Hotmail Tip: vytvořte jednorázové adresy


Microsoft nyní umožňuje vytvářet sekundární adresy, individuální, z účtu Hotmail. Díky nim můžete třídit snadněji obsah vaší e-mailové schránky. Ale ten druhý je v zájmu snadno odstranit adresu, kterou již nechcete, aniž by bylo nutné zničit dosud účet služby Hotmail.

Zda se má otevřít účet u obchodníka místě, nebo se přihlásit k odběru novinek Vaše e-mailová adresa je často vyhledávané. Používáte-li účet služby Hotmail, můžete nyní vytvořit pět dalších adres, alias pojmenované, jehož znění je ponecháno zcela na vás. To vám umožní rychle uspořádat své e-maily, nezapomeňte odhlásit z bulletinu tím, že odstraní alias-li to nutné, a dokonce určit bezohledných stránek, které by poskytly svou adresu bez vašeho svolení.

1. Přihlaste se jako první na Váš email Hotmail.
2. Přesuňte kurzor myši vedle odkazu inbox na ikonu v podobě ozubeného kola. Klikněte na něj a z rozbalovací nabídky vyberte Vytvoření Hotmail alias.
3. Nyní můžete definovat další adresy. Vymyslet název dle vlastního výběru, v závislosti o tom, proč nepoužívat, že budete dělat: například Karine-VPC pro vaše nákupy on-line, Karine-mailing pro bulletiny, atd
5. Klikněte Vytvoření aliasu pro potvrzení.

E-mailová schránka je pak zobrazen, a okno překrytí nabízí automaticky přesměrovat všechny e-maily odeslané na tento alias ve složce s jeho jménem. Přijmout, klikněte hotový. Soubor připojený k vaší nové adresy se objeví v levém sloupci pod Doručená pošta (viz obrázek). 

Když smažete alias a chtějí proto zrušit pravidlo předávání, nebo chcete-li změnit název složky, jednoduše najeďte myší nad slovem záznamy, v levém sloupci a klikněte na tlačítko ozubené kolo. V rozbalovací nabídce, pak si vyberete Správa složek nebo Správa pravidel, V závislosti na tom, co chcete dělat.

Po odeslání alias, obdržíte e-mail s oznámením společnosti Microsoft vám, že adresa byla vytvořena a jak ji používat. Nech si to opatrně, protože obsahuje také odkaz na stránku pro správu e-mailových adres - šikovný den, který chcete smazat alias.

Ztratíte-li na tento odkaz, můžete najít seznam svých adresách v nabídkách možnosti, Na domovské stránce služby Hotmail a další možnosti drop-down menu, poté Údaje o účtu a konečně Vaše e-mailové adresy. Uf!

Nyní se podívejme, jak používat tuto adresu Hotmail.

Chcete-li poslat e-mail se svým novým aliasem, nejprve klikněte na nový Potom horní část adresy zprávy, aby ukázat všechny své aliasy seznam. Vyberte si ten, který chcete. A je to!

Varování: nelze použít tyto nové adresy pro připojení ke službě Hotmail. Musíte použít svou obvyklou heslo.