Test: Samsung Galaxy S6, Samsung znovuzrození v high-end


Samsung Galaxy S6: Příslib

Nesporná hvězda poslední MWC Barcelona nakonec dělá jeho vstup na jevišti, mezi provozovateli jako v obchodě! Uspět Galaxy S5, který nesplňoval očekávaný úspěch Samsung Galaxy S6 se prodává nám ho jako výjimečný smartphone a to jak z hlediska výkonu a designu. Uvědomili jsme si, existuje několik dní prvních testech pro méně slibné. Dnes dodáváme úplný přehled o nové vlajkové lodi společnosti Samsung.

Samsung Galaxy S6: realita

All skla a kovu, Galaxy S6 je krásný smartphone ... bez převrat žánr z hlediska designu. Je vybaven sítem 5,1 palce jako jeho předchůdce S5, zachová 1 nebo 2 mm kolem své rozměry v délce a šířce. Pro ty, které čekají výkony, Pohraniční neuvěřitelně tenká obrazovka, například, nebo úplně jiný designu ... přepnout zpět příští rok! Je zde usadit mírné ztenčení bočních okrajů, což není špatné. Pokud jde o inspiraci, Samsung Zdá se, že jsme našli částečně v soutěži. Dno kovovým dekorem vypadá tajemně jako to poslední iPhone 6 a 6 Plus.


Metal Borders S6 (vlevo) a iPhone 6 Plus (vpravo)

Pokud jde o zadní sklo, to je několik roky Sony značka pro své high-end modely, jako je Xperia Z3. Tvar případě však zůstává velmi blízká S5, Samsung má tuto stranu nelze znovu vynalézat kolo.


Ve srovnání s S5 (vlevo), S6 získává 2 mm na šířku a vyměnil všechny
Plastové proti kovu v kruhu skla. Kryt zůstává blízko.

Galaxy S6, nejlepší upscale
V každém případě, výsledek je lichotivé pro oko a hlavně Samsung dokáže vytvořit malý zázrak na sektor high-end, dolaďování jejích stěžejních dobrou milimetr. O tloušťce 6,8 mm, Galaxy S6 stává topmodelka z nejlepších rozsahu okamžiku.


Galaxy S6 vykazuje tloušťku 6,8 mm, proti 8,1 pro S5.

I přesto, že iPhone 6 nebude mu udělit než 0,01 mm, výkon je dobrý, protože korejský výrobce omezil maximální patovou situaci na zařízení. Snímač otisků prstů je zachována zejména (a lepší) a fotografií, 16 megapixely Čidlo měří stejnou optickou stabilizaci.

5.1 palce, ale vždy ve velmi vysokém rozlišení

Pokud jde o kvalitu zobrazení, jak jste již bylo uvedeno v našich počátečních testech, Samsung udeří tvrdě. Absolutní kontrast s technologií Super AMOLED, vysokým jasem a obrazovce Quad HD (high definition 2560 x 1440 bodů, jako je LG G3), Samsung se stane zde nový kurz pro potěšení věřících značky ,


Obrazovka 5,1 palcový Galaxy S6 dosáhl se svým rozlišením Quad HD, tím více
s vysokým rozlišením na trhu, nebo 576 bodů na palec.

Ale Galaxy S6 je nejen pastvou pro oči. Přístroj je velmi pohodlný v ruce, trochu užší než S5 a kovovou hranou s pěkným dotek. Samsung se rozhodl zůstat na 5,1-palcový desky a byl rád, že na ovladatelnost.


Galaxy S6 delší, ale užší než S5: manipulace je usnadněna.

Pro správu paměti oblaku

Existují dva hlavní ústupky, že společnost Samsung měla směřovat k jeho S6 dosáhne takové úrovně obratností. A stálo několik míst v našich probíhajících srovnávacích chytrých telefonů na více než 450 eur. První vzpomínka S6. Velmi pohodlné s 32 GB, z nichž 25 jsou k dispozici pro uživatele, však není škálovatelné bez MicroSD čtenáře. Jediné místo k dispozici pro uživatele je, kdo obdrží nano SIM.


Jediné místo, kde má uživatel přístup: nano SIM čtenář.

A pokud jsou k dispozici modely v 64 GB a 128 GB, které nejsou uváděny na trh ve Francii v současné době. Jejich výstup bude záviset na poptávce na trhu, říká Samsung. Uživatelé mohou mezitím radosti, mají přístup zdarma na dva roky 100 GB na onedrive Microsoft.

Endurance je jmenování

Druhý grant je napájen z baterie, která se taví při průchodu od 2800 do 2550 mAh. Navzdory tomu, nebojte se Galaxy S6 má skvělou výdrž hodné nejlepších high-end smartphony. Na nejzákladnější použití, nicméně, to je zpět směrem k S5 s 5:30 hod do 13:30 na odvolání přehrávání videa (před 26h a 15h). surfování 4G, výsledek nebude pohybovat jen něco málo přes 17 hodin. Ještě více uklidňující našemu univerzálnímu selftestu který simuluje realističtější a tím i energeticky náročná použití, S6 je lepší, 08:30 (8 hod proti pro S5). Není-li nadměrné vůle v hyper-intenzivní hry zdrojů, je možné předat průběhu dne bez jakýchkoliv problémů. A bonus je, že S6 se dobíjí rychleji než většina chytrých telefonů. To má tedy za méně než hodinu jít od 50 do 100% autonomie. A to nejen díky svému silnému nabíječka 2 amp od použití jednoho z OnePlus One (2,1 ampéry), to vyžaduje další čtvrthodinu.

Nerovný výkon, ale dostačující vůbec

Zbývá evokovat sílu a obrázky schopnosti Galaxy S6. Již jsme se do značné míry řešit první bod v předchozím hodnocení, ale to bylo nemožné měřit s aplikací Antutu. Test tohoto druhu není nutně odrazem uživatelského komfortu nabízí smartphone ale většina Technici jsou vždy rádi několika opatření. Partitura S6 je mezi 60,000 a 69,000 a 3D výkon z 15 000 na více než 20000. To je jasně pořadí záznamu a mimo 3D, budete muset dostat stranu Nexus 6 nebo OnePlus, kdo si tuto úroveň výkonu. Takže jsme viděli na straně nového domu procesoru S6, není všechno růžové. Přístroj je předmětem škrcení. Musí zpomalit svůj procesor, aby se zabránilo lezení ve stupních. Proto je poněkud kolísavý výkon. V praxi je navigační menu a na web je tekutina, nemáme žádné problémy zpomalení včetně propracovaných 3D her a přístroje nikdy ohřívá nad 40 stupňů. Pro uživatele, co víc?

Nový mistr se rodí foto

Ještě fotografie a video, Galaxy S6 udělal mnohem lépe než jeho předchůdce. zlepšené senzory (např nejrychlejší), přídavek optickou stabilizací obrazu, efektivní HDR ... The smartphone také ukazuje silnější než iPhone 6 Plus (také vybaven optickou stabilizací).


Snímač 16 megapixelů je příliš vystupující na našem vkusu, ale je
cena za výjimečnou kvalitu obrazu.

Máme rádi ostrost, bohaté detaily, barvy spíše lichotivé a dobré nízké světla. S6 přijde, i když jsme lépe zvládat určité situace proti iPhone. Snad s výjimkou ve videu nebo nejnovější Apple zůstává mistrem s trochou sekvencemi více tekutin a bez zkreslení. Pro více informací o fotografii naleznete v naší fotografické složce, která konfrontuje Samsung Galaxy S6 k LG G Flex 2 a iPhone 6 Plus. Mezitím, nejlepší je ještě zvážit některé záběry.


Naše reference vzor pořízené s Samsung Galaxy S6.


Stejný fotografie pořízené s Apple iPhone 6 Plus


Pohled za zhoršených světelných podmínek vždy s Samsung Galaxy S6


Pak Apple iPhone 6 Plus.


Foto venku s režimem Galaxy S6 HDR off.


Foto venku s Galaxy S6 s režimem HDR povoleno. část
Fasáda odstín je okamžitě mnohem jasnější!

Samsung Galaxy S6 je k dispozici v pátek 10. dubna v jeho 32 GB verze na 710 eur

Fotografie úvěry: Adrian Branco