Test: ZTE čepelí A452, a to zejména pro jeho nekonečnou výdrž!


ZTE čepele A452: slib

Díky své velmi skromné ​​konfiguraci, Blade A452 nepočítá revoluci telefon na trhu. Ale jeho výkonná baterie a ultra konkurenceschopnou cenu to velmi zajímavé navíc model by mohl dělat. 

ZTE čepele A452: realita

Jistě A452 ostří nebude vás očaruje svým designem. Pohodě za cenu, není však vyvolalo hysterii davů. Unibody kryt je vyroben výhradně z plastu (zde v slonová kost), umocňuje chrom okrajem na přední straně. Co říci na druhou sestavu ruky, ne nepříjemné vrzání je cítit i přes výhradní použití plastů.

Je také jisté, že to není HD 5-palcový displej, který potěší zákazníky. Jeho dobrý jas 448 cd / m² je bohužel nastavení výchozí nízký kontrast až 830: 1. Co dělat se stává disk nečitelný venku, když je okolní světlo je intenzivnější.

Omezený úložný prostor

Můžeme si být také jisti, že síla ZTE blade A452 je velmi skromný. Její malá Mediatek procesor quad-core pouze 1 GHz a jediný gigabajt RAM snaží, aby toto zařízení velmi citlivý. Některé latence se projevují například v spouštění náročných aplikací. Bez obav se však citlivost dotykové obrazovky, problém, který může být někdy pocit, v této cenové úrovni.

Můžeme samozřejmě zapomenout na 3D hry. S pouhými 28 snímků za sekundu zobrazí v referenčním testu Epic Citadel se ZTE čepele A452 netvrdí, když uslyší u řezat spustit tento druh cenných papírů. Bude těžké v žádném případě k jejich instalaci na 4,1 GB dostupné paměti na osm zakotvené v telefonu. Přidání paměťové karty microSD je nezbytné, pokud chceme, aby si neomezené ukládání fotografií, hudby a videa.

Autonomie mezi nejlepší testovaný

To rozhodně není pro foto a video, které prasknutí pro A452 Blade. Záznam je špatná, podrobnosti jsou vymýcena post-ošetření, zatímco barva silně objeví namodralé. Za zhoršených světelných podmínek, není možné, aby ostrý obraz. Nic ovladatelný buď strana videa: posouvání pohyblivých předmětů trhané, pokud nedojde ke stabilizaci a napětí na dobře tomto pohybu fotoaparátu.

Ale proč vybrat tuto A452 ZTE čepele? Jen pro autonomii neobvyklé. Se svou trochou chamtivé konfiguraci a jeho impozantní baterie mAh 4000 je smartphone trvá téměř 29 hodin hovoru, 18 hodin, 33 4G surfování a 14 hodin přehrávání videa 21. Všestranný self-testovány laboratorním 01net.com - nejvíce reprezentativní každodenní použití - označuje 12 hodin 17; stačí, aby bez obav dva po sobě jdoucí dny, aniž by bylo nutné dobíjet jednotku.

Ideální pro spotřebitele, jejichž hlavní použití je omezeno na denní telefonátů a odeslat několik zpráv.