Nejlepší software pro střih videa pro Windows zdarma


Telecharger.com vybrala nejlepší free video editační software pro Windows.

Jeho jméno je slyšet na rty. Adobe Premiere pro střih videa dominuje trhu, nutit amatéry i profesionály, aby se zavázaly finančně každý měsíc. Volný nabídka není dosud chybí v střih videa obvodu, obvykle nabízejí funkce podobné jako u placené řešení, s přihlédnutím k množství každého. Telecharger.com vybrala pro vás nejlepší Windows software pro úpravy videa zatím potřebám začátečníky i zkušenější.

OpenShot

Původně byl vyvinut pro Linux OpenShot znal jeho pověst v softwarovém krajině střih videa. Kresba z knihoven ffmpeg nástroj může dát až pozoruhodnou řadu multimediálních formátů, kodeků, rezoluce, filtry, multiplexory a demultiplexory.

To oceňuje OpenShot jeho jasné rozhraní. Rychlý výukový program vám pomůže poznat jeho nejdůležitější vlastnosti. Struktura hlavního okna je podobný tomu, co už víme: manažer multimediálních souborů, časová osa a okno náhledu. Nekonečné péče vícestopé je zjednodušeno na maximum, aby utopit začátečníky montéry v několika možností povodní doplněk k jejich úrovni. Buď tam je vloženo video nebo audio zdroje, kteréOpenShot detekován jako takový a v souladu s uspořádat pořadí superpozice definována. Přechody, tituly a další efekty jsou přijmutí hovoru na základě mixéru motoru, kvalita dokončí ručitele.

Opírající se více o pokročilých funkcíchOpenShot, zjišťujeme parametry, které dělají software daleko od povrchní řešení. Volba změny profilu vlastností vzorku, editor s cennými papíry, podpora pro 3D animace, software splňuje požadavky čestně příliš zkušených amatérských redaktorů, které mají být považovány za začátečníky, ale stále chybí praxe žádat o postavení uživatelů poloprofesionály.

OpenShot ke stažení pro Windows (Free)

shotcut

shotcut Nabízí přesvědčivé montážní systém zaměřený především na začátečníky. Spartan vzhled nástroj skutečně čerpá svou sílu ze své modulární konstrukci. Pouze k dispozici panely, které vás zajímají, mohou být integrovány do hlavního okna, které se přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům.

Zajímavý Originalita: shotcut nabízí dva způsoby, jak video instalace. Díky playlistu, uživatelé nemusí obtěžovat jemnosti na časové ose. Tyto přetaženy sekvence v bloku pro tento účel jsou spojeny, s možností změny pořadí nebo upravit nezávisle na sobě. Čím více zkušení montéři přínosem pro jejich tradiční vícestopé časové ose. Ačkoli více techniky zvládnout, nabízí možnost přidávat zvukové efekty, přechody nebo tituly, přináší určitou přidanou hodnotu ke konečnému videu.

Kódovací a export Projekt podmínky jsou závislé na knihovnách ffmpeg, na kterých shotcut je založen. Takže tam je málo týkají kodeků s kompatibilitou, které se až na vzácné výjimky, jsou všechny podporované softwarem.

Ke stažení pro Windows 32-bit shotcut (Free)
Download shotcut 64-bitové Windows (Free)
Stáhnout 32-bit pro Windows Mobile shotcut (Free)
Stáhnout shotcut mobilních 64-bitových Windows (Free)

VSDC Editor Video

VSDC Editor Video okamžitě dává uživatelům v pohodě. Jeho domovská stránka může vést méně zkušené, kteří se s pohledem, obejmout všechny možnosti úprav jsou jim k dispozici. Také uvedeny hlavní rysy programu s odkazem na výukové programy on-line srozumitelná.

Při vytváření nového projektu, VSDC Editor Video Vás zve naučit všechny technické parametry vaší budoucí instalaci: jméno, autorské právo, rozlišení, počet snímků za sekundu, frekvence, barvu pozadí. Import a export formátů jsou dost pro vás najít své štěstí.

Z hlediska ergonomie, VSDC Editor Video má strohý modulární rozhraní, ale praktické. Projekt Explorer umístit podrobný obsah vaší editace probíhá při Průzkumníku objekty poskytuje ruce na organizaci scén, přechody, efekty a tituly, které tvoří konkrétní projekt. Hlavní blok je rozdělen tradičně po časové ose a v náhledovém okně. Celkový vypadat trochu přeplněný je udělen na základě nadměrného zastoupení panelů nástrojů také rozptyluje rychle, že se člověk učí přemlouvat jednotlivé funkce.

Pro jeho celkové zobrazení připomínající sady Office, VSDC Editor Video ujišťuje více začátečníci mohou plout klidně mezi kartami. Navíc je tím, že přistupuje k nějaké video a zvukové efekty, jež doplňují ty tvůrčí montáží.

Stáhnout VSDC Video Editor pro Windows (Free)

Lightworks

Předchází jeho pověsti, Lightworks Již dlouho celebroval mezi filmovými profesionály. Mezi jeho kultovních filmů jako Pulp Fiction svítidel nebo Skrytá identita. Přístupná veřejnosti ve zjednodušené verzi v roce 2012, tento software je však komplexní nástroj pro pokročilé uživatele.

Lightworks zobrazí plně přizpůsobitelné modulární strukturu. Je skládá svůj pracovní prostor dle svých potřeb a zvyklostí se schopností pohybu, zámek, skrýt, rozšířit funkčnost oken. Stále v přísně odborného hlediska je software vyniká „místností“. Tyto izolované oblasti mohou léčit složky projektu v naprosté nezávislosti. Dá se tedy vytvořit prostor pro nastavení zvuku, jeden pro kalibraci nebo další pro správu dat. Všechny změny místnosti nemají žádný vliv na celé sestavy, což vám umožní odstranit a znovu je dle libosti bez obav z poškození celého projektu.

podporovány formáty Lightworks pokrývají celou řadu tak, aby bylo možné importovat jako ProRes do Avid DNxHD bez překódování. Při exportu, počítat s MPEG4 / H.264 720p k volnému verze s možností nahrát svou práci přímo na YouTube.

Ke stažení pro Windows 32-bit Lightworks (Free)
Lightworks ke stažení 64-bit Windows (Free)

HitFilm Express

HitFilm Express nese dvojí víčko. Kromě komplexní software pro střih videa, to má mnoho kompozičních nástrojů, které vám brání procházejí programu třetích stran pro speciální efekty.

rozhraníHitFilm Express je pohodlné i když minimalistický. V okně náhledu je vedle sebe s tím publikování plánů a překonává slavné časovou osu. vedení vícestopého usnadňuje integraci zvuků, přechodů a jiných cenných papírů, které jsou modifikovány z dialogového okna je k tomu příležitost. Integrace speciálních efektů se provádí přímo pomocí softwaru, který podporuje 3D renderování ještě více elegantní. HitFilm Express má jen něco málo přes 350 presetů a volné speciální efekty, včetně zeleným plátnem, mimo jiné, youtubeurs.

Tyto youtubeurs dávek také plně kompatibilní sHitFilm Express se sociálními sítěmi, jelikož je možné přiřadit svůj účet YouTube nahrávat přímo montáží. Na rozdíl od této funkce mohou uživatelé softwaru vyvážet své projekty na místní úrovni Ultra HD 4K na jednu barevnou hloubku omezené na 8 bitů.

HitFilm Express dokazuje velmi zdrojů hlad. Je proto nutné mít dostatečně výkonný počítač spustit a používat program.

Stáhnout HitFilm Express pro Windows (Free)

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve nabízí komplexní řešení, které umožňuje jak k instalaci, kalibraci a kompozici. Rozmanitost jeho funkcí znamená, že program je zaměřen především na profesionály. V opačném případě mimořádně zdatní nadšenci mohou vyzkoušet manipulaci softwaru.

Z hlediska instalace, DaVinci Resolve Nabízí prolezlý volby rozhraní, které potřebujete zvládnout, protože není škálovatelné. Multi-management je samozřejmě součástí a využívá vysoce účinnou podporu multicam, který podporuje realizaci komplexních projektů. Synchronizace video a audio stop má automatickou analýzu zvukových vln, zárukou úspěšného výsledku. Kompatibilita softwaru s OpenFX pluginů umožňuje zapojit se do skládání úkolů, aniž by prostřednictvím řešení třetích stran, tokenu rychle a zachována kvalita obrazu.

Je dobré si uvědomit, že DaVinci Resolve je primárně kalibrační software, což je oblast, kde vyniká. Barvy a jas lze snadno nastavit pomocí výkonných nástrojů, které vloží. Barevné kola - výtah, gama, zisk, ofset - provozovat primární opatření, zatímco přídavný modul zpracovává opravy účtované konkrétních oblastech obrazu.

Ve svém volném verzi DaVinci Resolve omezení vývozních projektů v Ultra HD formátu a nepodporuje kalibrační HDR či 3D.

Stáhnout DaVinci Resolve pro Windows (Free)