Bose SoundLink Mini Test: silný zvuk v kapesní velikosti


Bose SoundLink Mini slib

Jak již název napovídá, Bose projít - se svým novým SoundLink Mini - na ještě menší velikost než předchozí řečník Bluetooth, v SoundLink II, která byla zahájena na začátku tohoto roku. Je kvalita zvuku vždy na setkání? O pár dní používání nám pomohly dostat náš nápad.

Bose SoundLink Mini reality

SoundLink Mini má velmi kompaktní formát. To je méně než 6 cm vysoké a hluboké! Stále obviňuje 700g na vahách. Hliníkové pouzdro je pro mnohé (kryt lze použít jako mini klub v případě nebezpečí!).

úžasný zvuk

Kvalita zvuku vydané SoundLink Mini je vynikající. Zvuk je mimořádně horký proces, se spoustou basy a dobrou přesností na středních i vysokých. A nic zkazit, žádné zkreslení je slyšitelný i při plné hlasitosti. Samozřejmě, že takový malý reproduktor nemůže soutěžit s některými většími modely, reproduktory mohou přinést plnější zvuk. Ale celková kvalita je docela působivé! Zejména proto, že puisssance je jmenování: 104,5 dB, což je docela slušný vzhledem k malé velikosti z uzavřeného prostoru. To zhruba odpovídá tomu, co vydání Sony SRS-BTX300, Bose SoundLink II nebo Samsung DA-F60.

Autonomy průměru, aniž

Akumulátor SoundLink Mini poskytuje necelých 7 h 30 autonomie podle našich měření. To je mírně pod průměrem autonomních bezdrátové reproduktory s baterií. Dobrý postřeh, Bose Kniha pohodlné nabíjení stojan: zůstává připojen k elektrické zásuvce a jednoduše umístit horní kryt pro nabíjení baterie.

Ergonomie na vrcholu

Nenarušují desing je pracoval, bezvadný povrch a optimální ergonomii pro les šest ovládacích tlačítek (zapalování, vypnout zvuk, změnit hlasitost, Bluetooth a pomocný vstup) jsou umístěny nad krytem a jsou dokonale viditelné. Po osvětlení kabiny, světlo indikuje stav nabití baterie (a pak se vypne po několika sekundách). Jediné dva konektory (konektor audio vstupů a přímé dodávky) jsou umístěny na pravé straně skříně.
Vzhledem k tomu, SoundLink II, vidíme dva malé přehlédnutí: mikrofon, který by permi příchozím hovoru přes reproduktor. S SoundLink Mini, bude nutně mít svůj telefon z kapsy saka nebo do tašky a používat konverzovat. Smůla! NFC není větší než strany. Přesto je vhodné zjednodušit apparairage smartphonu nebo tabletu.