Test: P8 Lite 2017, krásné smartphone, výkon a bezkonkurenční hodnotu


Využití jednoho ze svých největších hitů. To je to, co vyzváni Huawei pokřtít svůj nový model entry-level "P8 Lite 2017". První verze tohoto telefonu byl velmi populární v závislosti na výrobci, aby se použít stejný název zvednutý doposud v tomto roce.

01net.com- Zadní sklo a perfektní sestava dává pěkný dojem.

Jiné než jméno, nic moc společného s předchozím modelem 2015. Poznámka: Například zdání snímačem otisků prstů (rychle bez vadnutí) a zadní skla (bohužel které vedou k stopy prsty). Hrany telefonu jsou, v pořadí, z plastu. V ruce, přístroj nebude zradit svou velmi příznivou cenu a vyzařuje kvalitu tisku díky bezchybné montáže.

01net.com- snímač otisků prstů se objevil na této verzi 2017. To je velmi jednoduché, ale ne tolik jako na špičkových modelů.

Co říci nic víc na obrazovce, kromě toho, že to je prostě vynikající. Jas 719 cd / m, kontrastní poměr 1712: 1 a rozlišením 424 bodů na palec. Neházejte většina z nich je prostě mezi nejlepší výkon jsme se měří na modelu, který cenovou i na některé mnohem dražší. Tento 5,2-palcový IPS panel je jednoznačně jedním z největších předností tohoto P8 Lite 2017.

01net.com- Velmi jasný a kontrastní displej je jedním z úspěchů P8 Lite 2017.

Se svým Kirin 655 čipu na 2.1 GHz a jeho grafický chipset Mali T830 MP2, smartphone je na tom docela dobře, pokud jde o výkon. V každodenním životě, rozhraní je velmi hladký a příjemný na používání. Je také docela možné hrát 3D hry, a to i docela náročná. Závodní hra Asphalt Xtreme včetně běží zpět hladce, za předpokladu, skutečně přehlédnout některé grafické detaily ... ale ve skutečnosti není penalizaci. Všimněte si také, že i po několika desítkách minut se ohřívá P8 Lite 2017 velmi rozumně.

01net.com- No USB Type-C na P8 Lite 2017, ale mikro standardní USB.

Tyto výkony nejsou získány na úkor samosprávy. Jednotka udržuje 9 hodin 59 přímo do našeho testu pro vícenásobné použití, to je skvělé. Při přehrávání videa, to ukazuje skóre 11 h 53 a komunikace, 20 h 55, což je také velmi dobrá. Tři výsledky, které zaručují bezproblémové použití přesahující jeden den bez nutnosti dobíjení.

01net.com- P8 Lite 2017 lze zahájit výběr dvě SIM karty nebo SIM a microSD paměťovou kartu.

V fotce, P8 Lite 2017 nedělá zázraky, ale je jasně dělá s vyznamenáním pro jeho rozumnou cenu. Ceny záběry za denního světla jsou docela přijatelné, chybí jen několik detailů, a to zejména na okrajích fotografie. Výsledkem je méně příjemné za zhoršených světelných podmínek, ale ještě jednou zcela použitelný. A konečně, video je dobrá i přes dokonalou stabilizaci.

01net.com- Při nedostatku světla, barvy jsou příliš nevýrazné, ale výsledek docela přijatelné.