Test: Galaxy S6 hran Plus Excellence Samsung ve větší a trvalejší


Samsung Galaxy S6 hran Plus slib

Galaxy S6 okraj Plus je podobná ve všech ohledech Samsung Galaxy S6 okraj jde o zakřivení obrazovky. Tento model přijímá však formát phablet s velkým 5,7 palcovým digonale. Tento smartphone je také tým lepší kapacity baterie (3000 mAh), zatímco ostatní složky se nemění. Prošel testovací laboratoři 01net.com a tady je náš verdikt.

Samsung Galaxy S6 hran Plus reality

Na straně konstrukce, Edge Over S6 žena přesně ty formy S6 hraně, ale větší. Naše dojmy jsou stejné. Výhody jsou především estetický (je to krásný, tenký a kompaktní) a nevýhody nemění s takovým foto senzorem, který jara příliš hrubě trup.

Pokud jde o manipulaci, zůstává trochu matoucí, se do tiskového přístroje „příliš pozdě“ na okrajích, někteří cítí účinek „řezání“. A pokud je to méně řvát, než jeho mladšího bratra okraji, že Edge Over je širší, nezlepšuje se cítilKonečně, mnohé z nich jsou stejná myšlenka: přístroj je mnohem pohodlnější držet při její křivky jsou opět v kontaktu s dlaní (což je i případ Galaxy poznámky 5). Další nepříjemnost: Perzistentní úvahy o zakřivených stranách obrazovky. Obtížné se zbavit jakékoliv poloze přístroje.

Co se týče velikosti phablet zařízení, podle našeho názoru zůstává nezměněn: velký displej je velmi pohodlné používání, ale smartphone vyžaduje obě ruce pro manipulaci.

Power spolehlivý

Procesor Samsung Exynos je stále nejúčinnější okamžiku. Nad jeho impozantní skóre v různých výkonnostních testů, to je většinou v praxi ocenit jeho výkon: výkon je prostě super rychle za všech okolností, dokonce i multitasking s působivou plynulosti ve všem videohry, nejpokročilejší Merme. 

V testu s aplikačním Epic Citadel, Edge Over lehkovážně přesahuje 50 fps i přes obrazovku s vysokým rozlišením.Žádné stížnosti, S6 okraj Plus je nejrychlejší ze všech chytrých telefonů na trhu, připravený červenat potěšením ty nejnáročnější uživatele a další horečné hráče. Bude však velmi frustrující pro ně, aby zjistili, že 32 GB verze (25 GB k dispozici), žádná čtečka paměťových karet ...

autonomie top

S6 okraj Plus je silný, jeho autonomie není negativně ovlivněna. Je to dokonce výrazně vyšší než S6 Edge, s baterií, která získává 400 mAh kapacitu. Smartphone odolává více než 9 hodin v našem univerzální těžkou zkouškou a téměř 20 hodin hlasové komunikace. To, co z velké části den bez dobíjení, a to iv nepřetržitém používání. Jen velmi náročné videoher zkrátí jeho vytrvalost, ale nebude dělat příliš horká jeden. Ve skutečnosti je to především při pohybu je jednotka ohřívá ... stejně jako všechny současné řady chytrých telefonů.

A boční opětovného S6 zpomalí ještě rekordy! S dodané nabíječky, výkon se zvýší z 5 na 50% poplatku za méně než 30 minut a dosáhl 100% nabití pouze 1 hodinu a 15 minut! Poté bylo zapnuto a připojeno, ale málo používají.

perfektní Screen

Opět platí, že displej AMOLED S6 hran Plus nemění ve srovnání s S6 hrana: je to stále vynikající! Jeho jas je velmi vysoká, kontrast je nekonečný, dostatek rozlišení (515 dpi), velmi přesný barevný režim foto a mimořádně atraktivní v automatickém režimu. Čitelnost sluneční obrazovky je jedním z nejlepších žánru. Jediná nevýhoda: jeho režim provozu blikání může být únavné pro ty, kteří chtějí používat zařízení ke čtení. Nejvíce praktikuje oko může spot blikání občas. Nic moc nepříjemné jeden. Poslední detail: citlivost dotykové obrazovky je velmi důležité (rukavice módní vždy zapnutý), a někdy problém na dotykové klávesnici, se stávkami lemované náhodně.

Excellent photo

Výkon fotografii Galaxy S6 hran Plus a video jsou stejné jako u prvního S6 Samsung vynikající. Nicméně, naše srdce se zmítá mezi zprávami velmi přesné LG G4 a ty velmi hladký a velmi čisté Galaxy S6. Za zhoršených světelných podmínek, včetně G4 LG poskytuje jasnější obraz než S6 náskok před ... ale trochu hlučný.

velmi chytrý Samsung Interface

rozhraní Samsung TouchWiz má nejen obdivovatele. Jeho estetické je diskutabilní, ale ergonomické triky jsou opravdu vynikající. Unikátní, multitasking režimu okna je například opravdovým potěšením pro většinu náročných uživatelů.

Komfortní dodatky k „využití“ zakřivený displej přístroje zůstává v našich neoficiálních (zkratky ke svým kontaktům 5 a 5 oblíbenými aplikacemi) a mají téměř všechny byly aktivovány na konvenční ploché obrazovky! Tato nejnovější verze Touchiz je nyní dobře známé a detailní z našich posledních testů Galaxy S6. Trvat na tom, stačí přizpůsobit Sound zvukové funkce Samsung, naprosto geniální, které zlepšují zvuk v závislosti na kvalitě vašeho headsetu a vaše ušní bubínky.