Nejlepší software pro obnovu dat


Telecharger.com představuje svůj výběr softwaru, aby se pokusili obnovit vaše ztracená data a / nebo vymazání.

Poor manipulace, selhání pevného disku, napadení virem ... nikdo není imunní vůči ztrátě dat. Nepropadejte panice! Náš výběr software umožňuje obnovit většinu dat - dokumentů, fotografií, hudby, zpráv, hesla - bez ohledu na paměťové médium: interní nebo externí pevný disk, USB disk, paměťové karty, iPhone, iPod ... lepší: některé Webové aplikace přímo nabízejí zálohování dat uložených v hlavních on-line služeb. V případě, že řešení nefungují, obnova není nikdy 100% zaručit.

začátečník nebo zkušený uživatel, získat všechny své údaje

RecuvaRecuva- Recuva

Jednoduchý a efektivní nástroj pro obnovu dat Recuva, dokonale hodí pro začátečníky. Aplikace je schopna obnovit všechny typy souborů, včetně dokumentů, fotografií, videa, hudební soubory, e-maily, atd Recuva podporuje různé typy úložišť: pevné disky, externí pevný disk, USB disk, paměťové karty, iPod, MP3 přehrávač, atd
S cílem usnadnit používání aplikace, Průvodce Recuva chce pomoci obnovit smazané soubory. K tomu stačí jednoduše odpovědět na několik otázek a Recuva se postará o zbytek. Vyberte typ souborů, které se snaží obnovit (obrázky, hudbu, dokumenty, videa, komprimované nebo poštovní soubory). Také si můžete prohlédnout všechny typy využitelné soubory. Pak budete muset vybrat umístění souboru. Recuva specificky hledat smazaných souborů na všechny vyměnitelné jednotky, složky uživatelů dokumentaci nebo koše. Můžete se také podívat přes počítače.
Jakmile se kolem těchto kroků, klepněte na tlačítko "start" zahájit vyhledávání. Po dokončení vyhledávání se zobrazí seznam souborů nalezen Recuva. Stačí jen vybrat soubory, které chcete obnovit a klepněte na tlačítko "zotavit se",
Pokud si nechcete použít průvodce pro obnovu Recuva, jednoduše stiskněte tlačítko "zrušit" k použití Recuva ve svém rozšířeném režimu pro zkušenější uživatele.
V případě, že předchozí analýza selhala při hledání souborů, můžete povolit další analýzu. Všimněte si, že to může trvat několik hodin, než pro velké disky.

download Recuva pro Windows (Free)
download Recuva Portable pro Windows (Free)

DiskDrillDiskDrill- DiskDrill

Dobře známý pro uživatele počítačů Mac, DiskDrill Nyní je k dispozici na PC. Tento nástroj pro obnovu dat má výhodu: jednoduché a intuitivní rozhraní, přístupné všem. Detekce obou interních jednotek jsou externí paměťová zařízení (USB, paměťové karty, a to i pro iPod) DiskDrill má několik algoritmů pro obnovu a provádí rychlou kontrolu a důkladné analýze pokud je to nutné, dokud jsou nalezeny všechny využitelné soubory. Jakmile je analýza je kompletní, bude to jen vybrat záložní adresář, klepněte na tlačítko „Obnovit“ pro spuštění obnovení souborů.

Ke stažení pro Windows DiskDrill (Free)
Ke stažení pro Mac DiskDrill (Free)

PC Inspector File Recovery obnoví data z FAT 12/16/32 systémů souborů a NTFS (pevné disky, USB klíče, atd.) Je lokalizuje oddíly automaticky, a to i v případě, že spouštěcí sektor - Boot sektor - nebo alokační tabulka souborů je poškozen nebo chybí. Je schopen obnovit celou řadu formátů souborů - včetně DOC, AVI, EXE, GIF, HTML, LZH, MID, MOV, PDF, RTF, TAR, WAV, ZIP, ... - s datem a časem původu. PC Inspector File Recovery Nabízí tři metody obnovy: Hledání smazaných souborů, obnovit ztracené soubory a nakonec načtení disku. Poznámka: to také nabízí možnost zálohování dat na síťovou jednotku.

Ke stažení PC Inspector File Recovery for Windows (Free)

UndeleteMyFilesUndeleteMyFiles- UndeleteMyFiles

UndeleteMyFiles pro je navzdory svému jménu, zcela svobodný software. Rozhraní programu je v střízlivosti, a po kliknutí na záchranu souboru můžete zvolit hlasitost, u kterého chcete obnovit smazané dat (pevný disk, USB klíč, atd.) UndeleteMyFiles Pro spustí rychlý sken. Jakmile je dokončeno, objeví se pop-up a zobrazuje počet dokumentů zjištěno, že je možné obnovit. Přístupu k němu, a pak jednoduše vybrat objem v levém sloupci a poté vyberte soubory, které můžete získat klepnutím na tlačítko Obnovit a poté vyberte cílovou složku. Jednoduché a účinné.

Ke stažení UndeleteMyFiles Pro for Windows (Free)

PandoraPandora- Pandora

Pandora Recovery vezme vás za ruku od začátku. Ve skutečnosti, před potápěním střemhlav do obnovení souborů, nástroj se vás zeptá na některé otázky prostřednictvím svého asistenta. Najdete seznam detekovaných zařízení (pevné disky, USB disky, paměťové karty, atd) ve sloupci na levé straně. Po výběru média, na kterém stopa chybějící data Pandora Recovery zavazuje provést rychlé prohledání nahraditelných dat. Důležité je, že na kompatibilních souborů, jako jsou obrázky, můžete zobrazit náhled umístěné ve spodní části okna softwaru pouhým kliknutím na něj. Potom je nutné vybrat všechny potřebné dokumenty a potom klepněte na ikonu obnovení reprezentované koše, který opouští červenou šipku a potom určete záložní adresář pro vaše data se objevit jako vedlejší magie.

Stáhnout Pandora Recovery for Windows (Free)

Puran File Recovery, Mezitím mohou provádět hloubkové průzkum, abychom zjistili všechny soubory, které mohou být stále obnoven na pevný disk nebo na externí paměťové zařízení (USB flash disky, paměťové karty, atd) na FAT12 / 16/32 a NTFS. Velmi jednoduché ovládání, Puran File Recovery pouze zeptá na úložné médium, na němž byly odstraněné soubory, pak zvolte typ vyhledávání provádět. Po provedení rychlé první analýzu, nástroj zobrazí nalezené položky obnoveny. Je docela možné oživit další analýzu zaškrtnutím příslušného políčka najít více položek. Tento typ výzkumu je samozřejmě delší než klasické analýzy, ale násobí vaše šance na obnovení dat. Seznam využitelné soubory nalezen pak zobrazí v pravém dolním okně programu. Je také možné, zaškrtnutím políčka stanovené pro tento účel, zobrazit soubory nalezené u svého rodného stromu.

Recovery je pak velmi snadno, výběrem, co chcete zálohovat a potom klepnutím na tlačítko Načíst.


Stáhněte Puran File Recovery for Windows (Free)

Podporuje mnoho souborových systémů (NTFS, FAT, EFS, atd) Glary Undelete je schopen obnovit data i když byly komprimované nebo zašifrované, a to jak na vnitřním pevném disku vašeho počítače a USB disky, externí pevné disky nebo paměťové karty. Jeho provoz je pro každého, protože je stačí uvést paměťové zařízení, na kterém chcete obnovit soubory spustit běh. Výzkum prováděný Glary Undelete zobrazuje v reálném čase zjištěné množství potenciálně využitelné soubory. Na konci tohoto procesu výzkumu, všechny položky nalezené v softwaru jsou zobrazeny v seznamu v hlavním okně programu. Můžete filtrovat výsledky s cílem usnadnit hledání konkrétního souboru nebo typu souboru. Nástroj pak vás vyzve k výběru položky k obnovení a klikněte na tlačítko „Restore“ pro zahájení návratu ztracených dat.

Ke stažení Glary Undelete pro Windows (Free)

Kdo jiný než výrobce úložných zařízení je poskytnout nástroj pro obnovu dat? Transcend dělá dokonalou ukázku s jeho užitečnosti RecoveRX, snadno použitelný software pro obnovu a především pro širokou veřejnost. Kompatibilní s pevnými disky SSD, paměťové karty a dalších USB disků, RecoveRX je schopen obnovit všechny typy formátů: obrázky, videa, dokumenty, atd Jeho hlavní předností je intuitivní rozhraní s vestavěným průvodce skutečné obnovy, který vás provede jednotlivými kroky procesu. Ve skutečnosti, z otvoru, RecoveRX zobrazí seznam detekovaných zařízení, na kterém je schopen vyhledávat smazané soubory. V dalším kroku můžete vybrat přípony souborů hledat priority pro každý typ souboru. Všechny získané záznamy dle RecoveRX jsou automaticky ukládány do kořenového adresáře systémového disku vašeho počítače v zvané Repasované adresáře Files. Ale pamatujte si vybrat adresáře nebo jiný systémový disk zálohovací zařízení, aby nedošlo k přepsání něj a riskovat na zrušit své šance na obnovu smazaných souborů.

Ke stažení pro Windows RecoveRX (Free)
Ke stažení pro Mac RecoveRX (Free)

Ať už je to jednoduché, USB klíč nebo externí pevný disk, Tokiwa DATARECOVERY Je schopen analyzovat obsah všech úložných zařízení připojených k počítači, včetně systémového disku. Hlavní předností tohoto programu nevyžaduje žádnou instalaci a může být otevřena z USB klíče věnovaný tomuto účelu. Tokiwa DATARECOVERY Nabízí okamžitý přístup k diskům, které detekuje a kliky hledat do hloubky všechny smazané soubory, takže si můžete nastavit filtr s cílem omezit, například vyhledání konkrétního typu souboru. Jednoduchý obnovení souborů jinak, protože stačí upozornit na prvky, které mají obnovit, klikněte na tlačítko "zotavit se "A pak označují složku, kam se uloží obnovená data.

Tokiwa DATARECOVERY ke stažení pro Windows (Free)

Nástroj pro obnovení Wise Záchrana dat je schopen načíst data jak na pevném disku vašeho počítače a externí paměťová zařízení, jako jsou USB klíčenky, paměťových karet a externích pevných disků. Velmi snadno se používají díky svému intuitivnímu rozhraní dokonale, Wise Záchrana dat pracuje na jakýkoliv typ souboru.

Můžete obnovit své dokumenty, fotografie, videa velmi snadno po zahájení analýzy dotčené podpory. Aby bylo zajištěno, že pro obnovu dat je prováděna správně, Wise Záchrana dat vyžaduje použití další paměťová média pro obnovu smazaných dat, aby zajistily, že žádná data mohou být zapsány do zdrojového média, která by vedla k trvalé ztrátě neprůchodnými souborů. A konečně, na vědomí, že v případě, Wise Záchrana dat umožňuje obnovit smazané soubory samostatně, je také schopen obnovit celé adresáře.

Ke stažení Recovery Wise dat pro systém Windows (Free)
Ke stažení Wise Data Recovery for Windows Mobile (Free)

Obnovit Wi-Fi hesla

Často se zapomíná na heslo Wi-Fi připojení na internet v domě, když je žádoucí připojit mobilní zařízení, jako je smartphone, tablet nebo kapesního počítače. Pokud je to možné najít heslo, Wi-Fi připojení v systému Windows, manipulace se tam dostat, není ani zdaleka intuitivní.
Musíme zadat více menu nastavení připojení předtím, než konečně najít heslo a musí být schopen jasně ukazují na obrazovce. Aby k tomu nedošlo, existují nástroje, které načítají pro vás velmi rychle obnovit přihlašovací heslo. To je to, co má, například nástroj WiFi Password Revealer.
Po otevření programu je zodpovědný za nalezení všech Wi-Fi hesla (WEP / WPA), které byste mohli zadat a uložit na pevný disk. WiFi Password Revealer dokonce umožňuje přímo kopírovat heslo vybraný jej vložit přímo do přihlašovacího okna, což je užitečné, pokud jste zvyklí na představit rozšíření hesel však záruku jistoty pro vaše připojení.


Ke stažení Wi-Fi heslo zjevuje Windows (Free)

Další možnou alternativou k obnovení hesla pro váš Wi-Fi: WirelessKeyView. Tento bezplatný nástroj funguje stejně jako Wi-Fi heslo zjevuje. WirelessKeyView Bude rovněž vycházet přímo do složitosti počítači obnovit Wi-Fi heslo historii uloženou v nastavení připojení k PC.
Jeho použití je tak dětinské as WirelessKeyView přímo zobrazuje všechny přihlašovací jména a hesla uložená v počítači. Máte pak zkopírovat heslo požadované jej vložit přímo do přihlašovacího okna. Chcete-li zachovat fyzickou kopii vaší Wi-Fi hesla, WirelessKeyView Nabízí jim exportovat do textového souboru, který pak můžete vytisknout. Nicméně pozor na bezpečné uložení citlivých dat, aby se zabránilo nepříjemným překvapením.

Stáhnout WirelessKeyView pro Windows (Free)

Obnovit hesla a softwarové sériových čísel

RECALLRECALL- Recall

RECALL je specializovaný software v zotavuje hesla a softwarových sériovými čísly. Opět vás program vezme za ruku tím, že poskytuje průvodce, který se stará o všechno, skoro. Počítač je plně analyzován a všechny obnovitelné položky se zobrazí v seznamu s názvem aplikace, přihlašovací ID obnoveného účtu a heslo a v případě softwaru, nahrávat klávesy, které slouží budete instalovat a aktivovat jejich opětovném zapnutí počítače. Poté, co zjistí, že všechny údaje, RECALL nabízí jejich export do souboru (text, HTML, CSV, atd), které mohou být přezkoumány později.

Připomeňme ke stažení pro Windows (Free)


Zálohovat data ve službách Google

Tato on-line služba nabízí uživatelům nástroje Google zálohovat všechna svá data. Export dat Google generuje, na počítači, zálohovat data, která chcete zachovat z následujících produktů: Google +1, kruhů na Google+, kontakty, Drive, Oblíbené, Fit, Krmivo Google+, Google Voice, nebo profil na YouTube. Až bude archiv připraven ke stažení Export dat Google upozorní vás e-mailem.

Užívat služby online Google Takeout (Free)

Obnovit a / nebo opravy ztracené nebo poškozené oddíly

MiniToolMiniTool- MiniTool

Nesprávným zacházením, a to je drama, které jste právě omylem smazat celý oddíl na pevném disku. Nicméně, můžete snadno obnovit jej pomocí MiniTool oddíl zotavení. Tento nástroj se specializuje na obnovu smazaných oddílů, poškozené nebo nepřístupné, umožní vám několik kliknutí, se vrátit a získat zpět svá cenná data. Stačí sledovat kroky, které nabízí průvodci softwaru (v angličtině), aby rychle najít chybějící oddíly.

Stáhnout MiniTool oddíl zotavení pro Windows (Free)


Je-li předchozí software nemohl dostat výsledek z různých důvodů, TestDisk to bude. Ale pro to budete muset prokázat trpělivost a techniku. Pokročilý nástroj pro obnovu dat TestDisk je určen především pro pokročilé uživatele a odborníky.
Aplikace dotazuje BIOS nebo operační systém pro detekci pevných disků a jejich vlastnosti (velikost LBA a CHS geometrie). TestDisk provede rychlou kontrolu struktury disku detekovat chyby skóre tabulky. V případě, že skóre v tabulce obsahuje chyby, TestDisk může opravit.
Aplikace načte data jsou ztraceny oddíl nebo opravit systém souborů pevného disku, USB disku, paměťové karty, atd. TestDisk běží v okně "MS-DOS", Při spuštění aplikace, zvolte "vytvořit" k vytvoření souboru "záznam" který obsahuje různé technické informace a výsledky produkovaný TestDisk. Vyberte oblast, kde disk nesou ztrátu dat. Zvolit typ tabulky oddílů, obvykle výchozí hodnota je dobré, protože TestDisk provedla automatickou detekci. vybrat "pokročilý" pro přístup k nástroji pro obnovu dat. Vyberte si svůj disk a podmenu "Undelete" zobrazit nedávno smazaných dat. Konečně, vyberte soubory, které chcete obnovit. Chcete-li zvýšit šance na zotavení, je vhodné obnovit soubory na jiný oddíl (USB, vyjímatelná karta, druhý disk, atd.).

TestDisk ke stažení pro Windows (Free)
TestDisk ke stažení pro Mac (Free)
download TestDisk Linux (Free)

Další možností, které jsou nabízeny na vás, gparted. Tento program, známý uživatelům Linuxu spravovat oddíly na pevném disku, je také schopen obnovit ztracené diskové oddíly. A to je přes Live verzi pochopit zaváděcí verzi z CD nebo USB disk, můžete použít gparted live obnovit omylem smazané oddílu nebo opravit poškozený oddíl. Jen budete muset vytvořit CD nebo USB bootovací pomocí odpovídající obraz ISO disku a spusťte počítač zapnutý. gparted live pak běží ve svém vlastním prostředí a umožňuje prohlížet tabulky oddílů manipulovat.

Stáhněte si GParted LiveCD (Free)
Stáhněte si GParted liveusb (Free)

Načtení dat na PC počítač nepodaří spustit

vzorvzor- Paragon

Paragon Záchranný Kit zdarma umožňuje dát život do počítače, který nelze nabootovat. Nástroj vytvoří CD nebo bootovací USB disk, se kterým můžete zavést systém data PC a přístup k zálohování. Vhodné zdarma, ale vyžaduje registraci na webových stránkách svého vydavatele, Paragon, který vám bude posílat registrační klíč prostřednictvím e-mailu k aktivaci softwaru. Jakmile je neposlušný spuštění počítače s CD nebo USB Paragon Záchranný Kit zdarma, můžete zálohovat data z vašich disků, obnovit disk, oddíl nebo několik souborů, přenos souborů na externí paměťové médium, opravit startu systému, upravte registr nebo čisté uživatelských hesel systému Windows odstranění jakékoli uživatelské heslo a správce.

Paragon Záchranný Kit zdarma pro Windows (Free)

Shromažďovat údaje o Android smartphone nebo iPhone

Undeleter Obnovit soubory a dataUndeleter Obnovit soubory a data- Obnovit soubory a data Undeleter

Mobilní aplikace Undeleter Recover Files & údaje Specializuje se na obnovu dat na Android. Chcete-li pracovat, to vyžaduje Android smartphone ROOTE, ale umožňuje obnovit omylem smazané dokumenty ze smartphonu. Aplikace dělá to do adresáře skenování, který mu to oznámil v předstihu (na interní paměti nebo na paměťové kartě microSD) a zobrazí seznam odstraněných položek, které lze obnovit. Všimněte si však, že ve svém volném verzi Undeleter Recover Files & údaje Pouze vám umožní obnovit ve formě obrazových souborů. Poté si můžete vybrat uložit soubory nalezené v paměti telefonu, nebo prostě je nahrát na Disk Google a Dropbox.

Ke stažení Recover Files Undeleter & Data pro Android (Free)


Další přesvědčivé řešení pro obnovu dat na Android smartphone nebo iPhone: MoboMarket. Tento program je určen pro správu souborů a dokumentů uložených na vašem zařízení, ale také má mimořádně zajímavou sadu nástrojů. To umožňuje načíst data uložená na smartphonech je uložit do počítače pro pozdější přenos do nového zařízení. "Toolbox " z MoboMarket a vytváří zálohy mnoho souborů: kontakty, SMS, hovorů, fotografií, aplikací a dokonce i hudba, velmi výhodnou volbu především pro iPhone uživatelům, kteří chtějí vysílat hudbu uloženou v telefonu k počítači , Chcete-li to provést, vyberte typ položek, které mají zachránit, MoboMarket zpracovává vytvořit úplnou zálohu dat uloží do vyhrazeného adresáře.

Ke stažení pro Windows MoboMarket (Free)

Nikdy v bezpečí před nesprávnou manipulací, může se stát, že budete odstranit neúmyslně cenné fotografie uložené na smartphonu nebo tabletu. Ujišťujeme vás, nicméně, nic definitivně ztratil. DiskDigger foto zotavení Nabízí obnovit smazané fotografie omylem v několika rychlých krocích.
Provozu bez nutnosti rooter přístroji DiskDigger foto zotavení analyzovat obsah vašeho smartphonu a zobrazit všechny smazané soubory, že zjištěné a je možné obnovit. Chcete-li najít obrázky, stačí vybrat položky, které chcete obnovit a řekni DiskDigger foto zotavení místo, kde chcete obnovit data. Dávejte pozor, abyste si vybrat adresář, který jste si jisti, najít mezi mnoha soubory v paměti přístroje.

Stáhnout DiskDigger oživení fotografie pro Android (Free)

Talk forum