Test: Wiko Pulp 4G, velmi těžké, ne-li hyper reaktivní


Wiko Pulp 4G: Příslib

S Pulp 4G je Marseille Wiko smartphone nabízí elegantní design a konfiguraci dostatečný pro použití v každodenním životě. V případě, že přístroj není nijak zvlášť působivý, výrobce jej prezentuje jako dobrou rovnováhu, kterou adaptuje co největšímu počtu. Snapdragon procesor 410 deska přichází s 2 GB RAM, což ponechává naději pro více robustní zařízení.

Wiko Pulp 4G: realita

Jako obvykle jsme Wiko nabízí smartphone, který je dodáván v mnoha barvách s propracovaným designem. Tentokrát to bylo na zadní straně smartphonu potřeby nahlédnout. Vzhledem k tomu, Pulp Fab 4G, je plast, který napodobuje spíš ctí kůže. Dotknout, nic víc ani zázrak, ale ovládání je velmi pěkné. Přístroj však váží svou váhu, a to zejména po dobu 5 palců. 151 gramů jsou daleko od nepřekonatelné, ale značka nás zvyklí na trochu lehčí.

Po zapálení, dvě věci, které nás týkají. Za prvé, široké černé pruhy, které se nacházejí nad a pod displejem a dát nepříjemný dojem nevyužitého místa. Nicméně, HD panel poskytuje dostatečné rozlišení 294 dpi, s kontrastním poměrem 1285: 1 a jas sahá až do 501 cd / m. Impozantní postavy, které se vyrovnají nejlepší vstupní obrazovky se pohybují, stejně jako Lumia 640 XL nebo Ridge Fab 4G, také v Wiko. Bohužel, vyvážení barev je částečně kazit dobrou náladu. V silně táhne modré světlo je velmi chladno. Do oka, to není příliš příjemné.

Boční interface Wiko nám nabízí opět kabátu domov (Wiko IU), který má tu výhodu, že jsou spíše střízlivý. aranžování ikon Poznámka (zaokrouhleno nasazena na těchto stránkách), která připomíná iOS. Těch několik přidané funkce - Inteligentní gesta a Smart vzhůru - jsou relevantní, se mnoho užitečných akce, jako je dvojí poklepání se obrátit na obrazovce, nebo při fotografování dotykem na dlaždice. Nicméně, tam je místo elegantní Android 5.1.1 Lollipop.

Po svůdné Duha Up 4G, značka přezkoumala technické konfiguraci na vzestupu, za ekvivalentní cenu. Procesor (čtyři jádra) se mění od 1 do 1,2 GHz, s bonusovou 2 GB RAM proti jednomu dříve. Navzdory tomu, dotyková obrazovka je překvapivě pomalu reagovat na prstu. Někdy budete muset zkusit několikrát získat požadovaný účinek se projeví. Vada, která se stává těžší, jak manipulovat zařízení. A konečně, toto zpoždění v noci z velké části na uživatelské zkušenosti.

To nepříjemné překvapení je ještě škodlivější než Wiko Pulp 4G je docela dobrý ve 3D. Obrazovka je prostě s vysokým rozlišením (1280 x 720 bodů), většina hry běží hladce, pokud člověk nemusí tlačit grafických detailů důkladně. S 32 snímky za sekundu na Epic Citadela v maximální kvalitě, smartphone žádný zázrak, ale zachovává sliby výrobce. Na rozdíl od toho, co by se dalo očekávat, to je strana z nejzákladnějších použití, které Wiko je nejvíce frustrující.

Naštěstí přístroj také plný překvapení, včetně jeho dlouhou životnost baterie. Volba baterie 2500 mAh je platit. V oblasti komunikace, jsme uspořádali 26h28 (více než příslib výrobce), proti 11:34 v surfování na webu a 9:32 video. Během naší univerzální měření autonomii, bude Pulp 4G bude konat 8:16. Skóre spíše pozoruhodné, v této cenové kategorii.

V fotce, 13-megapixelový snímač také prokázána. Je-li světlo je dobré, a to až do té míry, je rychlejší a jeho střela je v centru pozornosti. Barvy jsou také dobře vykreslen. Za nízké hladiny osvětlení, to je více smíšené s hlukem ve velkých množstvích. Kvalita je přijatelné. Video (1080p) je velmi dobře řízena. Aniž by zapůsobil na úroveň detailu, Pulp 4G reprodukovat barvy dobře a rychle adaptuje na rozdíly v jasu. Přes nepřítomnost stabilizátoru, letadla již mají bougeote, oprava jak jeden z chyb buničiny Fab 4G.