Co je to za zlomkovou cenu Montgallet ulici?


Poprodejní služby neexistující, malé rozpětí, Asie žijí dovoz: praktikovat výhodné ceny, IT prodejců instalované ve dvanáctém pařížské části násobit triky. Listí na podzim někdy nelegálně.

zobrazené na listech ceny přilepen i výlohy, desítky zákazníků, kteří se hrnou do obchodů pár metrů čtverečních a zvýhodněné ceny na veškeré výpočetní techniky. vítejte na stránkách 'Chinastreet' nebo, abychom byli přesní, v okrese Montgallet, který se nachází v"Srdcem dvanáctého pařížském obvodu. Právě v tomto odvětví, které zahrnuje Montgallet a rue de Charenton, v blízkosti Surcoufovi, našel nejnižší cenu Francie na nákup high-tech zařízení. Posuďte sami iRiver MP3 přehrávač 185 eur na Charlieho 12 proti 230 eur Surcoufa, Western Digital pevný disk 120 GB až 88 eur na e Soph namísto 149 eur na Fnac nebo DVD vypalovačku Plextor na 129 eur proti 169 eur LCDIN vždy na Fnac. A dalo by se množit neurčitě takové příklady. Přesto v případě, že vyjednává jsou potěšení z nakupujících, ale také začnou otravovat. Šéf obchod s počítači, který se nachází mimo území okresu Montgallet říká: ' Zastavil jsem se, aby záznam, protože jsem už nemohl sledovat ulice Montgallet tarifů. Stali se nižší, než moje kupní ceny! ‚Tady je zázrak tohoto okresu stále populárnější: maloobchodní ceny často nižší než sazby pro velkoobchodníky. Miracle nebo velký podvod?

Triky více či méně Legal

Manažer na vyhrazeném distributorem hlavní značky tiskáren rozhodla upozornit DRCCRF (Regionální ředitelství pro hospodářskou soutěž, spotřebu a podvody). ' To představuje skutečný problém pro mě, protože moji zákazníci najít nižší ceny v těchto obchodech než já pak jsem prodat velkoobchod ‚Pokud cookie dělá elle.Pour nabídnout takové nízké ceny, dodavatelé Chinastreet vystupňovaly tipy. Některé z nich jsou zcela legální a umožnit jim, aby snížení cen o 10% výrobků. Jiné mnohem méně Rue Montgallet, tam jsou ti, kteří nemají trafiquent vůbec a ti, kteří obchodují na některý ‚Říká obchodník v sousedství. Někteří znalci systému, recept na snížení cen je jednoduchý: obchody nemusí vždy platit DPH, což jim umožňuje nabízet slevu ve výši 20% na prodejní ceny. Vysvětlení: Někteří prodejci se zásobit v Nizozemsku nebo v Itálii. Obchodní pravidla v rámci EU skutečně umožňují obchod s povinnosti mezi oběma společnostmi. Zboží je repatriován do Francie a obchody předstírat, že re-export, vždy povinnost, do dalších evropských zemí. Falešné faktury vydané ‚fiktivních společností‘ import-export povolení k oklamání francouzské administrativy. Ve skutečnosti jsou výrobky prodávány v Paříži za bezkonkurenční cenu! Tato praxe se pěstuje od počátku roku 2000, který má zahrnovat některé velkoobchodníky. Na základě smlouvy o značky, které zastupují, které potřebují prodat určité kvóty kusů za měsíc. Co podněcují mnoho kompromisů, kdy prodeje zpomalí. ' Pro nás, podnikání je stále obtížnější kvůli provozu! ‚Potvrzuje šéf jedné z nejstarších nákupní čtvrti, za Surcoufa. ' I pravidelně hlásí k výrobci, ale nic se nemění ... ‚Proč výrobci Můžeme si položit otázku nebraly býka za rohy. Někteří, kteří přesto monitorovat skutečně účtované ceny v obchodech, se zdají být velmi dobře spokojen se situací. Ve skutečnosti, oni nejsou přímo ovlivněny zpronevěry DPH; V tomto případě se jedná o stav, který se ztrácí efekt. Navíc pověst ulice je taková, že bude mít rovněž prospěch proudit pod zboží zásob generické značky podřadné kvality, že si nepřejí spojovat své jméno. Montgallet Street jim umožňuje získat oba způsoby: prodat své výrobky a odpady. To však nebrání tomu, aby byli pozorní k cenami účtovanými montéry.

Výrobci slepé oko

Tak významným výrobcem základních desek jmenovala osobu, která bude pravidelně zvyšovat ceny. Ale nezasáhne, když poukazuje na překvapivě nízkou cenu ... Výrobce TFT přiznat, udržovat dobré vztahy se svými dealery dvanáctý okrsku " Některé obchody prodávají své levnější obrazovek umožňuje více kupujících objevovat naše produkty! , Takže nezáleží na tom, jak dlouho, jak se ulice zviditelňuje výrobců, které jim umožní prodávat své výrobky ... Jak Surcoufa Pascal Griotem ředitel marketingu, raději věřit, že blízkost ulice Montgallet vytváří symbiotický jev spíše než parazitismus. ' Zákazníci montéry vždy skončí přichází k nám! ‚Říká. Voire. Úložiště může vidět pokles svých prodejů konkrétního produktu. ' Jsme stále ve střehu a zkontrolujte cenu alespoň jednou týdně, a my jsme v případě potřeby upravit. Může se také stát, aby nás kontaktovat výrobce, aby si stěžují na příliš nízkou cenou Montgallet ulici a získat přizpůsobení našich nákupních podmínek. ‚Ale to není případ pro každého, a dealer nainstalován sedmnáct let, se mezitím nedávno zavřené obchod‘ Je to již není možné, abych dělal svou práci správně v mezích zákonnosti. A nebudu jít do vězení! '

Podle našeho názoru

Zdá se, aby se všichni lidé spokojeni s některými triky prodejců Montgallet ulici. Nikdo poražený: spotřebitel dostane dobrou cenu, výrobce prodává své výrobky a obchody vzkvétat. Pouze občané mohli požádat stát přísnější kontroly prodejců Chinastreet.

Lepší nekupovat drahé a křehké jako TFT monitory, procesory a základní desky jsou k dispozici ve verzi OEM (bez rámečku). V případě problémů, poprodejní servis bude omezený a nešťastný zákazník musí vrátit výrobek k výrobci poštou.

Koupit brát riziko průměrné kvality i nadále dobrým výpočet pro spotřební zboží a určité hardware rychle zastaralé jako disky a CD a DVD. Ještě před vypršením jejich záruky, že bude muset být nahrazeny novějšími modely.

Site-Rue Montgallet: info nebo propagace?

Všechno to začíná s diskuzním fórem, kde počítačové nadšence sdílet své tipy objeveny mezi montéry dvanáctý pařížské části. Na konci roku 2000 se počet cen vykázala rekordní výši 4 000 Romain Guillarda a Olivier Moulin, zakladatelé začali klást otázky ... a zjistil, že lidé, kteří vstupují ceny na fóru jsou jiné než obchodníci! Rozhodli se vytvořit web, který jim umožní zobrazit jejich ceny. Rue-montgallet.com se narodil; pozemek nyní láká 2,4 milionu návštěvníků za měsíc. Zatím nesmíme klamat, Street-Montgallet je propagační podpora prodejen v oblasti, že objektivní porovnání a nezávislé ceny. 250 eur bez daní: částka placená každé úložiště, které mají být registrovány, a oznámit své ceny po dobu jednoho měsíce. Pokud jde o obchody, které neplatí, že teoreticky mají schopnost vstoupit do své ceny na místě a jsou pak prezentovány ... zápatí. Ve skutečnosti, všechny obchody na webu přejít k pokladně! Rychlost 35 000 cen denně aktualizována a 40 obchodů hlasatelé z 56, které tvoří plochu, jak zajistit, aby ceny inzerované jsou dobré? To je místo, kde ten háček. Odpovědná za vztahy s obchody, Olivier říká pohybovat každý den v sousedství zjistit cenu. Nicméně, to nemůže ovládat a někteří návštěvníci jsou často nespokojeni, že nevidí prodejen inzerované ceny. Kromě obchodů, které vykazují nižší cenu skončit vrchol seznamu ...

Právní rady obchodníků Montgallet ulici ...

prodat mnohem

Za mnoha znamení ulice Montgallet, tam jsou jen někteří majitelé, z nichž každý má dva až šest prodejen. Příklad: EDI obchody na 104 Avenue Daumesnil a Megarama 82, boulevard Diderot patří do stejné správce, Eric Do. Předávání velkou zakázku pro více prodejen, majitelé získat slevy ze svých velkoobchodů.

Distribuovat repasované produkty

Některé obchody prodávají výrobky ‚Repasované‘ (většinou rekordéry a pevné disky); Jedná se o zařízení se vrátil do provozu po problém, koupil s velkými výrobci, prezentovaných v bezvadném stavu, s certifikací. To je specialita značky Nikimi, který pak prodává tyto výrobky za nízkou cenu s jednoletou zárukou.

platit v hotovosti

Asijští výrobci, zatímco někteří francouzští velkoobchodníci chtěli být zaplacena v hotovosti, a to bez prodlení. Výměnou za tuto podporu, která jim umožňuje koupit nebo vyrobit jiné materiály, dávají někdy velmi výrazné slevy.

Maloobchodní OEM produkty

Základní deska plastová taška, CD-R bez kartonu a bez vypalovací software? Prodával levněji výrobcem do obchodu než jejich protějšky verze 'Box', tyto produkty jsou obvykle určena pro montáž (nebo OEM, Original Equipment Manufacturer). Když obchod prodává do místnosti, když přestoupí na obchodní dohody mezi výrobci, často samolibé.

Minimální okraje

Chinastreet Obchody jsou spokojeni s rozpětím ve výši 3%. Neudržel pro běžný obchod, pro které je životaschopný jen minimálně 5%.

Tržní výrobky unbranded

Nazývají se 'No name'. To může být z vysoce kvalitních overstocks, ale také prodává off druhé kategorie výrobků podle hlavních značek, které si cení jejich image. Příklad obrazovky s více než 3 mrtvé pixely, paměťové moduly s sestupněno čipy atd Tyto produkty jsou obecně levnější od 10 do 15%, avšak výrobce, který si přeje zůstat nenápadný, nabízí jen velmi omezené poprodejní servis.

Import z Asie

Tím, že přijde k sobě, mohou obchodníci koupit v Asii dostatek komponentů naplnit nádobu a vyhnout se děje přes velkoobchodníka, a tak zaplatit mu provizi. Pro detekci těchto dovozů, index se mýlit: absence francouzského jazyka návodu.

Řídit v reálném čase

Několik zásoby, dodávky v malých množstvích až třikrát denně (i v noci!) A spoustu prodeje, to je to, co dostat imunní vůči výkyvům cen, ale také improvizované nárůstu dolaru.

Zanedbání zákaznický servis

Je zvykem říkat, že ulice Montgallet, záruka je platná až ke vchodu do obchodu! Ve skutečnosti je možné všechno: od 10 dní do 3 let v určitých paměťové moduly pro notebooky. Tato záruka v obchodě je obvykle krátká a kupující se vrací k výrobci. Dobrým způsobem, jak snížit náklady a vrátit služeb personálních nákladů.

... a podvádí obcházet zákony

podvody s DPH

Princip ‚Kolotoč DPH‘ je koupit v jiné evropské zemi zásilek clo, v souladu se zákonem. Obchodník pak prodává výrobky ve Francii, zatímco předstírá, že administrativa má re-exportována do dalších evropských zemí.

Přebalovat výrobky již v provozu

Notebook v balení, které se nezdá být originální? Mohlo by to být výrobek poslal do opravy. Opraveny nebo prostě obvázal, že je prezentován jako nový. Obtížná trik odhalit: zkontrolujte, zda je sériové číslo nebyl registrován u výrobce.

Prodej padělků

Počítač padělané záchvaty u zvyky se zvyšuje. To se nalézá především spotřební (zejména pro tiskárny), které by vedly v zadních místnostech některých bezohledných obchodů.

Rozdělování Sorecop

100 CD-R až 35 eur, zatímco daň z prázdných médií činily 0,356 eur za kus: Navzdory celní kontroly, budeme pokračovat v hledání Montgallet ulice CD-R, na které se nestaly daň uznal. Zakoupené v jiných evropských zemích, kde tyto poplatky jsou nižší, například v Belgii, Německu a Španělsku, které jsou nabízeny za skvělé ceny!

Tipy: Opatření

se informovat

Tady je malé tajemství o štamgasty Montgallet ulici. Přečtěte si tiskovou návštěvu Rue Montgallet-získat obecnou představu o cenách a vědět, jaké konkrétní reference jej vyzvednout. Neočekávejte, že najít pomoc.

Dejte si pozor na OEM

Pokud nejste odborník, lépe se rozhodnout pro komponenty verze 'Box'. Neváhejte a pak otevřít balíček zkontrolovat, že lepidlo má logo výrobce, zkontrolujte výrobek, jeho příslušenství. Někdy je možné testovat hardware v obchodě.

Nezapomeňte účet

Bude užitečné prosadit právní záruku na skryté vady, na dobu neurčitou. Všimněte si, že údaje o smluvní záruky musí jasně objevit na zadní straně zákona. Například: ' 3 měsíce záruka ukládat a výrobce záruku po dobu jednoho roku , Vezměme si žádá kontaktní údaje výrobce (pro případné získání záruky později), a také zajistit, že sériové číslo na výrobku (ne lepenkové) je stejná jako u informoval o návrhu zákona.

Dozvědět se o výměnu

Počet prodejen nabízejí vymění vadný produkt během sedmi dnů (ne více!) Po nákupu. Zajímavé, pokud máte problém neslučitelnosti.

Koupit všechny komponenty ve stejném obchodě

V případě konfliktu mezi dvěma složkami, řešení bude snazší najít.

Sestavte si svůj konfigurace na místě

To je často zdarma, a to pomáhá kontrolovat provoz stroje v obchodě. Navíc hosté obdrží výhodnější záruky ...

sledovat

Pokud by se vrátila do po-prodejní servis, tvrdí dokument, který udává délku imobilizace vašeho produktu, který bude rozšiřovat i délku záruka.