Nejlepší free software pro Windows a nepostradatelné


Právě jste si koupili nový počítač, nebo si jen formátovaný váš počítač? Naleznete výběr volného a základního softwaru pro Windows odstartovat právo.

Ať už jste si koupili nový počítač nebo zcela přeformátovali jednu již máte, je lepší, aby vaše záda instalací správné aplikace. Zde je seznam top volné a základního softwaru pro instalaci na vašem počítači, aby se zabránilo jsou zaskočeni

Procházení webu

Přestože Windows nativně integruje Internet Explorer, neváhejte se rozhodnou pro novou webovém prohlížeči silnější, častěji aktualizovány Mozilla Firefox nebo Google Chrome.

Firefox, je bezplatný webový prohlížeč od Mozilla Foundation. S pravidelnými aktualizacemi, že nabízí funkce pro ochranu vašeho soukromí tím, že umožňuje vybrat si, jak jsou vaše navigační data používaná navštívených webových stránkách.

chróm je webový prohlížeč vyvíjený společností Google. To představuje podstatnou výhodu, protože je spojen s různými vyhledávacích služeb. Můžete připojit váš Gmail účet pro synchronizaci relace mezi zařízeními pomocí aplikace Google Chrome jako smartphonu nebo tabletu k nalezení otevřené karty, ale také své oblíbené webové položky ve všech svých zařízeních.

pokud jde o operní, prohlížeč norské firmy stejného jména je také založen na renderovací engine chromu. Stejně jako u jeho konkurentů, bude mít všechny navigační data synchronizována mezi různými zařízeními, na které používáte tak dlouho, jak je váš účet je připojen. Kromě toho, operní obsahuje režim Turbo pro rychlejší prohlížení, a to i na některé úhledný počítači pomocí komprese webových stránek.

Vyvinutý bývalý Opera Software, Vivaldi je inovativní webový prohlížeč, který chce být v blízkosti uživatele tím, že nabízí volný čas na přizpůsobení rozhraní. Vskutku, Vivaldi nabízí velkou svobodu pro uživatele a přizpůsobuje se jeho potřebám: správa karet je konfigurovatelná od A do Z, může uživatel přizpůsobit barvu všech nabídek nebo použít předdefinovanou téma, vytvořte zkratek gesta s myši nebo klávesnice, nebo změnit uspořádání karet v stohů. Jiní se domnívali, jsou k dispozici velmi dobré možnosti přizpůsobení, jako je schopnost používat rychlé příkazy k hledání konkrétního obsahu ztracené v tab. Vivaldi nabízí také nástroj pro psaní poznámek používané při navigaci možnou zahrnout zejména obrazovky.

A konečně, pro ty, kteří hledají vysoce výkonné prohlížeče Google Chrome, ale nabízí více možností pokročilé zabezpečení UR Browser by měl perfektně slušet. Vyvinutý AdaptiveBee, francouzská společnost, UR Browser Chromium staví na a zahrnuje mnoho možností pro ochranu vašeho soukromí. Při prvním spuštění se vás zeptá, aby prohlížeč zvolit výchozí vyhledávač z poskytnutého seznamu, v němž každý motor je ukázáno má popisný kartu, poznámkami o kvalitě výsledků, jichž dodávky a poznámka pro posouzení míry, pokud jde o vaše soukromí. Prohlížeč také navrhuje použít několik funkcí navigace profily úroveň ochrany osobních údajů, které potřebujete. Kromě zavedení automatické přesměrování na HTTPS pro zabezpečenou procházení UR Browser bloky škodlivé weby a umožňuje prostřednictvím svého režimu „Ninja“ otevřít záložky v plavbě po boku tradičních záložek v jednom okně.

Stáhněte si Mozilla Firefox (Free)
Stáhnout Google Chrome (Free)
Ke stažení opera (Free)
Ke stažení Vivaldi (Free)
Ke stažení Ur Browser (Free)

Chraňte svůj počítač

Před viry, trojské koně, malware a kdoví co ještě čeká infikovat váš počítač, můžete se rozhodnout pro Avast Free Antivirus. Tento bezplatný antivirus detekuje virové hrozby a rukojeti zabezpečit vaši domácí síť pomocí skenování systému pro detekci chyby zabezpečení. Avast Free Antivirus také umožňuje velké čisté odinstalování nechtěné lišty nebo moduly, které modifikují vyhledávač webového prohlížeče.

Chcete-li jít ještě dále v ochraně počítače, můžete použít navíc IObit Malware Fighter. Tento nástroj umožňuje skenovat váš počítač najít a odstranit adware, trojské koně, spyware, rootkity, keyloggery a dokonce Ransomware. IObit Malware Fighter Provozuje také podrobnou analýzu v reálném čase souborů můžete stáhnout online obsahu, jakož i zařízení pro ukládání dat USB připojení k počítači. A konečně, program poskytuje ochranu proti neoprávněnému přístupu k webové kamery vašeho počítače, což vám nebude vidět bez vašeho vědomí.

download Avast Free Antivirus (Free)
Ke stažení IObit Malware Fighter pro Windows (Free)


Čistit a udržovat váš PC

PC Decrapifier Používá se během prvních hodinách používání přístroje. Tento nástroj umožňuje odstranit předinstalovaného softwaru, které nepoužíváte, a které by mohly bránit řádnému fungování vašeho PC zpomalení.

AdwCleaner může být použit navíc k Avast skenovat obsah vašeho počítače. Tento nástroj prohledá váš počítač detekovat a odstranit adware, nežádoucí programy, panely nástrojů a další únosce, které mění domovskou stránku webového prohlížeče zákeřně.

Současně můžete provést příležitostně skenovat stroj Malwarebyte Anti-Malware, nástroj pro sledování malware a odstranit jak na trojské koně.

Obecným údržbu systému lze provést pomocí CCleaner. Toto čištění a optimalizace nástroj odstraní nepotřebné soubory, které zabírají místo na pevném disku, jako například navigační data webových prohlížečů a dočasné soubory, a překonává chyby v registru systému Windows. CCleaner Je také možné zakázat software, který spustí při zapnutí a zpomalit počítač.

Booster řidič bude velkým přínosem, aby se ujistil, že všechny součásti zařízení jsou aktuální. Tento nástroj je zodpovědný skeneru projeví zařízení pro detekci zastaralé ovladače zařízení. Pokud je zjištěno, že software jednoduše stáhne a nainstaluje automaticky je pro vás, to vše na jedno kliknutí.

Ty již nebudou používat určitý software a hledají efektivní způsob, jak je odstranit? IObit Uninstaller nabídky pro vás odinstalovat veškerý software, a to i zrušením průchodem všechny zbylé soubory, které mohou zůstat v počítači a zbytečně zabírají na pevném disku. Program je organizován jako skutečný manažer a software mohou být také použity k trvalému odstranění škodlivého softwaru nebo protahování, kteří odmítají odstranit sami pomocí nativního odinstalace modulu Windows.

download PC Decrapifier (Free)
Ke stažení AdwCleaner (Free)
Stáhněte si zdarma Malwarebytes Anti-Malware (Free)
download CCleaner (Free)
download Booster řidič (Free)
Ke stažení IObit Uninstaller (Free)

Monitorovat výkon počítače

Dohlédněte na výkonu vašeho počítače vám může pomoci vyhnout se vážné problémy. Příliš vysoká teplota procesoru může být příčinou mnoha problémů, je lepší zajistit, aby nervové centrum vašeho stroje zůstává ve formě. Pro monitorování teploty procesoru a jeho různé srdce, zorientovat se real Temp. Tento nástroj okamžitě ukazuje teplotu různých jader, které tvoří váš procesor, včetně minimálních a maximálních teplot a časů, ve kterém byly údaje shromážděny. real Temp jinak je jasné, zda jsou data normální zobrazením stavu pro každou z testovaných jader. V případě abnormálního přehřátí, nástroj se aktivuje alarm, který by měl být v žádném případě opomíjeny.

Dokončit vymoženost doktora, SpeedFan dáte nějaký vzduch k procesoru, protože software, který umožňuje také sledovat teplotu vašeho stroje je schopen působit přímo na rychlosti ventilátorů vašeho přístroje. Je velmi snadné, aby na okamžik urychlit rychlost ventilátoru vašeho PC, aby se rychleji vychladne svou výbavu. Jsou-li normální teploty obnoveny, SpeedFan může snížit rychlost ventilátoru, která vám umožní snížit spotřebu energie, ale především na hluk.

Pokud je váš počítač se ukáže svéhlavý, pravděpodobně budete chtít způsob, jak udržet aktivní pozor na jeho výkonu. Jaký lepší důvod, proč plně věnován widgetu? Intel Power Gadgets je nástroj určený pro zařízení využívající procesory Intel Core, která umožňuje zobrazit monitorování v reálném čase o stavu vašeho PC komponenty: spotřebu elektrické energie, CPU provozní frekvence a teploty stroje. Okamžité hodnoty těchto údajů pak lze snadno porovnat s maximálními hodnotami, které mohou dosáhnout v závislosti na typu komponenty je testován.

Stáhnout Skutečné Temp pro Windows (Free)
Ke stažení pro Windows SpeedFan (Free)
Ke stažení Intel Power Gadget pro Windows 32bit (Free)
Ke stažení Intel 64-bit Power Gadget pro Windows (Free)

Držet krok se svými blízkými

Hledáte jednoduché a úplné řešení pro udržení kontaktu se svými přáteli? Skype je pravděpodobně nejkomplexnější řešení. Vyžadují účet Skype nebo účet Microsoft (e-mailovou adresu Hotmail, Live nebo Outlook), Skype umožňuje posílat rychlé zprávy, aby hlasové hovory, a ještě lépe videohovory ve skupinách. Hlavní výhodou tohoto řešení je k dispozici téměř ve všech zařízeních připojených k internetu (PC, Macs, tablety, chytré telefony), což je dost, aby se kontaktu s nejvyšším číslem.

Vážnou alternativu k Skype, Viber Umožňuje také posílat okamžité zprávy svým blízkým, říkají jim, nebo vést videokonference. Stejně jako Skype, Viber je k dispozici na všech platformách, PC, Mac a mobilní telefony.

Nicméně, pokud jste již používáte WhatsApp smartphonu, vím, že to je naprosto možné najít aplikaci na počítači. V okamžiku, kdy služba zpráv je perfektně synchronizován s telefonem, který je také nutné připojit z počítače. Pro desktopové verze WhatsApp není ani více ani méně než rozšíření mobilních aplikací, instant messaging je třeba připojit číslo svého mobilního telefonu. Takže si můžete najít na vašem PC kontaktů a zpráv dokonale synchronizovaných s telefonem, který může nakonec zůstat v teple v kapse. Uvědomte si však, že WhatsApp pro Windows je omezena pouze na textové zprávy, a že je třeba vypracovat svůj mobilní telefon Chcete-li volat svou rodinu nebo uskutečnit videohovor s nimi.

Ale zůstat v kontaktu se svými blízkými může být v mnoha případech znamenat, že budete muset připojit k různým instant messaging služby, aby mohl mluvit s každým. Při instalaci vyhrazený klienta nebo otevřete novou kartu v prohlížeči, je docela možné, toto řešení je daleko praktičtější sledovat všechny své konverzace. Franz řeší tento problém tím, že umožňuje vyhledávat v rámci jediného rozhraní, všechny instant messenger, které používáte. Program je možné se připojit k Hangouts, Facebook Messenger a Skype, ale také WhatsApp, Telegram, Slack, WeChat a další. Budete tedy moci předstírat, že jste vynechal příchod zprávy svému příteli lepidla hrnci.

Ke stažení Skype (Free)
Ke stažení Viber (Free)
Ke stažení WhatsApp pro Windows 32-bit (Free)
Ke stažení WhatsApp pro Windows 64-bit (Free)
Ke stažení Franz 32bit (Free)
Ke stažení Franz 64bit (Free)

Odesílat a přijímat e-maily

-Li více a více lidí se spokojí pouze webmail od svého poskytovatele e-mailu, e-mailoví klienti jsou velmi užitečné pro kontrolu zpráv v režimu offline přístup všech poštovních schránek z jednoho rozhraní, nebo využít další funkce ,

Opera Mail, poštovní klient Opera je známá svými možnostmi lehkost, rychlost a přizpůsobení. Nabízí myšlenky funkce s cílem usnadnit čtení a správu zpráv jako schopnost otevřít více zpráv současně v samostatných záložkách pro vás tak snadno přejít z jednoho na druhého. E-maily jsou organizována inteligentně syn diskuse, pomocí kterého můžete rychle zobrazit předchozí zprávy v konverzaci se dostat zpátky k tématu. Opera Mail Také vám umožní vytvořit pravidla pro organizaci a automaticky třídit e-maily z vaší schránky. E-mailový klient může pojmout několik schránek současně a integruje RSS čtečku pro vás sledovat své oblíbené stránky, aniž byste opustili doručenou poštu.

eM Client vzniká jako alternativní volba Opera Mail. Tento e-mailového klienta, zdarma pro nekomerční použití zvládne ve své volné verze až dvou poštovních schránek. Využívat dokonale rafinované rozhraní eM Client podporuje většinu e-mailové služby, jako je Gmail, Exchange iCloud nebo Outlook.com. Program je schopen importovat data ze třetích e-mailových klientů a má zásluhu na včetně časového plánu, která vám umožní snadno spravovat své schůzky. eM Client Má také skutečný správce kontaktů a může dokonce připojit k instant messaging služby, jako jsou Hangouts a Jabber, takže můžete chatovat se svými kontakty.

A konečně, je-li první dva návrhy nebyly uspokojivé, můžete vždy zavolat buřňák, open source e-mailový klient vyvinutý Mozilla Foundation, což je reference ve světě e-mailových klientů. A protože software poskytuje jednoduché rozhraní, jasné a snadno pochopitelné, což je srovnatelné s Outlook. Nastavení poštovní schránky je dětinská, protože obecně Jednoduše zadejte své uživatelské jméno a heslo, Thunderdird Nabíjení bude automaticky načítat nastavení konfigurace. To najde obsah vaší schránky, ale také všechny soubory, které by strukturovaly své hlasové schránky. buřňák Také zahrnuje kalendář, aby zahrnovala své akce a další události. A konečně, modul pro připojení k několika službám chatu (Hangouts, Facebook, Twitter, atd) je poskytována vám umožní chatovat žít se svými kontakty.

Ke stažení Opera Mail (Free)
Stahovat eM Client (Free)
stáhněte si Thunderbird (Free)

práce

Potřebovat kompletní kancelářský balík pro práci? Jít bez váhání LibreOffice, kancelářský Plný volný balík, který integruje několik software včetně klíčového textového procesoru, tabulkového procesoru Excel kompatibilní s tabulkami, typu PowerPoint prezentační nástroj, je databáze modulu odpovídá na přístup, podobný nástroj kreslení vydavateli a editor matematických rovnic.

Zajímavou alternativou, pokud nechcete potíží dodatečnou montáž, Microsoft obsahuje některé nástroje pro jeho Office on-line, pokud máte účet Microsoft (Hotmail, Live nebo Outlook). Kromě služby zasílání zpráv Outlook.com, Office Online umožňuje používat Word, Excel, PowerPoint a OneNote online z libovolného prohlížeče a najdete svou práci kdekoliv, protože vytvořené soubory jsou uloženy na Microsoft Cloud připojené ke svému účtu, onedrive.

A pokud dáváte přednost psaní řádků kódu, spíše než psát svůj životopis, Notepad ++ vystupuje jako editor must-kódu. Kódovaný v C ++, je to ne zdrojů hlad, podporuje více jazyků a poskytuje funkce, které každý vývojář, který respektuje ocení, například zvýraznění syntaxe, schopnost otevřít více souborů v kartách, nebo pro funkci pracovat na dvou verzí stejného souboru současně.

Download LibreOffice (Free)
Použít Office Online (Free)
Stáhnout Notepad ++ pro Windows (Free)

číst PDF

Sumatra PDF je pravděpodobně čtenář PDF mezi nejjednodušší použít. rychlá a ultra přenosný na USB, nevyžaduje instalaci a dělá přesně to, co je požádán, aby čtení a tisk PDF. Všimněte si také, že je schopen číst knihy (ePub, Mobi) nebo i komiksy (CBZ, CBR).

Dalším způsobem, jak číst dokumenty PDF, leader Adobe Reader, více samostatná jednotka, ale také složitější. PDF Reader Adobe umožňuje mimo jiné vytvářet anotace dokumentů nebo k zadávání textu, a to zejména pokud se tvoří.

A konečně, Foxit Reader samo o sobě jako alternativní volby. Tento lehký PDF Reader má jednoduché a přehledné rozhraní, které nemá co závidět nástroje od společnosti Adobe, a nabízí mnoho funkcí. Mezi nimi můžeme udržet nástroj pro vytváření PDF souborů, které splňují standardy. To zahrnuje, například jako plug-in v Office exportovat dokumenty přímo do formátu PDF, a má snímací jednotku pracující přímo se skenerem.

download Sumatra PDF (Free)
Stáhnout Sumatra PDF Portable (Free)
download Adobe Reader (Free)
Foxit Reader pro Windows (Free)

sledování videa

Jak přehrávat videa, aniž by se museli starat o formát kódování? použitím VLC Media Player nebo Media Player Classic Home Cinema. Tyto dva přehrávače videa mají funkci číst prakticky jakékoliv video, bez ohledu na formát, aniž by bylo nutné instalovat dodatečné kodeky.

Pokud však máte pocit nutkání sledovat televizi, vím, že to je naprosto možné z počítače prostřednictvím Molotov.tv. Tato aplikace se snaží ve skutečnosti poskytuje přístup z počítače do všech dostupných kanálů na DVB-T. Takže si můžete vychutnat svůj informační řetězec kontinuálně, nebo váš oblíbený kulinářský program, zatímco volná o svém podnikání na webu. Molotov.tv zdarma a umožňuje sledovat v přímém přenosu všechny dostupné kanály. A v případě, že jste vynechal začátek programu, Molotov vám umožní obnovit živý program od začátku.

Ke stažení VLC 32bitovou verzi (Free)
Ke stažení VLC Version 64 bitů (Free)
Ke stažení Media Player Classic Home Cinema 32bit (Free)
Ke stažení Media Player Classic Home Cinema 64bit (Free)
Ke stažení pro Windows Molotov.tv (Free)

Poslech hudby

MusicBee je hudební přehrávač pro správu hudební knihovny, jako je iTunes nebo Windows Media Player. Aplikace podporuje podcasty a internetová rádia, a automaticky získat chybějící informace z vašich písní lze stáhnout z internetu.

Pokud nechcete mít cloud hudbu na počítači, můžete se vždy obrátit na řešení streamování Spotify. Tato on-line hudební knihovnu můžete poslouchat miliony skladeb od svých oblíbených interpretů a objevíte nový bez nutnosti stahování cokoli a zcela legální cestou.


A konečně, pokud chcete získat přístup k nejlepší z obou světů, tomahavk by vám měl plně uspokojit. Tento hráč je opravdu tak může hrát hudební knihovnu uloženou místně na pevném disku vašeho počítače, které hrají streamování hudby z různých zdrojů, jako je YouTube, Spotify, SoundCloud, a dokonce i Google Music.


Ke stažení MusicBee (Free)
Stáhněte si mobilní MusicBee (Free)
Ke stažení Spotify (Free)
Stáhnout Tomahawk Player pro Windows (Free)


Edit Photo

Oříznutí obrazu, odstranění červených očí, zvýšit jas snímku podexponované, zde celá řada relativně jednoduchých změn, aby ale nepřístupné, pokud nemáte ten správný nástroj. PhotoFiltre a Paint.NET dva jsou stejně spolehlivé a dostupné pro všechny řešení pro úpravy fotografií. Oba software obsahuje všechny potřebné nástroje pro zlepšení své fotografie a lze je použít i nováčky.

Pokročilí uživatelé, zatím, raději GIMP, grafický nástroj pro vytváření a editaci velmi silný obraz. Kromě klasické obrazových editačních modulů GIMP obsahuje mnoho grafických nástrojů se obvykle vyskytují v profesionální řešení, jako je Adobe Photoshop, s tím rozdílem, že GIMP je svobodný software. S ním můžete provést nejjednodušší úpravy jako nejpropracovanějších fotomontáží.

A konečně, pokud budete upravovat fotografie, které neformální cestou, nebo pokud budete potřebovat retušovat obraz ze zařízení, které nemáte práva k instalaci softwaru, se můžete obrátit Pixlr. To webapp je přístupný z libovolného webového prohlížeče a nabízí zlepšené zobrazování své snímky pomocí přesné a výkonné nástroje pro rozhraní, která je srovnatelná s konkurencí editační software. Pixrl obsahuje nástroje, které můžete najít v odborných apartmánech, jako je Photoshop vrstev a používá systém, který vám umožní lépe řídit každý retuše, kterou chcete použít.

Ke stažení PhotoFiltre (Free)
stáhnout Paint.NET (Free)
Stáhnout GIMP pro Windows (Free)
použijte Pixlr (Free)

Kompresi a dekompresi souborů

Zmenšit velikost souborů a dekompresi dokumenty, to je to, co je 7-zip. Tato komprese a dekomprese dat nástroj je open source a lze manipulovat komprimované soubory na běžně používané formáty jako ZIP nebo RAR.

Další možnou volbou pro správu komprimované soubory, Bandizip. Tento nástroj extrakce podporuje nejběžnější formáty archivů, archivů a načte střih podporuje drag and drop. Pokud je omezena pouze na několik formátů pro archivaci a vyhledávání (Zip, ZIPX, 7Z, LZH, TAR, TGZ, ISO, EXE), ví, že se naopak vytvářet archivy v mnoha formátech.

A konečně, v případě, že předchozí dva nástroje tě přesvědčil, PeaZip by měl být schopen splnit vaše očekávání. Program podporuje těžbu více než 150 formátů, včetně těch archivů ve formátu RAR a podporuje komprimované soubory střih a šifrovaných archivů.

Stáhnout 7-zip 32-bit (Free)
Stáhnout 7-zip verze 64 bitů (Free)
Ke stažení pro Windows Bandizip (Free)
Ke stažení pro Windows 32-bit PeaZip (Free) 
Stáhnout PeaZip 64-bitové Windows (Free)


Save Online

Nepřehlédnutelné Dropbox, jedním z předních online zálohování souborů. Tato služba nabízí zdarma 2 GB úložného prostoru na své Cloud nabízí své PC software, který vám umožní synchronizovat soubory uložené v počítači ke svému účtu Dropbox, skvělý způsob, jak získat vaše ztracená data v případě havárie svého HDD.

disk Google a onedrive jsou dvě alternativy k Dropbox stejně přesvědčivé a především velkorysý, protože základní účet umožňuje u těchto dvou služeb, uložit až 15 GB souborů online.


Ke stažení Dropbox (Free)
download disk Google (Free)
download onedrive (Free)

Ukládat fotografie

-Li najít zdarma online úložný prostor, který nabízí dostatek prostoru pro uložení svých dokumentů není snadné, pamatujte, že to je naprosto možné se rozhodnout pro specializované řešení pro vaše fotografie. Oddělením zálohu vašich dokumentů a vaše fotky se uvolní prostor pro ukládání dokumentů na svých obvyklých služeb.

Ve skutečnosti existuje několik služeb, které nabízejí pro uložení všech snímků on-line bez omezení velikosti téměř. To je případ společnosti Google a její služby Google Photos který nabízí neomezené ukládání fotografií nepřesahující 16 megapixelů a video v HD 1080, a v rámci limitu 15 GB fotek a videí ve své původní velikosti. Kromě toho, že velkorysý, Google Photos pokrmy patří skutečný manažer obrazu, pomocí kterého můžete vytvářet alba, vytvářet foto a video editaci nebo vytváření animací ze snímků pořízených pomocí sériového snímání.

Další možností, jak udržet zálohu vašich krásných záběrů, Flickr. Více se specializuje na sdílení krásné snímky, Yahoo službu nabízí 1 TB úložného prostoru pro vaše obrázky. Stejně jako Google Photo Flickr poskytuje nástroje pro vytváření fotoalba, upravovat obrázky, ale také snadno sdílet se svými blízkými.


Používat Google Photo (Free)
použijte Flickr (Free)

Vypalování CD a DVD

I když mají tendenci mizet od PC, lze CD a DVD vypalovačky přesto pomoci. Oni jsou, nicméně, příbuzný nástroj, pokud nemáte konkrétní software k použití. Existuje několik zdarma a efektivní řešení pro vypalování své dokumenty, fotografie nebo videa na plastových destiček. BurnAware a CDBurnerXP Dvě bezplatná softwarová řešení bude tento úkol s lehkostí.

download BurnAware (Free)
download CDBurnerXP (Free)

číst e-knihy

Číst e-knihy nejsou vyhrazeny pouze pro majitele tablet nebo dedikované čtecí lampičky. Ve skutečnosti, to je naprosto možné číst knihy na počítači a má tu výhodu mít několik výhod: možnost těžit z velké obrazovce si můžete přečíst mnohem pohodlnější, ale také použít integrované nástroje pro úpravu poznámek, ačkoliv snadnější použití na PC a tablety.

Pro správu a čtení e-knih na počítači, nemůžete minout kalibr. Staňte se reference v oblasti, tento software poskytuje ty správné nástroje pro efektivní správu knihovnu a samozřejmě obsahuje světlo čtení, aby si své knihy na PC. Kompatibilní s velkým množstvím e-book formátů (EPUB, MOBI, AZW, CBZ, PDF a mnoho dalších), Caliber lze synchronizovat e-knihy s téměř všemi mobilními zařízeními schopnými čtení e-knih, a může dokonce převést své knihy v jiných formátech.

Kindle majitelé mohou opět hledět do aplikace navrhovaného domu Amazon, Kindle pro PC. Kromě synchronizovat svou knihovnu se svým Kindle, to vám umožní redownload e-knihy zakoupené od Amazonu, ale také, aby si je. Tento software poměrně jednoduché pochopit, obsahuje zápisník, kam můžete napsat všechny své připomínky. Všechny záložky jsou uchovány synchronizované na různých zařízeních s aplikací Kindle a čtecí lampičky Kindle.

A konečně, pokud hledáte jednoduchý nástroj, se kterým nechcete, aby otevření a jednoduše prohlížet své e-knihy, se obrátit na Adobe Digital Editions. Tento nástroj nabízí Adobe je velmi snadno použitelný a nabízí žádné nadbytečné funkce. Kompatibilní s oběma EPUB soubory s PDF, Adobe Digital Editions je schopen přenášet své ebook čtení osvětlení (Nook, Cybook, Kobo, Sony Reader, atd.) Nástroj má režim plného přehrávání displej a umožňuje vyhledávat text, přidat poznámky, zvýraznění textu nebo přidávat záložky.

Download Caliber (Free)
Stáhnout Kindle pro PC (Free)
Stáhnout Adobe Digital Editions (Free)

Udělat screenshotů

Pokud se systém Windows obsahuje výchozí snímání obrazovky nástroj, je jasné, že to není intuitivní. Pokud hledáte pro více jednoduchý a pohodlný nástroj k použití, můžete se podívat na Microsoft Snip. Projekt z Microsoft Garáž, experimentální laboratoř, kde vývojáři společnosti Microsoft nabízejí své myšlenky, Microsoft Snip je jednoduchý nástroj pro snímání obrazovky efektivní. Po instalaci na počítači, program je diskrétní snižuje v rohu okna zatímco zůstane k dispozici pro každou potřebu.

automaticky spustí při spuštění systému Windows, Microsoft Snip splňuje klávesu Print Screen, ale je také možné spustit ručně pomocí myši. Tento nástroj může zachytit úplné okno, stejně jako předem definované oblasti a zavazuje, aby každý zachytit ve vyhrazeném knihovně. Všechny úlovky pomocí nástroje jsou proto zachovány a znovu, když se lze dostat nezbytné. Přidejte k tomu, že Microsoft Snip poskytuje nástroje pro anotaci zaznamenanými úlovky a dostanete konečný snímání obrazovky aplikace.

Pokud jde o konkrétní případ screenshotů webových stránek, víme, že existuje na Google Chrome Mozilla Firefox věnovanou této praxe. FireShot, že se jmenuje, se odehrává v diskrétním naroubované tlačítko vedle adresního řádku prohlížeče a umožňuje vám, na jedno kliknutí, aby se snímek navštívené webové stránky.

FireShot samozřejmě ví zachycuje vymezené oblasti nebo viditelné oblasti, ale nejzajímavější je bezesporu jeho schopnost zachytit webové stránky plné výšky, bez řezání. Můžete velmi snadno získat přehled o celé webové stránky exportovat do formátu JPEG, PNG a dokonce i ve formátu PDF.

Ke stažení Microsoft Snip (Free)
Stáhnout FireShot pro Google Chrome (Free)
Stáhnout FireShot pro Firefox (Free)

Přenos souborů

Ať už potřebujete přenášet soubory nahrát svůj blog zcela nový, nebo chcete, aby řešení nahrát své dokumenty na vzdáleném serveru, FileZilla by měla splňovat vaše očekávání. Pravda měřítko, v FTP klient, FileZilla podporuje drag and drop a lze pokračovat v přerušené přenos souborů, kde byla zastavena.

Schopni zvládnout více než 4 GB souborů, FileZilla zahrnuje Správce připojení, ve kterém jsou zaznamenávány všechny ID a hesla serverů budete muset připojit. Případně můžete také obrátit na WinSCP, FTP klient jako open source FileZilla.

Nabízí podobné funkce, Cyberduck Nabízí méně strohý rozhraní. Kromě toho budou moci přenášet soubory ze vzdálených serverů pomocí FTP a SFTP protokolů Cyberduck známý také připojit k úložného prostoru v cloudu, jako je Amazon S3, Google Cloud Storage, Disk Google nebo Dropbox. Opět platí, že převod dokumentů z počítače do vzdáleného serveru lze provést pomocí jednoduchého drag and drop.

download FileZilla 32bit (Free)
download FileZilla 64-bit (Free)
download Cyberduck (Free)
download WinSCP (Free)

Skenování a tisk dokumentů

Snímání dokumentů a jejich e-mailu nebo vytisknout je může rychle proměnit v noční můru, a to zejména v případě, že nemáte odpovídající software. iCopy je pravděpodobně jedním z nejjednodušších a efektivní řešení. Tento software, open source, nabízí velmi jednoduché nastavení rozhraní a skenování spravovatelných mnoho. Tento software poskytuje možnost skenovat dokumenty, jakož i formy obrázků z PDF souborů a zvládne vícestránkové dokumenty.

Případně, můžete se rozhodnout pro NAPS2, Program opět open source, který nabízí pokročilé volby. Tento nástroj umožňuje vytvářet nastavení profilů založených na každé zařízení, které používáte, a dokonce vám umožní vybrat nejvhodnější ovladač pro práci s hardwarem.
NAPS2, stejně jako jeho protějšek iCopy, Umožňuje zvolit nastavení skenování, včetně rozlišení obrazu, velikost stránky, atd Všechny naskenované obrazy s programem lze upravit přímo od něj, který zahrnuje schopnost oříznutí, otočení, a další. Pro dokumenty obsahující text, NAPS2 Je schopen identifikovat text pomocí optického modulu rozpoznávání znaků, které vám pak umožní snadno vyhledat slovo nebo frázi v PDF, a to bez ohledu na jazyk používaný v souboru, NAPS2 je schopen rozpoznat více než sto jazyků.

A konečně, pokud hledáte jednoduché řešení, které rychle obrátit WinScan2PDF. Program architektury na ultra minimalistické rozhraní, je velmi lehký a nevyžaduje žádnou instalaci. Kladení řadu velmi omezených akcií WinScan2PDF je určen především pro lidi, kteří potřebují skenovat a tisk dokumentů pouze příležitostně.

download iCopy (Free)
download NAPS2 (Free)
Download WinScan2PDF (Free)