Nejlepší bezplatné aplikace pro Android a nepostradatelné


Telecharger.com vybrala ty nejlepší svobodné a kritické aplikace, aby co nejvíce využít všech možností vašeho smartphonu.

Váš Android smartphone jen po vybalení z krabice? Než začnete skákat po hlavě do stahování nových aplikací, jsme pro vás výběr těch nejlepších bezplatných a kritických aplikací začít používat systém Android slibně.

Navštěvovat sociální sítě

Obtížné uniknout sociální sítě, nejnavštěvovanějších internetových stránek pro smartphony a obecně mezi top stažených aplikací. Facebook umožňuje kontrolovat svůj účet a najít nové přátele, svou rodinu, a proč ne své kolegy.

Pokud váš smartphone snadno nesou příliš těžké aplikace, obraťte se na Facebook Lite, lehčí verze oficiální aplikace, která funguje stejně v 4G této hraně.

Fanoušci cvrlikání mohou zase použít aplikaci cvrlikání oficiální. To vám umožní zobrazit tweety z vašich posledních následovníků, ale také sledovat zprávy a sdílení obsahu.

Pokud jste více foto Instagram Je zapotřebí uncontested vedoucí obrazového sociální sítě. App zkrášluje své dítě fotky, roztomilá zvířátka, nohy v bazénu a hamburgery díky četným filtrech. Poté můžete odeslat výsledek úsudku vaši odběratelé.

A konečně, snapchat, star sociálních sítí mezi teenagery a mladé dospělé, umožňuje odesílat texty, fotografie a videa destrukci, protože váš partner otevřel svou zprávu. Koncept založený na pomíjivé povaze obchodu kompenzován příběhy, které mohou být přístupné 24 hodin.

Ke stažení Facebook pro Android (Free)
Ke stažení Facebook Lite (apk) pro Android (Free)
Ke stažení Twitter pro Android (Free)
Ke stažení Instagram pro Android (Free)
Stáhnout snapchat (APK) pro Android (Free)

Komunikovat s příbuznými

Smartphony dramaticky změnily způsob, jakým jsme se komunikovat. Zatímco před několika lety, mobilní nejprve nedovolil zavolat a poslat SMS s obtížemi pomocí T9 klávesnice současných zařízení a velkoplošné obrazovky, které jsou schopny zobrazit úplnou klávesnici jsou ideální pro chatu přes aplikace pro instantní messaging. Google ukazuje, opět se svým domácím roztokem Hangouts pro chatování, sdílení souborů, ale také audio hovorů.

Skype a WhatsApp Oba jsou legitimní alternativy, z nichž každý má své silné stránky. Skype, který poskytuje podobné funkce k těmHangouts, Je přístupný z PC, Mac, Android, iPhone a iPad. WhatsApp Je založen na jiný model, protože je blíže k SMS aplikace, kromě toho, že odeslaných zpráv procházejících přes internet. K dispozici u všech mobilních platforem a plochu, WhatsApp vyžaduje vaše telefonní číslo pro použití při Skype je spokojen s jedinou e-mailovou adresu.

Jeden nezapomíná posel, instant messaging služby, jehož prostřednictvím komunikuje se všemi svými kontakty na Facebooku. Lehčí, aplikace Messenger Lite najde svůj cíl v stárnutí majitelům chytrých telefonů. V obou případech můžete vyměňovat textové, fotky, videa a snadno spojit s jedním nebo více skupinových kontaktů.

Stáhněte si Hangouts pro Android (Free)
Stáhněte si Skype (apk) pro Android (Free)
Ke stažení WhatsApp (apk) pro Android (Free)
Ke stažení Messenger pro Android (Free)
Ke stažení Messenger (APK) Lite pro Android (Free)

Surfování na internetu

Jak více a více French jsou vybaveny počítače připojeného k Internetu, je jasné, že každý má své drobné návyky prohlížení webových stránek. Zvyky nyní můžete najít na vašem zařízení se systémem Android přepnutím na prohlížeč, který nejlépe vyhovuje způsob používání webu.

Pro synchronizaci uživatelských účtů a načtení dat z počítače do smartphonu nebo tabletu, můžete se obrátit na chróm a Firefox. Mobilní verze prohlížečů, jejichž pověst je dobře zaveden, že tyto aplikace umožňují připojení k vaší partnera profilu. Dostanete všechny své historii, záložky, hesla, nedávno zavřené panely nebo formulářů, bez ohledu na zařízení, ze kterého budete surfovat.

Pokud byste raději zůstat nezávislá na dvou kolosů výše uvedených, můžete se rozhodnout pro Opera Mini. Navržen tak, aby zlepšit své webové zkušenosti, aplikace Opera Software má stejně pokročilých funkcí než u jeho konkurentů, například synchronizaci obsahu do všech svých zařízení, prohlížeč úprav, ukládání své oblíbené, nebo další konsolidace dokončení stahování. Skutečným přínosemOpera Mini je jeho funkce Turbo, který urychluje načítání webových stránek, které jste navštívili v kompresi dat vašich dotazů.

Stáhněte si Google Chrome pro Android (Free)
Stáhněte si Mozilla Firefox pro Android (Free)
Ke stažení Opera Mini pro Android (Free)

číst e-maily

Nečekejte, až dostane do rukou na počítači s připojením k Internetu pro přístup k poště. Mnoho aplikací umožňují dnes zkontrolovat e-maily přímo na váš smartphone.

Mezi zásadní, spadá Gmail a výhled, dva z nejpoužívanějších messaging služeb uživateli. Vybavena stejnými funkcemi jako jejich protějšky webmail, obě aplikace nabízejí přímý přístup do vaší schránky, snadné čtení, psaní a odesílání e-mailů. Kromě synchronizace své účty, aplikace Gmail a výhled nalodit své kategorie a vlastní štítky.

s Inbox, Google nabízí alternativu k tradičním e-mailového klienta. Aplikace je založena Gmail, aby zůstala pouze možnosti Ředění své uživatelské zkušenosti. Zprávy jsou řazeny podle kategorií - akcích, nákupy - s možností vytváření nových tématických skupin. Na displeji se zobrazí e-maily v doručené poště okamžitě zobrazuje důležité informace, jako je dodávka sledování online nákupu. Správa připomenutí rovněž těží z revizí, což zahrnuje automatické informace o vyhledávání Google na svých výhrad a jít míst.

Pokud dáváte přednost, aby se obrátit na nezávislý chatu Google a Microsoft, modrý Mail nabízí jako kompletní a funkční nástroj. Kompatibilní s Gmailem, iCloud, Yahoo! a dokonce i Office 365, aplikace umožňuje současnou správu vašich různých schránek. Skutečný zájem modrý Mail Leží ve svých zprávách pro správu kontaktů a jak si můžete zobrazit seznam vašich e-mailů od kontaktu. Další zajímavé funkce: vybrat avatar kontaktu, můžete přistupovat k podrobnější soubor vašich výměn, a tím i snazší najít konverzaci, aniž by nutně uchylovat do vyhledávacího pole.

Stáhněte si Gmail pro Android (Free)
Stáhnout Inbox by Gmail pro Android (Free)
Ke stažení Outlook (APK) pro Android (Free)
Stáhnout modré Mail for Android (Free)

Správa svou profesní síť

Spolu s osobními aplikacemi sociálních sítí, jako je LinkedIn soustředit se na svou kariéru a umožní přijmout svou síť kontaktů, které jste přidali na Facebooku. Kromě udržování spojení se svými bývalými kolegy nebo svými stávajícími zaměstnanci LinkedIn spojuje vás s kontakty kontaktů, multiplikační obchodních příležitostí, Konsolidace a rozšíření sítě. Interaktivní aplikace je také založen na systému doporučeními připravenými členy vaší síti. Užitečná jako svůj životopis, tato doporučení posílit svůj profesionální důvěryhodnost a zviditelnění na síti.

Jste-li plná nápadů a máte pocit, že je třeba sdílet s kolegy nebo jiných aktiv, obrátit volný. Navrženy tak, aby podporovaly obchod ve stejném týmu, stejná společnost nebo síť roztroušených pracovníků, tato spolupráce nástroj slouží jako platforma pro sdílení nápadů nebo jakékoliv jiné formy návrhů. Budete integrovat veřejné i soukromé skupiny založené na témata řešit a oprávněným účastníkům, a mohou také mluvit, že výměna dokumentů.

Ke stažení LinkedIn pro Android (Free)
Stáhnout Slack (APK) pro Android (Free)

Poslech hudby

Rodák hudební přehrávač ve svém zařízení Android se vás neuspokojuje? Play Store je plný více či méně přesvědčivých alternativ. Mezi to nejlepší, doubleTwist Player, jeden z referenčních hráčů pro Android, je zodpovědný za přehrávání hudby uložené lokálně v paměti smartphonu, a to vše v dokonale rafinované rozhraní.

Pokud máte mnohem více MP3, které nemají prostor pro uložení na zařízení, může být lepší se obrátit na službu, kde si můžete poslechnout na všechny vaše streamování hudby. První řešení je navrženo s pomocí Google Hudba Google Play. Tato služba umožňuje ukládat téměř 50.000 skladeb na vašem účtu Google, neomezený prostor. Poté můžete přehrávat streamování skladby ze smartphonu, ale také z libovolného webového prohlížeče.

Pro ty, kteří mají jen velmi málo kusů, což je služba, jako Spotify nebo Deezer je pravděpodobně nejlepší volbou. Pokud si nevíte, hudební streamovací službu, vědí, že nabízejí vám umožní vychutnat hudbu zdarma prostřednictvím poslechu několika reklamách, nebo po náhodně generované playlisty z umělce dle vašeho výběru.

Když už mluvíme konkrétně pro uživatele, kteří chtějí vypátrat neznámé talenty SoundCloud nabízí řešení pro obnovu vaší hudební kultury. Míchání velkou komunitu profesionálních i amatérských hudebníků, platforma umožňuje přecházet mezi různými žánry a najít některé vzácné a nezávislé korálky. Aplikace má nástroje potřebné k vytvoření seznamů skladeb pečlivě organizované a vám umožní vychutnat kdekoli budete mít Wi-Fi nebo 3G / 4G.

Ke stažení doubleTwist Player (Apk) pro Android (Free)
Stáhnout Google Play Music pro Android (Free)
Ke stažení Spotify pro Android (Free)
Ke stažení Deezer (APK) pro Android (Free)
Stáhnout soundcloud pro Android (Free)

sledování videa

Jaký je nejlepší způsob, jak se dívat na videa na svém mobilním telefonu? Opět platí, že je otázkou, zda je váš smartphone má dostatek úložného prostoru. Je-li tomu tak není, je lepší ustoupit ke streamování videa služby jako YouTube nebo Dailymotion.

Nicméně, v případě, že interní paměť smartphonu je možné uložit velké množství videí, lepší mít k dispozici dobrý hráč. Mezi všestrannější najdete MX Player nebo VLC, Obě aplikace jsou kompatibilní s většinou dnešních formátů a že podpora titulků.

stáhnout YouTube pro Android (Free)
Ke stažení Dailymotion pro Android (Free)
Stahovat MX Player (apk) pro Android (Free)
Ke stažení VLC pro Android (Free)

pořizování snímků

Zaplnit mezery v nativních aplikací fotografii ze svých zařízení Android, Google nabízí své domácí použití.Google Camera má jednoduché rozhraní převzít kontrolu, aniž by zanedbávala některé pokročilé funkce. To umožňuje hrát na hloubku ostrosti s důrazem efektem a poskytuje příležitost pro vytváření kvalitních panoramat.

fotoaparát 51 vzniká jako alternativní volbu, pokud chcete, aby se dokonale orámované portréty. Aplikace navrhne nejlepší rámování s průvodcem, který se zdá položený na obrazovce, což je téměř jistý způsob, jak uspět fotografií.

Další volný a efektivní řešení: otevřená Camera, kamera násobí možnosti nabízené svém rodném fotoaparátem. Kromě tradičních možností, které jsou self-stabilizace, multitouch zoom, automatické ostření nebo expozice, otevřená Camera vydává zajímavé bonusy, jako je konfigurace na levé straně, podpora pro externí mikrofony a rámování nástroje určující rovnoběžně se zemí a směr cíle.

Ke stažení Camera Google pro Android (Free)
Download Camera 51 pro Android (Free)
Stáhněte si otevřít fotoaparátu (apk) pro Android (Free)

Retušování fotografií s stylu

příliš jasný, nechtěné rozostření, vloupání objektů, některé z vašich fotografií, stejně si zaslouží nějaké diskrétní touch-up, aby získali v kvalitě obrazu. Mobile deklinace slavného Photoshop, Adobe Photoshop Express načte výběr základních nástrojů, s nimiž opravit zjevné vady fotografií. Ořezávání, rovnání, redukce červených očí, odstranění skvrn, vylepšení barev, redukce šumu, aplikace obsahuje mnoho personalizační filtry, aby vaše obrázky skutečné fotografie umělců. vaše projekty Adobe Photoshop Express jsou synchronizovány s vaším účtem Creative Cloud.

Fanoušci filtry také najít své štěstí s aplikacemi Snapseed a Prisma. První z nich, vyvinula společnost Google nabízí celou řadu základních nástrojů pro úpravy se zaměřují na intuitivním ovládáním. Filtry ozdobit své fotografie, které se získávají lesk a přesnost bez námahy. Snapseed je založen na automatickém vylepšení algoritmu ocení méně bohatých uživateli editaci fotografií.

Prisma, Mezitím, dát na své umělecké cítění transformací nějakých klišé hlavní obraz. Jeho umělé neuronové sítě inteligentně analyzuje kompozici svých fotografií a hluboce mění svou strukturu. Munch, Picasso, Hokusai, malíři, jejichž inspirací Prisma investovat své nalíčení a pánev pro obrazové ztvárnění nejpůsobivější.

Stáhnout Adobe Photoshop Express (apk) pro Android (Free)
Stáhnout Snapseed pro Android (Free)
Prisma ke stažení pro Android (Free)

Ukládat a synchronizovat vaše fotografie

Jakmile pořízených a upravených fotografií, nezapomeňte zálohovat pravidelně, aby nedošlo k jejich ztrátě náhodně. Abychom vám pomohli v tom, Flickr odmítá své webové služby a mobilní aplikace umožňuje nahrávat, prohlížet, organizovat, upravovat a nahrávat snímky pořízené pomocí smartphonu přímo do svého uživatelského účtu. Synchronizace probíhá automaticky nebo ručně, a budete mít on-line úložného prostoru 1000 GB pro ukládání fotografií a uvolnit místo v telefonu.

konkurent Flickr a úzce souvisí s Android, Google Photos nabízí řešení pro synchronizaci a zálohování médií zachycené ze zařízení Android.

Nabízí neomezené úložiště pro fotografie s rozlišením až 16 megapixelů a videa v plném rozlišení HD 1080p, Google aplikace nabízí také možnost organizovat své fotografie, jak si přejete, aby vytvářet alba, vytvářet fotomontáže a interaktivní příběhy, nebo sdílet specifický obsah s kontakty dle vašeho výběru.

Ke stažení Flickr pro Android (Free)
Stáhněte si Fotky Google pro Android (Free)

Najít cestu

Vzhledem k tomu, exploze GPS a další palubní navigační aplikace v našem každodenním životě, to je teď nemyslitelné, aby si cestu na neznámém místě, aniž by jejich používání. pokud Google Maps je odkaz na zařízení se systémem Android, tam jsou stejně účinné souběžné aplikace najít svou cestu.

Waze, který čerpá svou sílu ze své hlavní komunity, informuje v reálném čase dopravní situaci kvůli ostatním uživatelům, kteří mohou zálohovat incidentů. Data přivítání, a to zejména pokud jste použili, aby účinně vyhnout uzávěry automaticky přepočítává alternativní trasu.

Další možnost: zde WEGO. Toto komplexní navigační řešení funguje i bez připojení k internetu, použitelnost skutečně stáhnout lokálně karty, které potřebujete.

A konečně, pokud chcete udělat nějaké cvičení a procházku na kole Géovélo Nabízí mapovou službu a plně určené trasy pro cyklisty. K dispozici pro měst Paříž, Lyon, Nantes, Toulouse, Rennes, Caen, Orleans, La Rochelle, v Touraine, aplikace vyhovuje vašim požadavkům a sportovní dovednosti, aby předložil nejvhodnější trasu do svého výlety. Ještě konkrétnější, Géovélo Je také zodpovědný nastínit kroky a výškový rozdíl, který učiní vaše chůze a poskytuje informace o celkové délce cesty.

Stáhněte si aplikaci Mapy Google pro Android (Free)
stáhněte si Waze pro Android (Free)
Ke stažení zde WEGO pro Android (Free)
Stáhnout Géovélo Paříž, Lyon, Nantes, Toulouse, Rennes, Caen, Orleans, La Rochelle, Touraine pro Android (Free)

Spravovat a otevírat soubory

Android obsahuje nativní správce souborů, který dokazuje často omezené. Pokud si nejste zcela spokojeni, můžete vždy rozhodnout pro ES File Explorer nebo Astro, dva velmi dobré záznamy manažerů all-in-one moci otevřít různé formáty souborů, ale především se připojit k on-line úložného prostoru, jako je Dropbox, Disk Google nebo onedrive.

Pokud potřebujete otevřít PDF soubory, poznámky nebo upravit, můžete použít nástroj pro jeho tvůrce, Adobe Reader.

Ke stažení ES File Explorer (apk) pro Android (Free)
Ke stažení Astro pro Android (Free)
Stáhněte si Adobe Reader pro Android (Free)

práce

S obrazovkami stále větší a pozoruhodnou kvalitou obrazu, smartphony lehce improvizovat další pracovní stanice k dokončení psaní zprávy nebo zprávy. Za předpokladu, samozřejmě, mít správné nástroje. Google nabízí svůj dům řešení Google Docs pracuje v režimu offline a umožňuje uživatelům upravovat soubory Word.

Existuje více komplexní řešení jsou Microsoft Office Mobile a WPS Office že otevírat a upravovat Word, Excel nebo PowerPoint před jejich uložením na online úložného prostoru. Vytvoření účtu Microsoft je nutné použít Microsoft Office Mobile.

A konečně, pokud jste někdy budou muset vypořádat s dokumenty psané v jiných jazycích, ale ty nejsou tak vícejazyčné, jak byste chtěli, Microsoft Translator by měl být schopen dostat ven. Aplikace je schopen z jednoduchý obrázek, rozpoznat text displeji jeho překlad navrstvený.

Aplikace, které lze přeložit, co diktuje, je kompatibilní s šedesáti jazyků a funguje, i když nemáte připojení k internetu.

Stáhněte si aplikaci Google Docs pro Android (Free)
Stáhněte si Microsoft Office Mobile pro Android (Free)
Stáhnout WPS Office pro Android (Free)
Stáhněte si Microsoft Translator (APK) pro Android (Free)

skenování dokumentů

Někdy tísňové pro které máte k odesílání dokumentů do jakéhokoli podání. Bohužel, ty nejsou ani doma, ani není schopen získat přístup k počítači. všelék: existují ruční skenery s dostatečně pokročilá funkce, které umožňují skenovat dokumenty pomocí kamery na smartphonu, pak poslat e-mailem na zvoleném příjemci.

To je zejména případ Tiny Scanner, kompletní aplikace schopné rovnání obrazu ohnutou skenování. Jednoduše oříznout ručně skenování objektů pomocí intuitivní dotykové ovládací prvky. Tyto dokumenty jsou pak uloženy ve formátu PDF, a můžete si je uložit do určité složky pro archivaci bezchybné. Kromě toho, možnost sdílení umožňuje odesílání souborů e-mailem bez opuštění aplikace.

stejně kompletní Office Lens což vám ušetří ruční oříznutí s automatickou detekcí hran dokumentu, zda byt nebo ohnutá. To pak bude pro pořízení snímku a počkejte několik okamžiků přístup naskenovaného souboru. Některé další možnosti, například nastavení rozlišení nebo různých režimů snímání vám pomůže nastavit kvalitu naskenovaných obrázků, aby vyhovoval vašim potřebám. A konečně, je možné ručně upravit naskenované dokumenty před uložením na místě nebo je exportovat do aplikace Microsoft Word, PowerPoint, OneNote a onedrive.

Pokud jsou všechny mnoha funkcemi Tiny Scanner a Office Lens zastrašit vás, rozhodnout se pro řešení PhotoScan. Vyvinutý společností Google, tato aplikace nabízí nezbytně nutnou ke skenování souborů nástroje, jmenovitě zachycování a ruční oříznutí. Velkou předností PhotoScan je jeho schopnost čistě odstranit odlesky. Dobrým místem pro ty, kteří chtějí skenování fotografií vyvinuté zachovat vizuální kvalitu originálního dokumentu.

Ke stažení Tiny skener pro Android (Free)
Ke stažení Office objektiv pro Android (Free)
Stáhnout pro Android PhotoScan (Free)

Obraťte se na svého bankovního účtu

Doba, po kterou byste měli vzít si placené předplatné získat přehled o svých bankovních účtů pomocí SMS je u konce. Nyní můžete sledovat stav všech svých financí z jedné aplikace na smartphonu kdykoliv během dne, bez ohledu na to instituce, ke kterému patří.

Referenční aplikace pro řízení rozpočtu, Bankin můžete nahrávat libovolný počet účtů, jak chcete, aby přístup k různým zůstatky a podrobnosti v reálném čase transakce. V zájmu zachování důvěrnosti, přístup k vašemu syntézy je chráněn heslem a data jsou šifrována, obě základní bezpečnostní podmínky od Bankin podporuje převody. K lepší přehled o svých výdajích, můžete nastavit upozornění, když se transakce zaznamenány významné množství, nebo když své účty jít pod určitou prahovou hodnotu vyvážení.

service podobné Bankin, Linxo poskytuje pouze pro čtení rozhraní pro simultánní správu svých různých bankovních účtech. Stručné, přesné označení, oznámení kontokorent, předběžný rozpočet, aplikace je kompatibilní s více než 320 institucí a zaručuje bezpečnost vašich bankovních informací, který zakazuje transferů otáčet.

Bankin ke stažení pro Android (Free)
Stáhnout pro Android Linxo (Free)

Ukládejte soubory na oblaku

Pokud je omezená a není rozšiřitelná paměť smartphonu Android, že je lepší, aby se vaše dokumenty z online služby skladování. Nejen, že můžete k nim přistupovat z telefonu, ale také z jiného zařízení připojeného k internetu pomocí prohlížeče. disk Google, dokonale integrován s operačním systémem Android, nabízí 15 GB úložného prostoru zdarma.

Další online skladovací služby, jejichž pověst je dobře zaveden, jsou také k dispozici jako onedrive Microsoft a její 5 GB úložného prostoru zdarma, nebo Dropbox, omezeny pouze na 2 GB.

Stáhnout Disk Google pro Android (Free)
Stáhnout onedrive (apk) pro Android (Free)
Download Dropbox (apk) pro Android (Free)

Udržovat a optimalizovat Android

Možná jste si všimli, že váš smartphone byl trochu méně rychlý po několika týdnech užívání? To může být čas na domácnost. Chcete-li to provést, můžete použít CCleaner nebo Clean Master, dva nástroje pro optimalizaci zařízení odstraněním krytu vašich aplikací uvolnit úložný prostor, nebo nutit off aplikace běžící na pozadí a jsou veslování váš mobil.

Greenify zbavuje procesor a paměť RAM vašeho přístroje, ROOTE nebo ne zbytečných aplikací spuštěných na pozadí do režimu spánku. V Aby se nebránilo plnou kapacitu svého chytrého telefonu nebo tabletu, aplikace umožňuje vybrat položky, které chcete zmrazit podle stupně jejich důležitosti. Kromě toho pomáhá uvolnit zdroje, Greenify prodlužuje životnost baterie mezi jednotlivými nabitími.

Kvalita sítě, které jste připojeni nezávisí přímo na vašem zařízení se systémem Android, ale to může být zlepšena prostřednictvím smartphonu. Mezi účinné zrychlené testovací aplikace, 01net.com SpeedTest analyzuje vaše 3G / 4G / Wi-Fi a měří kvalitu vaší sítě. Máte přístup ke klíčovým informacím o rychlosti odesílání a stahování dat je doba odezvy (ping) a sílu signálu. Tyto testy jsou pak uvedeny na francouzském výkonu mapa sítě, které vám pomohou vybrat dopravce nabízí nejlepší pokrytí ve vaší oblasti.

Ke stažení CCleaner (apk) pro Android (Free)
Ke stažení Clean Master pro Android (Free)
Stáhnout pro Android Greenify (Free)
Stáhnout 01net.com SpeedTest pro Android (Free)

Kontrola počasí

Obloha byla tak modrá ráno a tady padá povodeň. Bohužel pro vás, vaše oblečení nevhodné nechat filtr dešťové sprchy, a ty promočený. Situace, ve kterých byste mohli uniknout instalací aplikace počasí na vašem zařízení se systémem Android. Mezi nejúčinnější řešení patří Météociel. Data získaná z více než dvou set stanic Meteo-Francie se nacházejí ve Francii a v Evropě, která zaručuje přesné a spolehlivé informace. Prognóza vyňaty jsou aktualizovány čtyřikrát denně, ale můžete nyní přehled o stavu oblohy čtvrthodinu s interaktivními mapami.

Jemnější, Yahoo! počasí se zaměřuje spíše na přizpůsobení meteorologická data. Obsahuje prognózy do deseti dnů za městy dříve uvedených. Pokud je funkce zeměpisných souřadnic zapnutá, dostanete místní počasí, aniž by museli vyhledávat ručně. Všechny klíčové informace jsou seskupeny na stejné stránce a řazeny v pořadí podle důležitosti pro vás přijmout podstatu počasí na první pohled.

Užitečné, pokud máte ve zvyku chodit do moře, nebo provozovat vodní a letecké sporty, větrno Specializuje se na větru. Aplikace poskytuje prognózu D + 10 ve slunečním světle a poskytuje informace zejména o větru až H + 3, což je spolehlivý a konkurenceschopný nástroj. Data osvobozeny od téměř 8000 meteorologických stanic a charakterizují více než 30.000 míst pravidelně aktualizovány. Tímto způsobem jste si vědomi energie větru, přílivu a odlivu, oblačnosti a síle vln v reálném čase, kdekoliv na světě.

Stáhnout pro Android Météociel (Free)
Ke stažení Yahoo! Počasí pro Android (Free)
Windy Download pro Android (Free)

Getting Around Town

Alternativní volbou pro auta, veřejné dopravy, tak oblíbené u městských obyvatel a turistů. s CityMapper, centralizovat dopravní společnosti na dostupných ve vašem městě snadno plánovat své cesty dat, rozvíjet své trasy, mapy přístupu metro, autobus, tramvaj, v režimu offline RER najít kolo stanice v nejbližší samoobsluhy , K dispozici ve velkých evropských městech, se žádost týká také část Spojených států.

Pokud jste alergičtí na davu, orientovat se spíše na soukromé šoféra služby jako Uber. K dispozici 24h / 24 a 7/7, tato služba se hodí své touhy (výběr vozidla, předprodej) a je ideální po opilé noci nebo při veřejné dopravy již cirkulovat.

Získání taxi po celou dobu, nezapomeňte bít, mobilní aplikace, která funguje jako tradiční taxi a která vám umožní najít a vlajky se řidič prakticky v závislosti na tom, kde jste, a to jak ve Francii, tak v zahraničí.

Stáhnout pro Android CityMapper (Free)
Stáhnout Uber (APK) pro Android (Free)
Porazil ke stažení pro Android (Free)

Změna rozhraní smartphonu

Nativní rozhraní vašeho telefonu Android může časem stát únavné. Mobilní OS Google nabízí možnost přizpůsobení rozhraní do smartphonu stažením alternativní spouštěč. Tyto odpalovací zařízení nebo aplikační odpalovací zařízení, hluboce modifikovat rozhraní telefonu, který nabízí nové funkce, a někdy může dokonce vám umožní mít plynulejší a citlivější smartphone. Go Launcher je jedním z nejpoužívanějších odpalovací zařízení. Je plně přizpůsobitelné (více než 10.000 stažení themes), obsahuje více než tucet widgety a nabízí originální efekty přechodů.

letět, Spouštěč nabídl Yahoo, rovněž zjednodušuje rozhraní telefonu. To se přizpůsobí vašemu způsobu použití tím, že umožňuje nastavit spouštěč tak, aby se zobrazí aplikace, které potřebujete, v závislosti na denní době.

Těžit z aktualizace nastavení pro Android o Navzdory neslučitelnosti smartphonu, zvažte lawnchair. Tento launcher dává zařízení pohled na pixelů a dělá si můžete vychutnat některé funkce vyhrazené pro smartphone od společnosti Google, stejně jako aktualizace Android 8.0. Přejeďte prstem nahoru odhalit panel Apps, kruhové soubory, přidávání Pixel Pill a oznámení tečky spolu s dalšími možnostmi, jako je změna velikosti ikon a přejmenování aplikace, čímž lawnchair účinným nástrojem.

A konečně, šipka Launcher, launcher aplikace vyvinutá společností Microsoft, nabízí řešení pro zjednodušení své zkušenosti na Android. Optimalizován pro omezení spotřeby baterií a zdrojů šipka Launcher je schopen se přizpůsobit vašim potřebám. Studovat svou spotřebu, nástroj automaticky organizuje aplikací. Vaše poslední dokumenty jsou seskupeny pro snadný přístup, stejně jako kontakty, se kterými reagují nejčastěji.

Ke stažení Go Launcher EX pro Android (Free)
Letět ke stažení pro Android (Free)
Stáhnout pro Android Lawnchair (Free)
Stáhnout Arrow Launcher (apk) pro Android (Free)

Nalezení bezplatné Wi-Fi připojení k internetu

Přes mobilní nabídky příznivějších, mnozí se ocitnou vyčerpání dat před koncem měsíce. aplikace, jako je Instabridge umožňují připojit k bezplatné a bezpečné Wi-Fi hotspotů. Uživatelská jména a hesla jsou poskytovány členy komunity, kteří se chtějí podělit o své spojení s ostatními. Dostupné sítě jsou umístěny na mapě a podrobí se barevným kódem: zeleně a indikuje funkční signální červená ukázat chybný signál.

WiFi Finder a Avast WiFi Finder fungují na podobném modelu. Seznam veřejných sítí vedle těchto sítích sdílených komunitou. V obou případech je signál ověřené a certifikované. Rychlost připojení každého hotspotu je předmětem důkladné analýzy, která vám umožní vybrat síť v závislosti na výkonech a datových potřeb. bonus funkce: WiFi Finder a Avast WiFi Finder Všechny mají i lokální modul mapy stahování. Takže i soukromé připojení k Internetu, můžete konzultovat umístění okolní přístupové body a připojit rychle.

Stáhnout pro Android Instabridge (Free)
Ke stažení WiFi Finder pro Android (Free)
Ke stažení Avast WiFi Finder pro Android (Free)

Nezapomeňte, můžete sledovat všechny novinky s aplikací NextRadioTV skupině

Získat informace o high-tech s sebou kamkoli s aplikací 01net. Najít zprávy na titulní straně, filtrovat vyhledávání podle kategorií, a užít si veškerý obsah 01net nepřetržitě, jste amatér software, telekomunikace nebo mediální narkoman ventilátor. Můžete přehrávat videa přímo z pohledu aplikace a přístup k veškerému obsahu 01netTV.

Sledovat novinky s obecnými BFMTV a RMC, a najít své každodenní události v podcastů a své oblíbené pořady v reálném čase nebo přehrávání. Vybaven intuitivním rozhraním, tyto aplikace vám umožní spravovat své zpravodajské kanály a přístup k relevantním informacím, které vám vyhovuje.

Nadšenci ekonomika najít své štěstí s BFM Business, První ekonomická a finanční kanál, jehož prostřednictvím můžete sledovat živé ekonomické zprávy a obrazy.

Sportovní fanoušci nemají nepodaří mít zájem RMC Sport, Aplikace, která shromažďuje a dodává veškeré sportovní zprávy, komentáře a analyzovány v reálném čase. Řiďte se tipy a předpovědi RMC Dream Team, a nyní podcasty stream replay vrcholům tohoto sportu.

01net ke stažení pro Android (Free)
Stáhnout pro Android BFMTV (Free)
BFM Business ke stažení pro Android (Free)
RMC ke stažení pro Android (Free)
RMC Sport ke stažení pro Android (Free)