Ear (M2 IEG): realita

Momentum Sluchátka do uší dodat zvuk dost „In Your Face“. Je zřejmé, že za méně než 100 eur, těžké najít takovou kvalitu vykreslování kloubové, silný a přesvědčivý. Jak dobře! Není třeba, aby se zasadila o objemu více než polovinu, aby se plně ušní bubínky. Pozor, nicméně, dělal neutrality fanoušek, budete mít trochu zklamaný, protože In-Ear je jednoznačně „barevnější a orientovaná dost“ akusticky mluvení. Například při psaní, ne všichni nutně užil tohoto sluchátka velmi přirozené.

Jejich zvuk je docela lichotivé, a to zejména u akutních i dolní středních otáčkách. Ve srovnání s Momentum On-Ear, středy jsou dobře vykopán více a bas trochu méně přítomna i kola. Ale ve srovnání s jinými páry sluchátek v této cenové kategorii, to je řez nad.

Tak učinit zadost svým kusy skály nebo kovu, není třeba dotýkat EQ na zdroje, je to všechno dobré. Odstín cymbal dokonale, elektrické kytary řev, ložiska dvojité pedál jsou přítomny a nízká je moudrý. Pro R'n'B (Beyonce) a rytmické hudby vyhodit ukázky basové (Daft Punk), tlačit trochu koření na spodní hranici (basa). Jedinou výjimkou je trip-hop. Chcete-li poslouchat Massive Attack a podobné, nedotýkejte se nic! A konečně, pro hlas k písním (odrůda) a jazz, trochu boost ve středních otáčkách je vítáno.

Originální design vyhovuje všem uším

Pokud jde o design a provedení, není téměř nic říci. Měřící 2,55 cm vysoká, headset je velmi diskrétní a přijmout černé a červené barvy, zvýraznit křivky jejich malé fyzické. Nic honosné nicméně. Líbila se nám hlavně jak Sennheiser podařilo projít kabel do sluchátek, takže to nepřijde třít svoji tvář proti pohybu. Stalo se tak v malých otvorů na konci uvnitř, čímž se sníží kontaktu s pokožkou.

Pokud jde o silikonové tipy, pohodlí je dobré a především malé a velké uši je najít vhodné velikosti zvukovodu. Německý výrobce má opravdu dobrý nápad poskytnout čtyř velikostí (XS, S, M a L) proti třem u většiny konkurenčních modelů. Připomeňme si, že konce mají dvě role. Prvním z nich je pasivní izolace. A oba říkají, že jsou mimořádně účinné v této oblasti. Objem polovina našeho iPod, neslyšíme žádný hluk na otevřeném prostranství psaní. Druhou funkcí je šíření nízkých frekvencí v chrupavce na bubínku. Takže pokud nechcete vybrat správnou velikost, budete mít jednu ruku dojem, který učinil nízkou chudokrevné a zadruhé, slyšíte všechno, co se kolem vás děje. Volit moudře!

Android, dálkové ovládání náhodný provoz

Skončit s použitím Momentum do uší jako handsfree pro telefon. Měli jsme model kompatibilní pro zařízení se systémem Android. To říká, že kompatibilní s přístroji Samsung, HTC, LG a Sony. Připojen k zařízení HTC One M8, plastové dálkové ovládání a odpovídající sluchátka odmítl nastavit hlasitost v aplikaci Hudba. tlačítek "+" a "-" házení funkce „next song“ a „předchozí skladba.“ Bizarní. Připojení k zařízení Sony Xperia Z3 se pravý opak. Mohli bychom nastavit pouze hlasitost ... se třemi tlačítky. Bylo upgradovat na dno, takže ovládání přehrávání / pauza / vpřed / vzad jsou funkční. V zoufalství, jsme vložili konektor do Huawei Ascend P7 a tam, všechno nakonec vyšlo. Takže, když spadneš na ITE, mějte na paměti, že v závislosti na vašem telefonu, ovládání na dálkové ovládání může být částečné nebo úplné. Chcete-li přijímat hovory naštěstí žádné starosti. Ale aby přidržen nebo konzultační hovor přijmout, je stále příliš nejisté následující zařízení. A to je škoda, protože mikrofon malého dálkového ovládání je docela dobrý.