Je váš počítač zombie?


Bez vašeho vědomí, může být váš počítač napaden škodlivým softwarem a mohou být ovládány dálkově hackerem přes internet. Vysvětlení.

Vy nepodporují spam že cluttery poštovní schránka? Byl jsi země oběť phishing, a ty by vyždímat čipy tento počítač, který jste v pasti?Vy nevíte, možná, ale hlava to může být i vy. Tyto biče ve skutečnosti použití zombie počítače připojené k Internetu, což může být váš, to váš nejlepší přítel, váš soused, nebo s větší pravděpodobnostítři! Tady, šest otázek a odpovědí, podrobné vysvětlení tohoto nebezpečného jevu.

Zombie PC je to, co přesně?

Jedná se o počítač, který byl napaden škodlivým programem to virus dělá?" aniž by uživatel si uvědomil, a může být kdykoliv ovládat vzdáleně přes internet hackerem.Důležitým bodem je, že neexistuje žádné zjevné poškození. Virus čeká tiše a bez povšimnutí, že nařídí mu parviennent.Régulièrement, vždy on-line, že komunikuje s hackerem, který vytvořil, že je tam pořád. A protože používá na tom, že jen velmi málo zdrojů počítače a velmi malé rychlosti připojení k internetu, je velmi obtížnédetekovat.

Jak hackeři dělají to infikovat počítač?

Hackeři použít specializovaný software pro skenování na internetu, se snaží vše IP adresy je to možné. Hledají pro počítače s bezpečnostní chybu, jako je PCkde Windows není aktualizován. Když software detekuje poruchu, to tiše otevře zadní vrátka, nebo backdoor. To umožňuje zavést PC malý program, virus, který bude sloužit k rozhodnutídálkové ovládání zombie počítačů.

Jak a za jakým účelem jsou použity tyto zombie?

Mělo by již pochopili, že piráti nejsou jen infikovat malého počtu strojů, ale řešit tisíce. Jsou tedy usilovat o vytvoření ‚sítězombie také známý jako Čistá bot. Když se hacker má dostatek zakázek na PC, to může působit dvěma různými způsoby. Buď se probudí všechny zombie PCspolečně vytvořit překvapení a masivní útok na webové stránky v naplánovaném čase; nebo se používá konkrétní zombie PC hostit spam server stroj a mění se každý den. V tomto případě je velmiobtížné najít spam server a zpět do pirate.De víc, to není vždy hlavní. Master zombie ten, který vytváří síť je často poskytovatel služeb pro kriminálníky. On pronajímáPC sítě zombie k nejvyššímu dražiteli, který pak může být použit po určitou dobu vykonávat různé nezákonné činnosti.

Je to obyčejný podvod?

PC zombie jsou mnohem početnější, než si myslíme, a to je nepravděpodobné, že by zastavení. Vývojáři, kteří vymýšlet programy vytvářet zombie sítě se snaží najít více a více rozhraníintuitivní, takže programy jsou stále snadné. Jejich cílem je rozšířit ‚zákazníkem‘. Všimněte si, že ve dvou známých případů v Japonsku a Holandsku, zombie sítě přeskupilmezi 30 000 a 100 000 strojů ... Skutečný zombie armáda!

Jaké jsou skutečné riziko pro PC?

Pokud je váš počítač je zombie PC, nebude dělat hodně pro vaše data. Občas, ztratíte některé ze svých prostředků procesoru (PC bude o něco pomalejší) a malá část vaší kapelyšířka pásma Internet.You může být také nakažený tímto druhem ‚pražce špiona‘, aniž by váš počítač nikdy nazývá master zombie. V tomto případě se to staloNic. Ve skutečnosti je riziko není přímá, ale nepřímo, protože infikované stroje se používají k provádění nezákonných operací můžete, poté být obětí. Spam je dobrý příklad, ale existují i ​​jiné,(Viz rámeček níže).

Jak to děláte, aby se ochránili?

Je to jako klasický virus: člověk musí myslet pravidelně aktualizovat systém Windows, takže neexistuje žádná chyba zabezpečení v systému. Měli byste také použít software firewall tudížantivirový schopen sledovat e-maily ... nesmíme zapomenout na to často aktualizovat! Pro uživatele Windows XP SP2, doporučujeme zvolit jinou bránu firewall než ten integrována do systému Windows. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o přítomnost virů, můžete navštívitwww.hackercheck.com. Zde můžete zkontrolovat online, který jde dovnitř a co vychází z vašeho PC k Internetu odhalit potenciálně podezřelé aktivity skryté agendy.

Vážnou hrozbou

Saad Echouafni, který byl v čele komunikační společnost v Los Angeles, se chtěli FBI pro zahájení kybernetických útoků proti svým konkurentům. Použil sítě zombie se množitútoky proti jejich počítačového systému a blokuje několik dní. S počítači, které již nemohou být použity, oběti společnosti by již nemohly fungovat, a tak ztratil spoustu peněz.

Další případ, rovněž následovaný FBI hlásí Seattle útok zombie síti vojenské základny a nemocnice ...! Christopher Maxwell, mladá kalifornská 21 let, byl napaden tisíce strojůPoužití tohoto armádu velmi pochybné účely. Představte si, že škody, které může způsobit napadený počítačů v nemocnici, včetně síťových zařízení v operačních sálech, nebo osoby odpovědné za blokování požárních dveří vfull chirurgie! Naštěstí v tomto případě nebyly hlášeny žádné oběti. Ale tento příklad ukazuje katastrofální důsledky, které může mít za následek používání sítě zombie!

Co je to?

IP adresa. Kód přidělený počítačů připojených k Internetu nebo k místní síti. Tento kód funguje trochu jako telefonní číslo. IP adresa slouží k rozlišení jeden od druhého. tato adresaje tvořen sérií čtyř čísel mezi 0 a 255 oddělených tečkami, například, 192.168.10.112.
Firewall.'Firewall' Angličtina, systém zařízení na ochranu a / nebo software, který zakazuje vstup do sítě bez oprávnění. Osobní firewall může býtslouží k ochraně počítače před vetřelci.
Phishing. velmi nebezpečná forma uživatelů spam výzvou k zadání osobních údajů (adresa, číslo kreditní karty, atd.) na falešné webové stránky, které napodobují téměř dokonale lokalittrust, jako jsou banky nebo on-line obchod s cílem podvést.
Spam. Spam označuje nevyžádané e-maily (obvykle reklama) přijatých ve schránkách. Je to technika, hromadných zpráv vysílat marketing, který využíváE-mailové adresy shromažďovány bez vědomí uživatele. název spamu pochází od toho značkové chuti Konzervy.