Nejlepší bezplatné aplikace pro iPhone a nepostradatelné


Výběr bezplatných a kritických aplikací ke stažení, aby si svůj iPhone.

Použití iPhone bez použití je jako snažit se jet s plochými pneumatik: jeden nedostane daleko. S více než 1,3 milionu aplikací k dispozici, App Store nabízí jednu z největších katalogů mobilních aplikací. Provedli jsme pro výběr těch nejlepších bezplatných aplikací a zásadní, které vám pomohou využít váš smartphone používá jablko.

Navštěvovat sociální sítě

Exploze smartphony do značné míry přispěla k sociálním sítím nejnavštěvovanějších stránek z mobilu. Mezi lídry, že jsou neporazitelní Facebook s jehož pomocí lze snadno dohnat se svými přáteli a známými. Aplikace umožňuje soukromých rozhovorech s přáteli, za předpokladu stažení Facebook Messenger, aplikace instant messaging pověřena sociální sítě.

Je možné upustit od oficiální žádosti, často kritizována pro svou složitost a její tendence k vykuchat životnost baterie vašeho iPhone. přátelský, bezplatná aplikace, zapouzdří mobilní webovou verzi Facebook stránek. Tak zjistíte, sociální sítě a instant messaging v jedné aplikaci. přátelský snaží přetvořit velmi úspěšný způsob rozhraní Facebook přidáním dalších funkcí nepřítomen na oficiální žádost o sociální sítě. Nabízí také možnost připojit několik účtů Facebook, ale také pro správu Twitter a Instagram účty.

Dalším kandidátem vstoupit do top 3 sociální sítě: cvrlikání. Stránky microblogging, kde jsou informace cestuje rychleji než kdekoli, má svůj oficiální žádost o prohlížet časové osy, své následovníky retweet nebo sdílet nejnovější virální videa.

Také těžko ignorovat Instagram, sociální síť určená pro fotografování, které si můžete ozdobit své fotografie pomocí filtrů, což bylo v plenkách k dispozici na iPhone.

Zbožňoval dospívajícími, snapchat se ne vždy chápou dospělí to mu nezabránilo, že zásadní aplikace. I proto, že fotky, videa a zprávy se snapchat jsou prchavé a nechat žádnou stopu (téměř) od otevřené zprávě je k dispozici pouze několik sekund.

Ke stažení Facebook pro iPhone (Free)
Ke stažení Facebook Messenger pro iPhone (Free)
Ke stažení pro iPhone vítána (Free)
Ke stažení Twitter pro iPhone (Free)
Stáhnout Instagram pro iPhone (Free)
Stáhnout snapchat pro iPhone (Free)

Komunikovat s příbuznými

IPhone má nativně skoro všechno komunikovat. iOS integruje skutečně funkce iMessage, tak nějak instant messaging přímo implementována v aplikaci iPhone SMS, která umožňuje posílat zprávy zdarma tím, že je procházet internet. Apple má také integrovaný audiosystému a videohovory přes internet, FaceTime, jehož používání je zcela zdarma. Tyto funkce jsou však omezeny pouze na uživatele zařízení Apple. K nápravě tohoto, můžete se obrátit na Skype umožňuje odesílat textové zprávy, ale i volání audio nebo video s nejvyšším číslem, protože aplikace je k dispozici pro všechny mobilní platformy, jakož i PC a Mac.

Google nabízí zajímavou alternativu s Hangouts, aplikace, která umožňuje posílat okamžité zprávy, volání a videokonference, ale nutně vyžaduje účet Gmail. A konečně, pokud dáváte přednost zpráv jako SMS, WhatsApp Messenger se jeví jako ideální řešení. Tato aplikace k dispozici ve všech mobilních platformách nabízejí možnost posílat zdarma zprávy svým kontaktům, za předpokladu, že jsou připojeny k Internetu.

Stáhněte si Skype pro iPhone (Free)
Stáhnout Hangouts pro iPhone (Free)
Ke stažení WhatsApp pro iPhone (Free)

Správa svou profesní síť

Surfování na sociálních sítích se neomezuje jen sledovat své přátele nebo rodinu. Existuje samozřejmě sociální sítě podobný Facebooku, ale specializovaný pro profesionální svět. Si můžete vytvořit svůj profil a svůj životopis on-line, přidejte své kolegy, rozvíjet své sítě, a proč ne, najít nové obchodní příležitosti, které mohou dát nový život do vaší kariéry. Nejznámější ze všech je nepochybně LinkedIn, Americká sociální síť používají profesionálové z celého světa a které můžete informovat potenciální rekruti z vašich dovedností prostřednictvím například doporučení přidaných vašem profilu vašich bývalých zaměstnanců.

Další možností, která je nabízena pro vás: Viadeo. Francouzská sociální síť, která mu počítá jako profesionálové po celém světě shromažďuje velké francouzské komunitu uživatelů dělat kariéru v oblasti malých a středních podniků a VSE.

A konečně, pokud hledáte pro kolaborativní komunikační nástroj snadno vyměňovat své nejnovější nápady na probíhajícího projektu s kolegy vám, volný by měla splňovat vaše očekávání. Tento nástroj umožňuje jak diskutovat, že výměnné soubory do řetězců, které mohou být jak veřejné, tak omezen pouze na několik uživatelů.

Ke stažení LinkedIn pro iPhone (Free)
Stáhnout Viadeo pro iPhone (Free)
Slack ke stažení pro iPhone (Free)

Surfování na internetu

IPhone a iPad nativně integruje mobilní Safari, Apple webový prohlížeč domů. Je-li úspěšně dokončí úkoly, které jí byly svěřeny, pokud je to možné, z praktických důvodů, chcete najít stejný webový prohlížeč, který používáte na svém počítači. Například můžete nyní synchronizaci dat s navigací Google Chrome, nebo později, Firefox. Jakmile účty připojen k těmto prohlížečů najdete na vašem iPhone a iPad historie, oblíbených nebo dokonce otevřených záložek na jiných zařízeních.

pokud jde o Opera Mini, iOS verze norského prohlížeče podnik sám jako první volbou a to z dobrého důvodu řešení. Pokud prohlížeč nabízí více či méně stejné vlastnosti jako u jeho konkurentů, Opera Mini má konečný aktivum, které není nikdo jiný než jeho Turbo schopna kompresi webových stránek tím, že je přenést na serverech Opery ušetřit svůj datový tarif.

Stáhněte si Google Chrome pro iPhone / iPad (Free)
Stáhněte si Firefox pro iPhone / iPad (Free)
Ke stažení Opera Mini pro iPhone / iPad (Free)

Poslech hudby

Pokud vy nebo vaše portfolio se rozhodli pro 16GB iPhone, můžete si hořce litovat svého výběru, pokud synchronizace hudby na vašem zařízení. Úložný prostor iPhone není rozšiřitelná, musíte se naučit, jak správně spravovat soubory, které chcete mít na smartphonu. Hudbu, fotografie a videa jsou ve skutečnosti tři elementy zvláště chamtivý v paměti. Pro hudbu je naštěstí možné se obrátit na streaming aplikací. Mezi nejznámější a široce používané, jsou vedoucí Spotify a Deezer. Obě služby umožňují poslouchat osvobodit hudbu, kterou chcete, bez omezení, při poslechu některých reklam.

Nicméně, Google nabízí zajímavou alternativu s Hudba Google Play. Tato bezplatná služba k dispozici každému, kdo s účtem Gmail lze uložit až 20.000 skladeb ze svého počítače na online úložiště od společnosti Google. Budete hrát nejen vaše osobní streamování hudby z vašeho iPhone, ale také z jakéhokoli připojeného zařízení s webovým prohlížečem.

A konečně, můžete objevovat novou hudbu, jedinečné kousky svých oblíbených interpretů, ale i nové zpěváky a skupiny skrz SoundCloud. Pravda hudební platforma pro sdílení, SoundCloud plná nevydaných skladeb, které můžete objevit pomocí následujícího zprávy, vyrobený umělci, které sledujete. Pak stačí vytvořit svůj konečný seznam skladeb, které můžete sdílet se svými přáteli.

Ke stažení Spotify pro iPhone (Free)
Deezer ke stažení iPhone (Free)
Stáhněte si aplikaci Google Music pro iPhone (Free)
Ke stažení soundcloud iPhone (Free)

sledování videa

Se rádi díváte na delší nebo kratší videa, kdykoliv během dne? Obtížné pak chybět obří sektoru, YouTube. Aplikace umožňuje sledovat nejlegračnější videa lolcats, ale také přihlásit k odběru svých oblíbených podcasters být jisti, nenechte ujít jejich nejnovější video.

A pokud nechcete zabít své reálné údaje o použití sledovat streamované video, stále můžete sledovat videa uložená lokálně na vašem iPhone VLC. Uvědomte si však, že je třeba další úsilí k videím, protože budete muset jít přes iTunes sdílení souborů aplikací umístěných v okně synchronizace pro přenos videa z pevného disku počítače do vašeho iPhone.

A konečně, pro ty, kteří by se neobejde bez jejich TV, Molotov Nabízí jim zatím prohlédnout živé třicet kanálů. Aplikace je založen na rozhraní, které lze rychle vyčleněna a dokonce obnovuje program od začátku, pokud již začala. Všimněte si, že v případě, že aplikace v základním vzorci zůstává volná, to vyžaduje vytvoření uživatelského účtu a připojit se k nim, aby si televizi na vašem iPhone.

Stahovat YouTube na iPhone (Free)
Ke stažení VLC pro iPhone (Free)
Ke stažení Molotov iPhone (Free)

zkontrolujte, zda e-mail

Číst e-maily na iPhone je jedním z mnoha úkolů, které se nejvíce času v průběhu dne. Pokud Mail nativní iOS klient je velmi komplexní, ale není to bez drobných vad. Uživatelské účty Gmail může být například přednost oficiální aplikaci Gmail nabízené společností Google. Je možné spravovat více účtů Gmail velmi snadno a má ve svém rozhraní všechny kódy z webové verze služby, dobré místo pro ty, kteří neradi mění své návyky. Aplikace Google však zůstává vyhrazeno pouze pro účty Google.

Yahoo Mail vzniká jako alternativní volby, pokud potřebujete spravovat více poštovních schránek od různých poskytovatelů. Aplikace je kompatibilní s Gmail, Outlook, AOL a Yahoo zřejmě. Aplikační rozhraní je dobře promyšlené, pošty lze snadno řazeny s inteligentními názory a zprávy a přílohy jsou přístupné rychle pomocí výkonný vyhledávač.

A konečně, výhled je pravděpodobně jedním z nejvíce kompletní obličeje aplikaci Apple Mail. mailový klient Microsoft podporuje Exchange, Office 365 Outlook.com, iCloud, Gmail a Yahoo Mail! Kromě rozhraní úplně tradiční, výhled automaticky třídí příchozí e-maily zvýraznění nejdůležitější, ale především aplikace integruje kalendář a připomene vám vaše schůzky a jednání. Všimněte si také, že vedení příloh výhled je značně zjednodušena. App spojuje své onedrive účty, Dropbox a Disk Google umožňuje připojit soubory libovolné velikosti, i když nechcete ukládat lokálně na vašem iPhone.

Stáhněte si Gmail pro iPhone (Free)
Ke stažení Yahoo Mail for iPhone (Free)
Ke stažení Outlook pro iPhone (Free)

Najít cestu

Buďme upřímní, Apple Maps, mapování aplikace Apple, má ještě určité mezery proti konkurenci. Často hledají sousední ulici, aplikace Apple tvrdošíjně nabídnout na ulici stejného jména se nachází 300 km od hotelu. Pokud si tedy nejsou zcela spokojeni, můžete se obrátit na Google Maps. Pověst aplikací mapování Google na přesnost a kvalitu informací, které poskytuje, je na špičkové úrovni.

Pro cestování autem a získat podrobné informace o stavu v reálném čase provoz, Waze je pravděpodobně nejlepší řešení. Tato implementace komunita je založena na svých internetových uživatelů a jejich zpráv o událostech, aby vás informovat o stavu dopravy v reálném čase a nabídnout alternativní trasu v případě uzavření.

Můžete se také rozhodnout pro zde WEGO, Aplikace GPS s vloženým mapování Nokia. Daří také působit jako GPS pro auta a chodce, zde WEGO umožňuje stahovat mapy zemí Chcete-li je uložit lokálně na iPhone a umožňují volný přístup na internet. Aplikace má mapování vysoké kvalitě s navigací by-turn a hlasové navádění a dokonce vám umožní kontrolovat cesty městskou hromadnou dopravou.

A konečně, pokud váš zelený svědomí tlačit, abyste pedál pohybovat, být vědomi toho, že tam je věnován řešení pro vás kolo. Géovélo, to je jeho jméno, je mapová služba a trasy vyvinuta speciálně pro fanoušky cyklistický výlet. Aplikace nabízí trasy ve velkých městech jako je Paříž, Tours, Caen, Nantes, Toulouse, či Rennes, a dokazuje to i navrhnout několik tras speciálně přizpůsobené pro cyklisty.

Stáhněte si Mapy Google pro iPhone (Free)
Stáhněte si Waze pro iPhone (Free)
Ke stažení zde WEGO iPhone (Free)
Stáhnout GéoVélo Paříž, Lyon, Touraine, Caen, Nantes, Toulouse, Rennes iPhone (Free)

práce

Díky velkému displeji iPhone 6 a iPhone 6 Plus jsou nyní ještě snazší používání pro práci na cestách. Pokud potřebujete rychle upravit dokument slovo nebo napsat rychlých zápisů, stránky, Slovo procesor Apple bude dokonalým společníkem. Aplikace je ke stažení zdarma od společnosti Apple, pokud máte nejnovější iPhone. To vám umožní ukládat soubory vytvořené na iCloudu pro snadné vyhledávání z Mac.

Microsoft nedávno zvýšil svůj kancelářský balík na iPhone. Můžete použít slovo který by umožnil přijímat poznámky nebo rychle upravit soubor obdržel e-mailem. A konečně, pokud jste uživatelem nástrojů Google, mějte na paměti, že firma nabídne Google Docs, aplikace, pomocí kterého můžete vytvářet nebo upravovat dokumenty již byly uloženy na Disku Google.

Pokud se však náhodou muset pracovat s dokumenty psané v jazyce, který nemluví, můžete použít Microsoft Translator tak, aby vám pomohl. Překlad aplikace Microsoft je schopen převést na text mouchy písemné či diktoval v jiném jazyce, jednoduše tím, že pořízením snímku. Jakmile je snímek uvedený v žádosti, analyzuje jeho obsah a píše překlad navrstvený na obrázku.

Stáhnout stránky pro iPhone (Free)
Ke stažení Microsoft Word pro iPhone (Free)
Stáhněte si aplikaci Google Docs pro iPhone (Free)
Stáhněte si Microsoft Translator pro iPhone (Free)

otevřené dokumenty

Na rozdíl od Android, Apple stále tvrdošíjně odmítá integrovat správce souborů v pravém smyslu slova na iPhone. Otevírat, ukládat nebo upravovat mnoho příloh přijaté prostřednictvím e-mailu, bude muset použít aplikaci. Genuine švýcarský armádní nůž iPhone, dokumenty 6 je univerzální řešení, který je schopen otevírání souborů v různých formátech: text, PDF, audio, foto, video a dokonce i komprimované soubory ve formátu ZIP.

Chcete-li držet do PDF souborů, dvě řešení jsou k dispozici pro vás. Prvním z nich je iBooks, Apple eBook reader, který umí číst a stahovat e-knihy, je také schopen spravovat a udržovat ve svých knihovních souborů PDF otevřít. Druhý, mnohem úplnější, je Adobe Reader. Můžete díky její otevřený, komentovat a upravovat všechny soubory PDF.

Dokumenty ke stažení pro iPhone 6 (Free)
Ke stažení iBooks pro iPhone (Free)
Stáhněte si Adobe Reader pro iPhone (Free)

skenování dokumentů

Fotoaparát iPhone je velmi dobře provedena, je možné jej použít pro skenování dokumentů tím, že snímky z nich. Některé aplikace jsou také specializuje na věci jako Genius Scan které z jediného snímku pořízeného za běhu, vytvořit digitální verzi souboru. Fotografie dokumentu může být snadno upraven s madly, které ukazují hranice. Pomocí silných algoritmů, aplikace je zodpovědný za nápravu naskenovaný dokument, ale také ke zlepšení vykreslování pro čitelnost, aby ho žárlivý váš desktop skener. Genius Scan Je také schopen skenování vícestránkových dokumentů, které můžete uspořádat dle libosti. Všechny skeny lze exportovat do formátu PDF, JPEG nebo do té doby sdílet prostřednictvím e-mailu nebo otevřít v externí aplikaci.

Případně můžete také rozhodnout pro Office Lens. Uplatnění Redmond obří má výbornou integraci s ostatními nástroji společnosti Microsoft, jako OneNote, onedrive, Word, PowerPoint nebo Outlook, ke kterému čočka Je schopen posílat soubory, které skenování. Office Lens rovněž navrhuje exportovat dokumenty ve formátu PDF za předpokladu, že se připojíte ke svému účtu Microsoft. V opačném případě si můžete vybrat exportovat PDF skenování posílat je e-mailem, nebo JPEG přímo do formátu fotografie knihovny iOS.

A konečně, pokud chcete oživit své stříbrné obrazy, doporučujeme Vám obrátit se na Google PhotoScan. Společnost Mountain View má speciálně vytvořil tuto aplikaci usnadňující skenování starých fotografií před jejich sdílení s přáteli. Tento nástroj také pomáhá chránit vaše vzpomínky poškodit čas. Velmi snadno pochopit, PhotoScan jsi slib digitalizovat své staré klišé bez reflexe, ořezávat, ale také k jejich zlepšení a automaticky otáčet ve správném směru. Google PhotoScan nabízí také skvělý způsob, jak zachovat své vzpomínky na jednom místě, aniž hrozí vyhynutí, protože je možné poslat všechny naskenované fotografie přímo do účtu Google Photos.

Stáhnout Genius Scan pro iPhone (Free)
Ke stažení Office objektiv pro iPhone (Free)
Stáhněte si Google Photoscan iPhone (Free)

Obraťte se na svého bankovního účtu

Správa financí není procházka růžovým sadem, a to zejména pokud máte účty v několika bankách. Naštěstí dnes existují aplikace, které vám umožní dávat pozor na své finance, a musí být upozorněn v případě zjištěny, nebo vyšší dávky. Bankin částečně a umožňuje synchronizovat všechny své každodenní bankovní účty v rámci jediného rozhraní. Aplikace je kompatibilní s více než 350 finančních institucí a je odpovědný automaticky generovat analýzu o své peníze vstupů a výstupů. Působí jako skutečný finanční průvodci, to vám umožní nastavit inteligentní oznámení, která vás upozorní předtím, než zjistila, nebo když byl neobvyklý odebraného vzorku.

Nabízí podobné funkce, Linxo 150 je kompatibilní s bankami a zvládne všechny typy účtů. Opět platí, že oznámení jsou odesílány, pokud jsou zjištěny velké náklady či riziko přečerpání. Všechny vaše transakce jsou automaticky rozděleny do kategorií, což je klíčový bod, který vám pomůže určit nejdůležitější výdajové položky.

Bankin ke stažení pro iPhone (Free)
Linxo ke stažení pro iPhone (Free)

Ukládat soubory online

Výše zmíněné my, non-rozšiřitelná paměť iPhone může rychle způsobit problémy, zvláště pokud jste se rozhodli pro model 16GB (13 GB skutečného úložného prostoru). Lepší deportovat některé ze svých velkých souborů on-line úložného prostoru. Mnoho řešení existují a nabízejí bezplatné víceméně úložiště. Mezi nejpoužívanější najdete Dropbox. Služba nabízí pouze 2 GB prostoru pro volnou úvahu však rozšiřuje množství prostoru s odkazem nové uživatele, nebo instalací aplikace na iPhone, který dostanete 3 navíc GB ,

onedrive, Microsoft řešení nabízí 5 GB úložného prostoru zdarma, a může automaticky synchronizovat fotografie z alba fotoaparátu, které jsou ideální, aby zálohu vašich fotografií, ale především pro vás, aby se nějaké místo na vašem zařízení ,

Pokud jde o Google, její aplikace disk Google nabízí 15 GB volného úložného prostoru pro ukládání dokumentů.

Ke stažení Dropbox pro iPhone (Free)
Onedrive ke stažení pro iPhone (Free)
Stáhnout Disk Google pro iPhone (Free)

pořizování snímků

Není náhoda, že chytré telefony se staly nejpoužívanější ve světě fotoaparátů. Zvyšující se vylepšení výkonu zařízení, možnost okamžitě zobrazit klišé, miniaturizaci zařízení, ale také zlepšení Fotosnímače a neuvěřitelný pokrok při léčbě mobilního obrazu značně přispěly k opuštění kompaktní zařízení ve prospěch smartphonu. Může se stát, že zařízení fotografii nativní iPhone se stal nedostatečný tváří vaše touha po kreativitě. K nápravě této, VSCO Nabízí dát sociální rozměr váš fotoaparát nabízí i aplikace fotografování a retušování, ale také společný prostor psát své nejlepší fotografie. VSCO obsahuje mnoho předvoleb, které vám umožní upravit nastavení vašich záběrů sublimovat.

Další možností, které jsou nabízeny na vás nahradit nativní aplikaci pro iOS Retrica. Tato aplikace poskytuje modul kamery obsahující ne méně než sto předdefinovaných filtrů používaných v reálném čase během snímání. Retrica Také promění váš iPhone do reálného staré školy fotografického kabině schopný zachytit několik snímků za sebou pro vytvoření brožury obsahující všechny obrázky.

A konečně, můžete uplatnit své fotografické dovednosti se specializuje vás v černé a bílé Lenka. To se věnuje výhradně černobílé fotografie aplikace je schopen uplatnit své úpravy v reálném čase na objekt být fotografován. Můžete změnit jas, nastavte zaostření, zvolte black and white teplé nebo chladné změnou teploty barev obrazu, nebo si zahrát s kontrastem.

VSCO ke stažení pro iPhone (Free)
Retrica ke stažení pro iPhone (Free)
Lenka ke stažení pro iPhone (Free)

Ukládat a synchronizovat vaše fotografie

Hledají bezpečný způsob, jak zachránit všechny dostupné fotografie z vašeho iPhone, aniž byste museli dělat nic, nebo téměř? Google Photo je aplikace pro centralizované úložiště pro fotky a videa pořízené váš iPhone. Po instalaci na vašem zařízení, vaše snímky a videoklipy jsou automaticky zálohovány online ve svém účtu. Žádný limit na počet fotografií a videí je ukládána pouze tehdy, jsou uloženy ve vysoké kvalitě, zatímco vy bude omezena na 15 GB úložného prostoru v původní velikosti. Google Photo vy a uvolní úložný prostor na vašem iPhone, vaše fotky a videa jsou přístupné odkudkoli přes internet, a ještě lépe, aplikace generuje automatické animace a video fotomontáže z vašeho obsahu ,

Další možností, jak udržovat aktuální zálohy v reálném čase vašich fotografií, Flickr. Na webových stránkách pro sdílení fotografií nabízí aplikaci, která je zodpovědná za odeslání ve vašem účtu Flickr všechny své fotky a videa. Můžete uvolnit vnitřní paměť vašeho iPhone a udržet svůj film na Cloud Flickr které nabízejí 1TB úložného prostoru zdarma.

Stáhněte si Fotky Google pro iPhone (Free)
Ke stažení Flickr pro iPhone (Free)


Editovat a upravovat videa

Spíše než ukládat videa, nahrávání na film iPhone nikdy zobrazit, proč si vzít několik minut k montáži malých filmů sdílet s rodinou a přáteli? video aplikace pro úpravu na iPhone přetékají a uspokojit obě amatérské kameramany je více zkušený. Referenční aplikace v této oblasti je nepochybně iMovie.
Již známé uživatelům počítačů Mac, iMovie se nedávno stal úředně prosté ve všech zařízeních se systémem iOS. Velmi kompletní, nabídky aplikací, neboť dokonale rafinované rozhraní pro editaci videa, aniž by nutně musel technické znalosti v této oblasti.
iMovie také poskytuje předdefinované šablony, které můžete použít k vytvoření konečného videa. Editační nástroje jsou velmi jednoduché na manipulaci a montáž video je téměř intuitivně. iMovie umožňuje vložit mezi každou svorku přechodových efektů, zredukovat své klipy snadno udržovat pouze nezbytné, obohatit své významné filmy hudebních skladeb nebo přidat svůj vlastní zvukový komentář. Filmy s nasazeným iMovie pak lze snadno sdílet s mailem či poštou, uložit do knihovny fotografií, a dokonce sdílí na online platformách, jako je YouTube, Vimeo a Facebook.

Navrhl GoPro spojovat stojí jako zajímavou alternativu k iMovie. Aplikace je také snadno ovladatelná a nabízí jednoduché prořezávat klipy přidat do výroby. spojovat rovněž navrhuje, aby se importovat další zvukové stopy, aby poskytují hudební pozadí do svého filmu, nebo jen přidat svůj vlastní zvukový komentář. Manipulace aplikace je infantilní a realizace montáže se provádí intuitivně, podobně jako iMovie. spojovat také umožňuje použít filtry na vašich klipů, ale také k nastavení orientace nebo barvu pozadí, nebo použít přechodové efekty zefektivnit vaši práci. Mezi trháky, které můžete vytvořit s spojovat lze sdílet na YouTube, Instagram, Facebook a Vimeo, ale také e-mailem, zprávy a další.

A konečně, pro méně odvážné, kteří nechtějí se do toho ponořit celé hodiny ve vývoji úprav vlastní videa, víme, že existuje řešení, které je plně věnován na vás: Quik. znovu navrhuje GoPro Quik je určen pro všechny, kteří chtějí profesionální střih videa, aniž by museli provádět žádné úsilí. Poté, co jednoduše řečeno klipy a obrázky, které chcete zobrazit ve svém filmu, Quik je schopen generovat uzavřený připravena ke sdílení úpravy. Aplikace analyzuje obraz jej předložit a ponechá pouze ty nejlepší momenty Dodává se v časové ose. Přechodové efekty jsou automaticky přidá a konečný výstup je synchronizován do rytmu zvoleného hudbu, aniž byste museli hnout prstem.

Stáhnout iMovie pro iPhone (Free)
Stáhnout Splice pro iPhone (Free)
Quik ke stažení pro iPhone (Free)

Kontrola počasí

Abychom vám pomohli vybrat, co bude klást na zádech ve svém šatníku, to je asi rozumné podívejte se na předpověď počasí pro celý den. V případě iOS nativně nabízí funkční počasí app, to zůstává omezen v množství poskytovaných informací. Další informace o počasí na den nebo následující den, můžete házet své srdce na Météociel.
Pod jeho zjednodušující melodií, tato aplikace je velmi komplexní a poskytuje jednoduché rozhraní převzít kontrolu a poskytuje okamžitou viditelnost prognóz dne. Météociel výčnělky umístěny v krocích po třech hodinách pokaždé, kdy se objevil na obloze, teplota, atmosférický tlak, vlhkost, směr a rychlost větru, a další.

Alternativně použití The Weather Channel. Velmi obsáhlá aplikace zobrazí celkovou počasí po celé Francii, stejně jako pro města, které bude v předem indikovaných. The Weather Channel nabízí dva komplexní zpravodajů, týdny a dokonce nabízí možnost sledovat zprávy o počasí na den na videu.

A konečně, pokud chcete zachovat jednoduchost nativní aplikace Počasí sice mají estetický a moderní rozhraní, obraťte se na Yahoo počasí. Aplikace je vizuálně docela blízko, že vestavěný do iPhone, ale obsahuje více informací o povětrnostních podmínkách. Na první pohled je to možné znát počasí lokálně přes tapet představovat ohromující vizualizací míst nebo památek ve vaší oblasti. Jednoduché gesto směrem vzhůru umožňuje odhalit podrobnosti o odběru novinek na celý den. Yahoo počasí Nabízí předpovědi hodinu za hodinou na den, a ukazuje trendy až 10 dnů. Budete také být vědomi srážek předpověď na den, ale také vítr rychlost a tlak, nebo z východu a západu slunce.

Météociel ke stažení pro iPhone (Free)
Ke stažení Yahoo počasí pro iPhone (Free)
Ke stažení Kanál počasí pro iPhone (Free)

Najít restauraci nebo si porodní sál

Dostanete hlad a hledá dobré jídlo pro nezapomenutelný večer s přáteli? Jít na procházku ňafnutí, můžete vyhledávat okolní instituce hodnocením ze strany uživatelů, a filtrovat výsledky na základě ceny, oblíbenosti umístění nebo vzdálenost. Ve stejném duchu, lafourchette je zodpovědný za hledání ty nejlepší cenové tabulky. Výhrada provedeny od aplikace vám umožní získat až o 50% na účtu.

Spěch můžete důvěřovat HungryNow který okamžitě lokalizuje rychlého občerstvení nejbližší. A konečně, pokud jste více typu lenoch, Alloresto dbát na to, aby v restauraci přímo na vás, protože tato služba se specializuje na poskytování jídel doma.

Pokud je však touha po obědě či večeři v oblíbené restauraci, je příliš silná, ale vaše motivace k pohybu příliš smíšené, můžete vždy rozhodnout pro vás doručit nabídku UberEATS. K dispozici k hodině v Paříži (a v dalších velkých městech po celém světě), aplikace nabízí dodávat nejlepší restaurace v rekordním čase. Aplikace nabízí denní jídla, která může být dodána okamžitě.

LaFourchette ke stažení pro iPhone (Free)
Alloresto ke stažení pro iPhone (Free)
Stáhnout Yelp pro iPhone (Free)
HungryNow ke stažení pro iPhone (Free)
UberEATS ke stažení pro iPhone (Free)

Getting Around Town

Chystáte se navštívit velké město a chcete se pohybovat veřejnou dopravou? CityMapper Pracuje v mnoha městech, včetně Paříže, Barcelona, ​​Londýn, Řím, Berlín a New Yorku. To vám umožní najít cestu snadno ve veřejné dopravě tím, že vám v reálném čase informace.

Pokud jste spíš typ pohybovat taxíkem, bít můžete snadno najít taxi, ale především si vybrat podle svých potřeb (platby kreditní kartou, WiFi, autosedačky, atd ...), a že v pěti zemích, včetně Francie (Paříž). To může také odkazovat na služby VTC, těchto dopravních prostředků s řidičem. Vůdce, Uber, vám umožní najít v blízkosti řidiče a registrovat kreditní kartu pro automatické platby po běhání. Přítomné v padesáti zemích, Uber stanoví předem odhadnout cenu závodu, který vám ušetří spoustu překvapení.

A pokud máte rádi pohodlí závodu koupit ze svého mobilu, vím, že je nyní možné objednat taxi, jak byste s VTC. Působící po celé Francii Tako Vám nabízí objednat taxi z smartphonu od více než 50.000 taxíků rozmístěných po celém území. Nezávislá a svobodná, Tako slibuje, že si službu podobné tomu, co existuje v VTC s tím rozdílem, že musíte zaplatit svou rasu od řidiče. Aplikace vás geolocates před uvedením taxíky jsou k dispozici kolem vás a vy. S jedním kliknutím váš běh je kontrolována a budete mít jistotu, že řidič přijede s 0 eur na pult.

CityMapper ke stažení pro iPhone (Free)
Stáhněte porazit iPhone (Free)
Ke stažení Uber iPhone (Free)
Ke stažení Tako iPhone (Free)

Spravovat své věrnostní karty

Tak jako tisíce Francouzů, bude pravděpodobně desítek věrnostních karet, které skončit nepřehledná své portfolio v místě není schopen uzavřít. K nápravě tohoto problému, to je docela možné „scan“ věrnostní karty v telefonu. Budete tahat dvojí výhodu: budete výrazně odlehčit peněžence by dematerializing své věrnostní karty, ale také nabízí příležitost pro vaši rodinu těšit. Mezi speciální aplikace v odvětví, Stocard je prominentně. Aplikace obsahuje přibližně 300 předběžně registrovaných karet a umožňuje ručně uložit neodkazované karty. Skenování se provádí pomocí fotoaparátu vašeho telefonu a najdete všechny své karty v držáku virtuální karty. Každý věrnostní kartu zapsána v žádosti, Stocard Nabízí nabídky spojené s nimi. Stocard zálohování dat na místě a nevyžaduje žádnou registraci. Je možné připojit Facebook nebo Google účet pro zálohování dat a obnovit ji do jiného zařízení.

Případně, můžete se obrátit na Fidall. Aplikace vyžaduje účet fungovat, protože navrhuje, aby se automaticky zálohovat všechny své karty, takže můžete snadno najít to bez ohledu na zařízení, které používáte. Jako Stocard, Fidall nyní dobré plány, ale jde ještě dále tím, že umožňuje přidat kupóny uložit přímo v nativním iOS aplikaci Peněženka. Fidall Nabízí stejné sazby úhrad na základě současných operací pouhým fotografování účtenku.

aplikace FidMe jde ještě dále tím, že zahrnuje kromě věrnostní karty, slevové kupóny a nabízených slevách, podložky karty z partnerských obchodníků. Takto si můžete uložit do razítko Váš tradiční lepenkové karty ve prospěch virtuální karta s nárazníky jsou přidány v hotovosti poté, co jste blýskl čárový kód poskytnuté obchodníkem.

Stocard ke stažení pro iPhone (Free)
Fidall ke stažení pro iPhone (Free)
FidMe ke stažení pro iPhone (Free)

ušetřit peníze

Pokud jste fanouškem nakupování z vašeho mobilního telefonu, možná budete hledat způsoby, jak ušetřit nějaké peníze. Pravda laboratoř tipy, Dealabs je spotřebitel komunita skauti vyjednává, který zpracovává sdílení s ostatními členy, propagační prodeje blesku a dalších skvělých nabídek zjištěných na webu, stejně jako v kamenných obchodech. Nejlepší zveřejněn na Dealabs ovlivní všechny oblasti a v případě obchodů v kamenných obchodech, tak geograficky.

Chcete-li pokračovat v jízdě na vlně obchodů iGraal Nabízí snadný přístup ke kódům všeho druhu z více než 1500 internetových obchodníků. Ale služba jde mnohem dál, než že od specialitaiGraal je, aby si můžete vychutnat po zádech: na každém nákupu u obchodníka partnera prostřednictvím platformy, určité procento z celkového počtu potvrzení objednávky vám je vrácena přes kočička. Poté, co karta alespoň 20 eur, iGraal umožňuje požádat o převod peněz přímo na bankovní účet nebo PayPal účet.

Chcete-li dokončit tento toolkit tipů, Shopmium a kupón Network doprovázet vás ve vašich každodenních nákupů platebními jdete na nákup. Obě aplikace jsou revoluční využití kupónů nabídkou úhrad odvoláním výrobků určených spotřebitelům.

Chcete-li využít mnoha předmětů za snížené ceny, stačí zaslat fotografii o přijetí, společně s jedním nebo více produktů nabízených v kampani o náhradě. Shopmium a kupón Network pak uhradí přímo do vašeho PayPal účtu či kreditní kartou.

Dealabs ke stažení pro iPhone (Free)
IGraal ke stažení pro iPhone (Free)
Shopmium ke stažení pro iPhone (Free)
Download Kupón síť pro iPhone (Free)

Nezapomeňte, můžete sledovat všechny novinky s aplikací NextRadioTV skupině

Aplikace skupiny NextRadioTV vám umožní sledovat všechny nejnovější zprávy. 01net budete stále ve spojení s high-tech novinky ze strany po nejnovější zprávy zveřejněny na webových stránkách, ale také přístup ke všem videa 01netTV.

Všeobecné informace, BFMTV vám nabízí možnost sledovat novinky ve Francii av zahraničí průběžně prostřednictvím článků zveřejněných na BFMTV.com ale také přímým řetězcem. Hospodářská a finanční zprávou je, že k dispozici na app BFM Business který poskytuje přístup k článkům tříděných podle tématu a sledovat živé rádio BFM Business a živé video z řetězu. aplikace RMC můžete poslouchat přenosy, poslouchat CMJ ukazuje, podcasty, ale také přístup ke zpravodajství drát psaní. Nakonec všechny sportovní zprávy lze sledovat od RMC Sport.

01net ke stažení pro iPhone (Free)
BFMTV ke stažení pro iPhone (Free)
BFM Business ke stažení pro iPhone (Free)
RMC ke stažení pro iPhone (Free)
Stáhnout RMC Sport pro iPhone (Free)