Test: Samsung Galaxy S7 je nejlepší Android smartphone


Samsung Galaxy S7: slib

Po velmi úspěšné vlajkové lodi v roce 2015, Samsung pokračuje ve své dynamice tím, že nabízí to, co vypadá jako evoluce Galaxy S6. Nicméně najdeme mírně přepracovaný design, vyšší výkon, velmi málo očekávané funkce a především nový fotografický senzor.

Samsung Galaxy S7: realita

Na první pohled obtížné odlišit Galaxy S7 svého předchůdce. Kov a sklo jsou stále na pořadu dne, ale když přístroj propuštěn loni byl dokonale rovný na obou stranách, na zadní straně nového vlajkový obchod je mírně zakřivená. A pokud jde o přilnavosti, změní se jen o všechno. Kromě jeho vizuální podoba není nepříjemná, tato úprava umožňuje smartphone mnohem lepší držení. Pojištění rozdělení a přestávky by měla být méně rozhodující tentokrát, a to zejména pro ty, kteří si nepřejí, aby chránit své zařízení s pláštěm.

Ještě perfektní obrazovka

Na zadní straně, fotoaparát je mnohem méně, než vyčnívající S6. Samsung se podařilo snížit jeho velikost? Jistě. Výrobce může také (velmi) nepatrně podváděl přidáním malého tloušťku telefonu (sotva 1 mm extra). S7 je poněkud těžší než S6 s 152 g proti 138 g. V ruce, to není rušit nic. Obecně platí, že se musíme dostat na zřejmá. To stojí rozhodně nejlepší Android smartphone na trhu, Galaxy S7 hrana od sebe.

Navzdory velikosti obrazovky - 5.1 palce - podobně jako u předchozího modelu, Samsung se podařilo nabídnout podstatně užší a méně nástavec. Je tedy ještě méně zbytečný prostor kolem desky Super AMOLED Quad HD. Na obrazovce se nijak zásadně neliší od Galaxy S6, ale konec konců, proč měnit něco, co již blízko k dokonalosti?

Není divu, že obraz je krásný, velmi detailní a velmi pestré. Nekonečný kontrastní poměr a jas dosahuje 600 cd / m², aby optimální pohodlí, a to i pokud jde o čtení nebo sledování videa v plném slunci. I když to není příliš velké velikosti, Galaxy S7 měla také přesvědčit velkoodběratelů videa, spíše náchylný k phablet

Hráči přicházejí vidět, co

Nicméně, tam je změna strana procesor. Ve Francii jsme oprávněni nové Exynos 8890 2,3 GHz spolu s 4 GB RAM, proti 2,1 Ghz Exynos se 3 GB loni. Samsung se může pochlubit vytvořit zařízení o 30% rychlejší než jeho předchůdce, se ziskem 64% grafickým výkonem. Vzhledem k tomu musíme promluvit čísla, jsme porovnali AnTuTu měřítka. S klíčem zvýšeným celkovým skóre 32% a 53% ve 3D. Takže můžeme říci, že výrobce byl docela realistický ve svých odhadech.

S touto úrovní výkonu, to je samozřejmě neomezuje na Candy Crush Saga. Kromě toho je zařízení jednoznačně určen k přehrávání se svým novým Game Launcher způsobem konsolidovat všechny své hry v jednom místě. Pod Epic Citadela, jeden se nachází v blízkosti 60 snímků za sekundu. nakonec vede velmi blízko k těm Galaxy S6. Gourmet tituly jako skutečné závodní 3 nebo Asphalt 8 poběží bez problémů. Určitě to bude trvat mnoho měsíců - i roky - před S7 zjistí, jízdné příliš omezený spustit hru v dobrém stavu.

Všechny tyto high-end komponenty zřejmě aby si uživatel zkušenosti potěšení, protože menu jsou tekutiny a činidla. RAM umožňuje plně využít multitasking, bez zpomalení. Jediné - velmi lehký - od snímače plochého otisků prstů. Po příchodu zařízení, jako je Nexus 5X 5X nebo cti, my jsme čekali téměř-okamžitý uvolňování jednou prst na tlačítku Home. Přesto stále existuje mírné zpoždění, nikdo nemůže být vysvětlen.

Tyto tři pozitivní překvapení od Samsungu

Nicméně, Samsung má rezervované skutečné překvapení v zařízení Galaxy S7. Návrat těsnění, a to i jeho zlepšování s IP68 umožňuje ponoření pod 1,5 m vody po dobu 30 minut. Aniž bychom se osprchovat se svým smartphonem, že má dost vypořádat s dešťovými přeháňkami.

Autonomie byl také přepracován, včetně baterie, která jde od 2550-3000 mAh. Výsledky našich měření je do této mezery. Když se Galaxy S6 08:33 konalo v Multipurpose autonomii, nyní prochází přes 10 hodin. V přehrávání videí, nejnovější model je 16:30 do 1:30 hod proti jeho předchůdce. Pokud jde o surfování po webu, to hraničí proti 20h 5:30 hod pro S6. Díky těmto pokrokům, Samsung zasáhne tvrdě v jedné oblasti, která vzbuzuje větší očekávání ze strany uživatelů.

Třetí Příjemným překvapením je návrat microSD slot pro přidání až 200 GB další úložný prostor. S nabídkou, která se omezuje na modelu 32 GB úložného prostoru - 7 z nich jsou převzaty z operačního systému, není žádný luxus. Samsung však není integrován Adaptive Storage nabídl Marshamallow Android. Možnost spojit úložiště microSD s interní paměti a tím instalovat aplikace přímo na mapě. Značka odůvodňuje své rozhodnutí jeho strach, že uživatelé odstranit důležitá data ze svého zařízení omylem. Rádi bychom však rád možnost volby, a to zejména při konzumaci spoustu hudby a my jsme rádi stáhnout Spotify nebo obsah Deezer k poslechu offline.

Tento sdílený software také přibližuje předchozího modelu s verzí TouchWiz založené Marshmallow. Litujeme, že Samsung i nadále ukládat jeho design, příliš daleko od ducha Google materiálového designu. K dispozici je také možnost Always On, který zobrazuje neustále některých prvků na obrazovce, i když je zamčené. Aniž by byl revoluční, překrytí software nabízí některé zajímavé pokrok jsme dále diskutovali na vyhrazeném testu.

Malé foto zklamáním

Pokud bychom chtěli mít na paměti jen jedno z tiskové konference Samsung - kromě příchodu do rockstar Mark Zuckerberg, je to určitě posun na obrázku. V 16 až 12 megapixelů, značka dělal silný výběr, snížit definici zaměřit se na větší a lepší photosites clony (f / 1,7). Vše s cílem nabídnout nejlepší možný výsledek ve špatných světelných podmínkách.

Po našich testovacích snímků, výsledek není průkazný. Pokud jsou snímky skutečně jasnější za zhoršených světelných podmínek, mírně ztrácí v detailu. A konečně, celkově dobrá kvalita zůstává jmenování, s různými typy vad.
Když je scéna dobře osvětlená, vyhlazování provozován software je někdy příliš pokročilý, nabízí také méně přirozené než na Samsung Galaxy S6. Zaznamenáváme také malou ztrátu kvality na okraji obrazu. Pokud jde o vyhlazení, je naděje, že tato vada, jistě souvisí se softwarem pro zpracování bude opraveno později. V závěru Galaxy S7 je vynikající fotografie, určitě patří mezi nejlepší. Ale zdá se, že fotografie pořízené v dobrých podmínkách trpí mírně úsilí ke správě tmavé prostředí. A konečně, jak bylo oznámeno společností Samsung, vývoj se děje s působivou rychlostí. Ale těch pár desetin získané jsou oni stojí za námahu? Chcete-li zjistit, jsme porovnávali fotoaparát s Samsung posledním závodě ve vyhrazeném testu.

Pro jeho část, video je stále velmi uspokojivá, tekutiny, dobře stabilizovány a bohaté detaily. Odchyt 4K je to docela působivé. Přes mírné pohyby deformace, záznam je velmi jasné, s barvami dokonale podařilo.