Nintendo mohl prodat přes přepínače během jednoho roku Wii U pět let


Nintendo by měla prodat více než 16 milionů Přepnout na světě od března 2018, proti 14 milionů Wii U pěti let. Úspěch své nové konzoli tlačí japonské skupiny přehodnotit své finanční prognózy směrem nahoru.

V roce sen pro Nintendo pokračuje. Od března a výstup spínače, společnost i nadále spojit obchodní úspěchy. Dorazí na úspěšném smartphone trh NES a SNES Mini výjimečných kritiky The Legend of Zelda: Breath of the Wild a Super Mario Odyssey ... Japonský gigant sama nepředstavoval takový úspěch. A důkaz: Nintendo reviduje směrem vzhůru svých prognózách na svém 2017/2018 finanční rok, od 45 miliard jenů (321 milionů Kč) ve výši 85 miliard (644 milionů EUR), dvakrát více, než se očekávalo. Nintendo očekává prodej 14 milionů Přepnout do 31. března 2018, která by umožnila nový hybrid konzole překročí celkový počet Wii U prodal ... během jednoho roku.

!funkce (e, t, s, i) {var n ="InfogramEmbeds"O = e.getElementsByTagName ("skript"), D = O [0], r = / ^ http: / test (e.location).?"http:":"https:", Pokud se (/ ^ \ / {2} / test (i).&&(I = r + i), okno [n]&&okno [n] .initialized) okno [n] .process&&okno [n] .process (); (! e.getElementById (y)) else if {var a = e.createElement ("skript"); A.async = 1, y = a.id, a.src = i, d.parentNode.insertBefore (a, d)}} (dokument, 0,"Infogram-async","https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js"); Wii U vs. Nintendo Spínač
Infogram

Vydáno v roce 2012, Wii U Nintendo zažil mnohem těžší život. Mezi nedostatek vývojářů a nepochopení přehrávačů třetích stran čelit této podivné stroje, Nintendo se podařilo prodat 13 milionů kusů po celou dobu existence konzole. Big N přestal produkci Wii U před vydáním Switch, jako symbol stránku, která se rychle mění.

Se startem na 2,74 milionu konzolí ve svém prvním měsíci na trh v březnu, Nintendo spínač okamžitě vydal dobré znamení pro budoucnost společnosti. Obraz 14 milionů prodal Zapněte finančního roku 2017/2018 by měly umožnit Nintendo dosáhnout 16,7 milionů prodaných kusů a daleko vyšší než Wii U. Co si představit prosperující budoucnost pro nejnovější laboratoře Kyoto.

stále nedostatek

Navzdory silné poptávce po vypínači, Nintendo stále není ve své schopnosti vytvářet dostatečný konzoli tak, aby vyhovovaly všech trzích, kde je stroj prodaný. Od svého uvedení na trh, Big N měl velké problémy se zásobováním a ventilátory někdy trvalo několik týdnů, aby si to. Tento jev nedostatku bude pokračovat v březnu 2018, a to zejména kvůli vánočním záznamu. Příchod nové Super Mario hra Odyssey minulý týden by měly podporovat mnoho uživatelů získat nejnovější konzole od Nintenda. A konečně, na trh přepínače na nové trhy, jako jsou Jižní Korea a Tchaj-wanu příští měsíc by měl také zvýšit riziko nedostatku.

Podle Wall Street Journal, obtíže Nintendo na zdroj Blesk vzpomínky by přinutil společnost snížit své výrobní rychlosti, a to navzdory vysoké poptávce. Má-li Evropa nezdá před nedostatkem přepínači mnohem obavy, amerických a asijských trzích častěji trpí nedostupnosti konzole. Ve Spojených státech se prodej Nintendo přepínači vyšší měsíční PS4 a Xbox One. Co si o Wii U vzdálená špatné paměti.