Jak si být jisti, obnovit svá data po ztrátě nebo ke změně mobilního


Krádež, ztrátu, viry nebo selhání ... přijetí nového smartphonu vyžaduje re-instalaci a konfiguraci aplikací a re-import určité osobní údaje. Zde je několik tipů, jak se stát fungovat co nejdříve!

Pokud čtete tento poté, co ztratil mobilní telefon, může to být trochu pozdě na to, doufám, že najít všechna data. Ale s trochou předvídavosti, mohli byste být uveden do provozu během několika minut. Synchronizovat s vaším účtem Google a cloudových služeb, smartphone zálohování obsahu pomocí speciální aplikace, jako je MyBackup Pro, tady je návod, jak dát vaše data v bezpečí a obnovení kontaktů, zpráv, historie volání a SMS přijde čas.

Svěřte své e-maily, webové poště

To je zcela jistě element snadněji obnovit, protože e-mail je nejpoužívanější online služba. Když zapnete zařízení se systémem Android na, budete požádáni, aby ji spojovat s účtem Google. Propojením svůj nový telefon s účtem Google používané k odcizení nebo rozbité zařízení, okamžitě zjistit obsah Gmailu box, alespoň zpráv uložených na serverech společnosti Google. Samozřejmě, pokud používáte jiný webmail, jako Hotmail, Yahoo nebo operátorem, jednoduše nastavit svůj e-mailovou aplikaci (Gmail ve výchozím nastavení v systému Android) najít svou krabici ve státě, kde jste přestali.

Synchronizovat fotografie, kontakty a aplikace

Ve skutečnosti, Google účtu pro synchronizaci a zálohování téměř všechny smartphonu data. K tomu, přejděte nastavení, otevřete část a účty uživatelů a ujistěte se, že volba Auto-sync je povoleno. Poté zvolte svůj účet Google, klepněte na Sync účet titulu a určit obsah, který chcete najít na této jednotce: kalendář, kontakty, Drive, přehrávání hudby, Keep, Moje trasy, atd

Stejně jako u fotografií pořízených s telefonem, nastavení zálohování z aplikací Fotografie Android. Přihlaste se pomocí svého účtu Google, otevřete nabídku, klepněte na příkaz Uložit a synchronizovat a táhněte kurzorem v aktivní poloze.

Použijte mrak

Služby, jako Dropbox, Disk Google nebo onedrive Hubic udržet své dokumenty na vzdálených serverech, takže můžete přistupovat k nim odkudkoliv az jakéhokoliv zařízení. Pro vaše data nezmizí spolu s telefonem, jednoduše přihlásit k účtu zdarma s cloud služeb, nainstalovat mobilní aplikaci v telefonu a vytvořte složku, kam budete umístit své dokumenty. Pro přístup k tomuto obsahu na nový mobil, nic jednoduššího: stačí nainstalovat si svůj oblíbený cloud aplikace.

Provést úplnou zálohu

Možnosti Google Sync mají určitá omezení, což vyžaduje zaměstnávají specializované aplikace, zálohovat a obnovovat data, jako jsou SMS, historie volání a konfigurace aplikace data. Nainstalovat např MyBackup Pro a vyberte položky, které chcete zahrnout do zálohy a místo, kde budou uloženy soubory (na paměťovou kartu, do počítače nebo v cloudu). Pokud je to nutné, budete muset stáhnout aplikaci na nové zařízení a obnovit zálohu pouze.