Test: Huawei Honor 7, smartphone má téměř vše, co velký


Huawei Honor 7: Promise

Loni v srpnu, Honor, malá značka, která stoupá Huawei, formoval evropské uvedení svého nejnovějšího přírůstku se Honor 7. Velmi nadějná jeho zařízení a high-end design, tento smartphone je 5,2 palců na trhu za konkurenceschopné ceny. Ve skutečnosti, od svého uvedení na trh, jestliže výrobce žádá o Francii, snížení 50 eur, která přináší cenu cti 7 300 eur! Měli bychom spěchat střemhlav?

Huawei Honor 7: realita

Ačkoli to není tak tenký a lehký jako jeho bratranec, Huawei P8 (500 eur) i vybavené obrazovky 5,2-palcový Full HD, čest 7 (8,5 mm tlustý a váží 180g na vahách ) má skoro stejně sofistikovaný design.

Fasádní zcela povlečené sklo, obrazovka hrany spíše tenké (jako P8), a zadní zkosené kovová stahovací duální textury (písečná postřikem keramické vrstvy na zadní straně, zkosení úroveň chrom) ...

Celé je poměrně elegantní, dobrý povrch, aby krásně řemeslně tlačítka. Dokonce i dva okraje plastové horní a dolní části zad, aby se usnadnilo antény pro příjem, nevytvářejte na dohled a na dotek, nevzhledné vizuální hodnocení. Všimněte si však, že pro puristé fotosenzoru, okraj trochu ostrý, tvoří výstupek asi 1 mm.

Je třeba si uvědomit, nebo ne, ale čest je alespoň dobrý smysl pro ochranu objektivu přes safír křišťálového skla.

SIM nebo microSD dvojí volba

konektivity a připojení je prakticky bezchybné. Samozřejmě, že baterie není odnímatelné, ale to je dvojitý slot pro nanoSIM karty, druhý vstřícný namísto druhého nano MicroSD karty až 128 GB rozšířit vnitřní paměť 16 GB (včetně 10 4 GB uživatel k dispozici). Smartphone splňuje nejnovější standardy: WiFi n / ac, Bluetooth 4.1 a samozřejmě 4G kategorii kompatibility 6 (až 300 teoretických recepci Mbit / s). Jediná nevýhoda, fotoaparát nepodporuje NFC.

Perfektní obrazovka

IPS-NEO technologie (vyvinutý japonskou JDI), Cti displej zůstane pravděpodobně jeho nejlepší vizitkou. Full HD přináší vysoké rozlišení 424 bodů na palec hodnou nejlepších smartphonů na trhu. A jas a kontrast, resp dosáhnout 510 cd / m² a 1 pro 1700, měří srovnatelné s vynikající cti 6 Plus. Jinými slovy, 7 Honor obrazovka je stále plně funkční ve většině případů a očekává se, že dokonale předvést většina obsahu, který bude vyslán.

Schopna zvládnout téměř všechny scénáře

Čest 7 pracuje s jedním z nejnovějších verzí systému Android (verze 5.0.2), společně s kabát EMUI 3.1 (například na P8). Definitivní výhoda proti jeho předchůdce 6 cti a čest 6 Plus, stále pletl na KitKat (Honor nezdá velmi citlivý na změnách, přinejmenším ve Francii, ale to nemusí trvat příliš dlouho). Vybaven nejmodernějším procesorem domu, Kirin 935 (osm-core 2,20 GHz), Honor 7 není monstrum síly, které by se dalo předpokládat. V pohodě v drtivé většině úkolů, zejména v multitaskingu díky velkorysým 3 GB RAM, Honor nabízí dobrou úroveň plynulosti. Se stejným grafickým čipem Mali T628 jeho bratranec má však trochu potíže s velmi chamtivý 3D zdroje her jako GTA Vice City. Kromě toho, že zkouška Epic Citadel, to ukazuje jen 31-32 fps. Z řádově P8 nebo dokonce Samsung Galaxy A7. Čipová sada je jednoznačně snaží řídit obrazovku Full HD. Vysoká poptávka je Honor 7 ohřívá trochu, ale aniž by bylo nesnesitelné. A výkon se nesníží.

Trochu světla vytrvalostní

Ale je to především v vytrvalosti než 7 Honor byl trochu zklamaný. surfování 4G, žádný strach, smartphone je více než 12 hodin. přehrávání videa a to zejména na základě odvolání, zůstává však „uspokojivý“, ale jen (mnohem lepší) s 9 a 1:25 hod resp. Škoda, protože naše intenzivnější testovací známý univerzální autonomii, přístroj se vypne až po 8 hodin, dobrý výkon, který spíše staví v horním rozsahu.

Snímač otisků prstů a smart tlačítko

Mimo tyto výkony „čistý“, budou fanoušci bonusů využívat mnoho funkcí, které nabízí cti 7, zejména pokud jde o odblokování podle kódu, diagram na obrazovce nebo lépe pomocí senzoru otisk umístěn pod fotosenzoru. Chcete-li volat, můžete si dokonce krupobití mobile (aniž by bylo nutné odemknout, rozpoznávání hlasu), ale to je docela gadget, zejména proto, že musí být provedeno v angličtině.

Rádi bychom mnohem více funkcí spojených se snímačem otisků prstů (viz níže náš obrázek). Například, jeden může přijmout hovor s jednoduchým dlouhým stisknutím tohoto senzoru. To samé platí pro inteligentní tlačítka na plátku mobil (na rozdíl od tlačítka spánku), ke kterému se můžeme spojit své oblíbené funkce a aplikace (viz naše úlovky 2 a 3).


Smart tlačítko na levé straně může být někdy obtížné dosáhnout pro malé ruce.

Stiskem tlačítka se pořídí snímek, dva tlaky máme udělat snímek obrazovky, dlouhý stisk zahájí Maps. Spíše dobře udělal!

Foto a video, správně vykreslit

Počet megapixelů senzoru (Sony) není všechno. Se svými 20 megapixelovým senzorem je Honor 7 není špatný obraz, ale to zjevně není tak dobrý, jak se čínská značka naznačuje. Za to by vyžadovalo, aby optická stabilizovaný, což by výrazně zlepšilo ve špatných světelných fotografií a videí. To znamená, že pro daný model na 300 eur, protože kvalita reprodukce je stále nadprůměrný. selfie Milovníci zase předá snímač 8 megapixelů na přední straně.