Test: Apple Watch Series 3, dostatečně silný, aby snížit vazby s iPhone


Apple je běžec. Sledovat jeho první objevily na trhu ladem více než se stal reference. Carrier příliš vysoká očekávání, že právě minul cíl. Není snadné definovat trh, který ani neví, kam jde, a nemůže prokázat svůj zájem. Je to trochu zavádějící, mezi luxusem a sportu. Série 2 museli najít druhý dech a úpravy. Ona opustila luxus - a zároveň vydělávat model Hermes - vrátit se do reality a jeho roli ve spojení hodinky namířenou ty, kteří chtějí sportovat, nebo pečovat o své zdraví.

S Series 3, Apple se zdá, že jsme našli cestu a zvýšil tempo. Jak daleko?

01net.com - Lionel Morillon- Na levé straně, řada 2. Na pravé straně, 3 série, s červenou tečkou na digitální koruny, což znamená, že se jedná o model 4G.

Nikdy neměňte vítězný tým, posiluje

První jistota je, že Apple se zdržuje průběh zaobleného obdélníkového designu. To je totožné s předchozími dvěma generací (vždy k dispozici v hliníku, leštěné oceli - jedné zde testovány, a keramický 38 nebo 42 mm). Abychom byli přesní, senzor přesahuje nepatrně, což odpovídá tloušťce dvou listů papíru.
Mimochodem, ti, kteří chtěli hodinky kolo bude zklamán. Ale jiní jsou rádi, že povrchová úprava je vždy dokonalé a udržuje těsnosti 50m. Bazény a hloubky bude i nadále, aby vám nabídnout, náramkové hodinky.

Vnější nemění, že to pochopil. OLED displej sítnice (340x272 pixelů, pro malý model, a 390 x 312 pixelů pro model 42 mm, zde testován) druhá generace nadále pulsovat své 1000 hnidy na maximální jas a stále nabízí citlivé dotykové ovládání a obohatila technologii Force Touch. To umožňuje přístup k kontextové možnosti „tlačí“ prst na skle jasné upozornění např.

V kontaktu vždy přidat digitální korunu a postranního tlačítka, která může být použita samostatně nebo společně, v závislosti na aplikaci rozhraní nebo displeje. Stiskem obou tlačítek současně i zlomí svůj závod ve sportovní aplikaci Watch. Zatímco stisknutím dvakrát krátce tlačítko strana bude aktivovat plat jablko, zatímco dlouhý stisk koruna aktivovat Siri.

01net.com - Lionel Morillon- Dlouhým stiskem číslicového koruny vždy zahajuje Siri. Novinkou je osobní asistent nyní mluví!

Kromě toho, osobní asistent Apple získává zcela nový rozměr s Watch Series 3. Stručně řečeno, to se stává mnohem jednodušší a jde rychle nepostradatelný. Proč? Vzhledem k tomu, Siri teď mluví. Není pochyb o pouhých několika vět nebo slov zobrazených na obrazovce, které cítíme vést dialog hluchých s robotem.
Mužský hlas nebo žena reaguje na vaše požadavky a zajišťuje, že nemáte na více než vypadat malé obrazovce. Někdy dobré úmysly došel dech, pokud je to nutné, například zobrazit seznam možností pro ověření jednoho, ale je lepší.

Čím lépe, dokonce. Siri může snadno vám počasí na druhé straně skla nebo ve světě, zahájení finanční rok, stopky, otevření fotografií uložených v hodinkách nebo vyhledávat další schůzku. Pokud noční hlad, můžete si dokonce ho požádat, aby najít restauraci v okolí a vytvoří cestu ...

Pozor však, Siri nestal vševědoucí a je-li lépe poznat své požadavky, přesto se stane ztratit kontrolu nebo ukázat své limity na některých „přesných“ otázky. Na otázku: „Který herec hraje v poslední James Bond? „Siri se ptá:“ Co film? „A seznamu nějaké Jamese Bonda, včetně dokumentů o hrdiny Ian Fleming. Není daleko létat, ale ne tak docela.

Nakonec, samozřejmě, Siri je stále schopná přijímat diktování zprávy s interpunkcí je lepší, pak je poslat. To může také obrátit na vás. A s Watch Series 3 budete dít častěji.

01net.com - Lionel Morillon- GPS + Cellular model může žít nezávisle na iPhone, pokud jste se přihlásili k variantě s operátorem.

S 4G, hlídka snížit kotviště

Vzhledem k tomu, watchos 2, Apple inženýři se usilovně snaží, aby se jejich nezávislé pořady iPhone. Nativní aplikace byli krok. Příchod čipu výkonnější, S2 v provedení 2, byl jiný. Řada 3 pod svým malým žádnou změnou v síti více než jeden.

Tam je první modul 4G, který je obsažen v modelech „GPS + Buněčná“ od 449 eur. To dělá samostatnou hodinky, které nemusí být v rozmezí od iPhone, s nímž je synchronizován nebo síť Wi-Fi, aby / příchozím hovoru, připojení k Internetu nebo brzy vaše stuhami oblíbené písně od Apple hudby (pokud je tato služba k dispozici).

Příchod 4G připojení dává novou hloubku k Watch. Je možné jít do kina nebo udělat nějaké nákupy, aniž by se museli obtěžovat s telefonem. Jeden způsob, jak detox, bez řezání svět.

Ve skutečnosti, nastavení je poměrně jednoduché a rychlé. Stejně jako u všech důležitých nastavení, to dělá z aplikace sledovat na iPhone. Potkali jsme několik chyb či závady někdy použití, které jsou pravděpodobně souvisí s tím, že služba nebyla dosud oficiálně nasazen.

V každém případě jsme se setkali někdy schopen poslat SMS, když telefon není v dosahu. Také jsme zjistili, že naše hodinky dát až 40 vteřin, aby zahájilo své 4G připojení, když byla mimo dosah nebo iPhone našel atmosféru výstupu metra, například. Lepší ne přijímat hovory během této doby ... Ale obecně jsme se nesetkali odpojení problém, jak je uvedeno některými americkými kolegy, a neviděl pokus nečekaných souvislostí otevření sítí Wi-Fi.
V každém případě, pokud jde o flexibilitu a svobodu, že tato volba těžké být vybíraví adresa tyto nedostatky. Mohou očekávat, že souvisí s jeho extrémní mládí.

Nezávislost má svou cenu

Jeden by doufal, že operátoři podporovat objekty spojené sdílení balíček bez dodatečných nákladů. To nebude tento případ. Chcete-li využít této svobody, bude platit objednají možnost, která bude přidat do svého balíčku. Pro tuto chvíli pouze Orange nabízí tuto možnost ve Francii, protože úřadující byl jediný technicky připraveny. Soutěžící by proto měla být schopna brzy připojí kolo. Mimochodem, Orange nabídka sestává ze šesti volných měsíců, po které bude platit pět eur za měsíc.

Přestože se SIM elektronická, virtuální, princip tarif je stejný jako dodatečný SIM spotřeba data se pak vloží do balíčku. Pozor však Watch nepodporuje roamingu. Ze dvou důvodů byla dána k nám za to. Za prvé, jak v zámoří poplatky za roaming jsou vysoké, že je lepší se vyhnout nepříjemným překvapením vzhledem k údajům neočekávaných spotřebě Watch. Kromě toho, hodinky Apple se nějak pásmová. Existuje ve třech verzích kompatibilních s různými frekvencemi, které do značné míry odpovídají Severní Ameriky, Evropy, Austrálie a Japonci a Číňany.

S3, W2, dotkl obsazení ...

Podívejte se na sérii 3 také dělá získat svobodu z iPhone, protože je to mnohem příjemnější k použití. Žádný zázrak, tady je nový čip zdvojnásobuje srdce S3 je třeba uvítat. Pokud není k dispozici lavice nástroj pro měření výkonu připojeného hodinek, je však jasné, že vše je plynulejší a rychlejší s novým motorem. Všechny dotazy předložené Siri jsou zpracovány rychleji. Žádosti, a to i těch, které nejsou v doku, můžete spustit a načíst data zobrazená v žádném okamžiku. Nezávislost, aniž by rychlost provádění nebylo možné. No rychlost připojení ne. To je místo, kde W2, malý čip odpovědný za připojení hodinky svět. Průtoky v Wi-Fi, non-měřitelné, jsou mnohem lepší v každém případě, aby se zjistilo, jak rychle vložit obrázky nebo dokonce plány na trase.

via GIPHY

Konečná omezení ...

Mezi 4G, blech S3 a W2 je Watch Series 3 je spravedlivé a odstraní některé z překážek, které připoutáno. V roce však zůstává, že autonomie.

Tam jsou dvě školy v tomto případě. Ten, kdo netoleruje nutnosti dobití hodinky připojeny každý večer a ten, který rád toto gesto jeho spaním rutina. Zástupci prvního skřípání zubů, protože Watch nebude vám umožní překročit asi třicet hodin životnosti baterie. Je zřejmé, že vše závisí na jejich využití. Apple oznamuje 18 h, ale mírné používání vám umožní udržet třicet hodin. Nicméně, pokud se dostanete za hodinu ráno před odchodem do práce pomocí motorku GPS trvat několik hovorů 4G a přijímat mnoho oznámení, je jasné, že 18h bar bude váš obzor.

Na závěr je třeba poznamenat, že v případě, že nový iPhone kompatibilní se standardním nabíjení indukcí Qi se Watch zůstává omezeno na vlastní technologii. To však bude moci účtovat přes AirPower, Apple, jakmile budou k dispozici příští rok. Takže se nemusíte ztrácet svou magnetickou nabíječku do té doby.

01net.com - Lionel Morillon- Sledujte řady 3 je stále nabíjí přes magnetický konektor, čeká letectva, který dorazí na začátku příštího roku.

„Je to zázrak, aby se podařilo to všechno se vejde do stejného pole,“ pustíme zástupce Apple v Cupertinu velmi hrdá na svůj výrobek. Je dobře známo, že je vše pevně v této malé krabičky a neočekává táhnout na své hodinky jako trvalé jako soutěž na dlouhou dobu. Nicméně, hodinky Apple získává energie svádění, každý den.

Sledovat série 3, stále více a více sportů

Poháněn watchos 4, který zavádí mimo jiné nové volby a nový dok výhodnější, nejnovější Apple sleduje rovněž posiluje své silné stránky v oblasti sportu a zdraví. Oznámení vyprávějí vám vstát každou hodinu, jsou jen malou část ledovce.

Snímač pulsu zřejmě přispívá k tomuto vzestupu. Rychleji se objeví a stejně přesné, její opatření jsou nyní lépe vyvinuty. Přístupné přes komplikace, můžete na první pohled rychlosti vašeho srdečního tepu v okamžiku vidět, ale také vědět, jak hluboko porazil v klidu v průběhu dne a její nejvyšší úroveň, když jdete , Je dokonce možné vidět jeho zotavení tepové frekvence po cvičení. Dobrým ukazatelem vašeho zdraví a výdrž.

Kromě toho, vhodný pro lidi s vysokým tlakem, je možné požádat o hodinky, aby vás upozornil, když vaše tepová frekvence překročí určitou hranici, zatímco nepraktikujete fyzickou aktivitu.

Stejně tak systém prstenců, která vás povzbuzuje k dosažení spálené kalorie cíle, aktivity a zvedání každý den, je nyní navržen tak, aby vás inspirovat k tomu navíc trochu úsilí. Po celý den, malé zprávy, deaktivován, povzbudit vás a informovat vás o vašem postupu.

Ale samozřejmě, podporovat jediný cíl Watch Series 3. Tyto hodinky jsou také více přizpůsobené k podpoře a změřit své sportovní aktivity aktivní každodenní život není. watchos 3 otevřel dveře u bazénu. Sledovat OS 4 a řady 3 zpřesňuje věci. To znamená, že vzhled barometrický výškoměr umožňuje během nakupování pěšky nebo na kole do měřit nestejné přešel a lepší dát do souvislostí shromážděných srdeční data.

Pro ty, kteří jsou v interiéru, Apple oznámil partnerství s významnými výrobci v tomto odvětví, aby vaše hodinky mohou komunikovat se svým běžícím pásu, jejich eliptický, atd

Také, aniž by se tak praktické jako vyhrazené hodinek, jako je Garmin Forerunner se Watch Series 3 nyní umožňuje lépe měřit dílčí cvičení, a dokonce i snadno připojit různé typy činností v rámci jedné série. Je tedy možné složit Závod na kole nebo plavání a hromadí všechna data pro sledování pokroku.

Dobrou zprávou pro ty, kteří procházející sportovat hudbu, nové hodinky nyní vloží 16 GB úložného prostoru, proti 8. dříve. To bude možné, aby se více hudby s sebou.

01net.com - Lionel Morillon- New "Sport smyčka" Apple je velmi příjemné pro sportovní aktivity. Ona ždímá zápěstí dokonale a nechá ho dýchat.

A konečně, bude to signalizovat nové spony Sport, který ukazuje princip Milanese náramku tvoří snadno nastavitelný spony na zápěstí. Je to velmi pohodlné, když jsme se spustit nebo sportovat s hodinkami. Skládá se z druhu odolného a lehce rozšiřitelný mesh, že se udržuje uzavřen pěti malých proužků suchého zipu. Chcete-li být upřímný, dáváme přednost zdaleka klasického sportovního náramku. Zanechává více prodyšná, plně podporuje vodu a mnohem lepší zůstat na svém místě, což usnadňuje přesné měření srdečního senzoru.