Test: Samsung Galaxy A3 (2017), stále blíže k dokonalosti


V roce 2016, Samsung zaznamenal nejhorší. Ale to bychom neměli zapomínat, že jihokorejský prakticky nikdy nemine své hlavní produkty. S7 Galaxy, Galaxy A3 a A5 (verze 2016), Galaxy J7, Fit Gear 2, Gear S3 ... nemožné najít v seznamu vykazuje průměrnou kameru. V loňském roce se smartphony střední třídy byli jeho nejlepší překvapení, což vyvolává nová očekávání. Galaxy A5 (2017) nedávno žil až do veškerá očekávání. Nyní je zde Galaxy A3. Menší, levnější, ale ještě ambicióznější.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

Galaxy S7 Small

Asi 300 eur, čínští výrobci jako Xiaomi učili nás eyeful. Za 329 eur, Samsung replika silou. Za tuto cenu, přináší smartphone všechno sklo, s opěradlem, že pouze oživit fotoaparát (bez vysunutí) a bleskem. Jako je tomu na Galaxy S7 a Mi5s, zadní je mírně zakřivený, pro větší pohodlí.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

Kovové držáky jsou pouze ne-li trochu klouzalo. Ukazují to zejména, že výrobce neměl ignorovat kvalitu povrchových úprav hodných high-end. Obrazovka 4,7 palce, je důležitou součástí průčelí a umožňuje kompaktnější než iPhone 7 - stejné diagonální - výška a šířka. Přístup k pohonu tlačítky (vpravo) a ovládání hlasitosti (vlevo) vidí zmírnit. Dno, existuje fyzické tlačítko Domů nyní vybaven snímačem otisků prstů, s výhledem konektor USB Type-C. Další dobrou zprávou je přístroj IP68 certifikováno a proto přežil pád do vody.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

Dědictví poznámce 7

Není překvapením, že Samsung stále spoléhá na svou technologii Super AMOLED s rozlišením HD s rozlišením 312 dpi. Klíčovým, že má nekonečný kontrastní poměr, který dělá mnoho v kvalitě zobrazení. Jas 461 cd / m2 absolvovat poměrně příjemná. K dispozici je také Always On Display funkce, která zobrazuje základní informace (čas, datum, stav baterie, oznámení), když je displej vypnutý.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

Ostatní vlastnosti uváděné na 2016 vlajkových prodejen jsou také importovat. Mezi nimi, Game Launcher způsob, jak sloučit všechny hry. Obsahuje herní nástroje, virtuální tlačítko, jehož prostřednictvím lze nahrávat videosekvence při hře, zakázat upozornění nebo uzamčení obrazovky.

Rozhraní Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Rozhraní Samsung Galaxy A3 (2017)

Samsung opět jsme točili stejně jako v minulém roce a zároveň slouží k překrytí založený na Android Marshmallow (6,0), není-li Nugát (7.0) za předpokladu, v nadcházejících týdnech. Nicméně, menu nastavení byla zjednodušena s významnými úpravami. Je například možné odstranit obdélníkový rámeček kolem ikony. Oznámení jsou dobře organizované, s třídícím aplikací. Snímač otisků prstů mezitím byl reaktivní a spolehlivý, aniž by překonal některé levnější konkurenty, jako jsou Honor 6X.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

vhodný síťový nezapomenutelné autonomie

Na rozdíl od Mi5s Galaxy A3 není zamýšlen jako závodní stroj. Jeho Exynos 7870 je mírně taktovaný na 1,6 GHz a podpořen 2 GB RAM. Ve srovnání s loňským rokem, zlepšení je mírný, ale skutečné: smartphone jde skóre 35000 až 45000 v Antutu 6. V případě, že zařízení se nyní zobrazuje asi 50 snímků za sekundu s Epic Citadela, ve skutečnosti nečekejte, aby si všechny detaily i těch nejnáročnějších her v tuto chvíli. Bude to ve skutečnosti o něco nižší úroveň grafiky pro skutečné plynulosti ve hře.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

V každodenním životě, navigaci mezi aplikacemi je provedeno bez jakéhokoli zpomalení. Skutečnou slabinou Galaxy A3 je její skladovací kapacita 16 GB (9,7 GB. Zapalování), aby se erozi příliš rychle. Bude to s kartou microSD (až 256 GB).

Zahájením naší univerzální samokontroly postup -, který se mísí několik druhů použití (včetně videa, surfování a mnoho dalších), jsme měli na mysli, neuvěřitelné výsledky loňského roku. Odolnost se pak během 12 hodin. A nebyli jsme zklamáni. V roce 2017, baterie 2350 mAh nás pošle do ... 14:35 všestranný autonomie! Demence postava, která klade Galaxy A3 na čtvrtém místě z nejodolnějších smartphonů pro takové autonomie. S vědomím, že zařízení překračuje 17h odvolání (což je správné), pravděpodobně se mohou spolehnout na to po dobu dvou dní v kuse.

01net.com-

Co k fotografii

Zatímco nový Galaxy A5 nabízí pěkný combo dvou senzorů 16 megapixelů (přední a zadní), A3 je spokojen s 13 Mpx zadní a přední osm. Ve srovnání s loňským rokem, zlepšení jsou nepatrné. Neexistuje žádná hojnost detailů, ale dost na to není potřeba tisknout své fotografie ve velkém formátu. Barvy jsou realističtější a kontrast je dobrá. Není překvapením, že ztrácíme mnoho z těchto kvalit jako světlo se zmenšuje.

Snímek pořízený s Samsung Galaxy A3 (2017) - s HDR01net.com- Snímek pořízený s Samsung Galaxy A3 (2017) - s HDR

Ve videu, to je současný stav, s velmi vhodnými sekvencemi, ale nedostatečnou stabilizaci. Měli jsme několik rozvojové impulsy, ale podmínky - velmi šedé oblohy - nebyly nejpříznivější. Samsung má také viděl jeho obraz aplikace, jejichž činnost je založena na snapchat kultury málo informací na obrazovce, mnoho prst klouže pro přepnutí z jednoho režimu do druhého. Ve skutečnosti je to velmi pohodlné přepínání režimu selfie poklepáním top-down jednotku. Plovoucí Tlačítko je myšlenka, aby se chrliči, aniž byste museli otáčet palec.