Testování Samsung Galaxy J5: monstrózní méně než 280 eur


Po S8 inovativní Galaxy a Galaxy A3 a A5 atraktivní, Samsung doplňuje svou nabídku s J5. Vstupní rozsah smartphone, který si klade za cíl přilákat menší rozpočty. Brožury je mírný, s procesorem běží na 1,6 GHz, 2 GB paměti a 16 GB skladování (roztažitelného). Za 279 eur, avšak obsahuje displej Samsung Super AMOLED 5,2 palců, snímačem otisků prstů a dvěma kamerami 13 megapixelů.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Mnohem úspěšnější designu

V designu hlediska 2017 byl jedním z obnovy pro Samsung. Nejprve se svým Galaxy Galaxy A3 a A5, jemnými křivkami než jejich předchůdci. Pak se Galaxy S8, využil obrovské obrazovky bez okrajů. Jihokorejský neměl zapomenout na jeho vstup. Po uvolnění Galaxy J5 plast ji před rokem, výrobce obléká jeho nástupce kov shell. Zadní nabízí luxus vzít zakřivení vlajkových lodí této značky. To vše s velmi zjevné anténami a fotografické snímače, který se hodí v hliníku.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Galaxy J5 není velký formát. S jeho zaoblené, zajišťuje pohodlné uchopení. Tato dobrá přilnavost Výhodou kovových povrchů, kde je použití skla má tendenci táhnout smartphone. Na této cenové úrovni, není pochyb o okraje k okraji obrazovky. Deska stále zaujímá více než 70% na průčelí. Pro srovnání, číslo vzroste na 72% pro Samsung Galaxy S7 a klesá na 66% pro iPhone 7.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Na obrazovce, hlavní tlačítko chová jako snímač otisků prstů. Je obklopen ikonami symbolizujícími multitasking a zadní funkcí. Čistý detail na levné zařízení, které nemusí nutně ctít J5. Neutrální kapacitní tlačítka, které by jinak byly pomohly zvrátit dvě funkce by byl významný. O tloušťce 8 mm a hmotnosti 160 g, Galaxy J5 není příliš blízko, ani světlo. Ale jak často se společností Samsung, povrchové úpravy a kvalita zpracování jsou bezvadný.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Super AMOLED bez Full HD

Na 279 eur, J5 je méně konkurenceschopné než Huawei P8 Lite prodal 249 eur. Kromě toho, že Samsung ve prospěch dceřiné společnosti s názvem Samsung Display, která zásobuje obrazovek Super AMOLED za skvělé ceny. J5 má, s kvalitou zobrazení, který jde s: nekonečným kontrastem a správným jasem - ale může být zlepšena - 441 cd / m. I na přímém slunečním světle, můžeme použít smartphone bez větších obtíží.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Na začátku jsou velmi jasné barvy mohou být zmírněno z nastavení přístroje. Jeho skutečná slabina telefonu je shrnuta ve dvou dopisech: HD. Rozlišení 282 počet dpi jeho 5,2-palcový displej není, to je pravda, a to nejen ochromující a jemnější pozorovatelé trpí mírnou ztrátu ostrosti textů. Full HD stále by bylo plus.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Galaxy J5 Výhodou nového překrytí Samsung, přezdívaná Experience 8.1 a je založen na systému Android 7.0. S vizuálním opravy provedené u příležitosti vydání Galaxy S8, ikony jsou modernější a menu jsou zjednodušeny. Oceňujeme nové zkratky - zobrazit zásuvku aplikačního dotykem domovské obrazovky - jako staré - pro otevření fotoaparátu s dvojitým stisknutím tlačítka Home. Snímač otisků prstů, je samo o sobě velmi citlivý, i když nedosahuje vynikající výkon, který může nabídnout Huawei mobilní telefon v této oblasti.

Rozhraní Samsung Galaxy J501net.com- Rozhraní Samsung Galaxy J5

All Samsung zážitek. A Google. A Microsoft.

Dotykem na základní obrazovku zleva doprava, člověk dosáhne Upday, ekvivalent Zpráv Google vyrobený společností Samsung, která má nepříjemný zvyk zobrazování reklamy. Aplikace Game Launcher je také integrován. To umožňuje zakázat tlačítek rychlé volby v průběhu přehrávání nebo nahrávání nějaké videa. Pro ty, kteří používají smartphone pro profesionální i osobní úrovni, funkce dual messaging umožňuje zaznamenávat dva účty v aplikacích, jako je Facebook, WhatsApp nebo Skype.

Rozhraní Samsung Galaxy J501net.com- Rozhraní Samsung Galaxy J5

Přes jeho mnoho kvalit, Samsung překrytí trpí příliš mnoha předinstalovanými aplikacemi. Mezi důsledky, Samsung, Google a Microsoft, že opakování jsou četné. Začnete - mimo jiné - se dvěma prohlížečů, dvě poštovní schránky ... a tři on-line storage služby. Bohužel, tyto aplikace mohou být vypnuta, ale ne odinstalovat.

s omezeným výkonem, neomezené vytrvalosti

Po vstupu do Snapdragon 410 loni ve svém prvním J5, Samsung se nyní stěhuje do domu čip, na Exynos 7870 procesoru (8 jader na 1,6 GHz). Akt jihokorejský projít konce své spolupráci Qualcomm, alespoň na francouzském území. S 2 GB paměti RAM, J5 není zázrak. Multimediální telefon je dostatečně vybaven pro navigaci mezi různými aplikacemi, ale někdy postrádá rybolovu.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Pravidelně trpěl zpomalení. Na Twitteru jako na Facebooku se newsfeed odvíjí s několika trhne. V těžkých časech, čas otevření nejnáročnější aplikace může jít na tři nebo čtyři sekundy. Ve hře, výkony Galaxy J5 jsou čestné. Aniž by nyní úroveň nejlepších vizuálů, všechny tituly zůstaly přehrát.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Po dobu jednoho roku, Galaxy as Galaxy J Pro nás ohromeni jejich autonomie. Letos se J5 je lepší, mnohem lepší než jeho předchůdce. V univerzální selftestu, zemřel po 17h03, proti 9:34 pro J5 propuštěn v roce 2016. počin, který se řadí mezi top 5 z nejodolnějších smartphony prošel v laboratoři. Galaxy A3 2017 - jeden z referencí - držel 2:32 p.m .. Galaxy J5 je vytrvalost zvíře, které by mohly pást dva dny autonomie. Dobíjet, bude to však spokojit s micro USB kabelem.

Samsung Galaxy J5 (2017) - Autonomy
Vytvořit sloupcové grafy

kvalita obrazu up

Na snímku Samsung rozhodne pro rovnováhu s čidlem 13 megapixely dozadu v přední části. Volba, který umožňuje zejména získat vysoce kvalitní nalíčení, zatímco přední snímač je méně efektivní než hlavního čidla.

Prohlédněte si fotografie pořízené s Samsung Galaxy D5 HD

Snímek pořízený s Samsung Galaxy J501net.com- Snímek pořízený s Samsung Galaxy J5

To využívá pěkné vylepšení nad verzi vydané v roce 2016, s vyšší úrovní detailů. Barvy jsou realistické a střelba je velmi jednoduché. Hlavním omezením snímače je jeho nízká schopnost řídit změny jasnosti. Příliš mnoho světla v pozadí vedou k nevyvážené záběry příliš vystaven prostředí nebo příliš tmavý předmět.

Snímek pořízený s Samsung Galaxy J501net.com- Snímek pořízený s Samsung Galaxy J5

Za zhoršených světelných podmínek, expozice i nadále dobrá, a to navzdory prudkému ztrátě detailů. Video část trpí také z tohoto obtížného vedení světla. Zbývá uspokojivé zaznamenat některé vzpomínky a psaní příběhů Instagram nebo snapchat.