Samsung zesměšňuje Apple a jeho iPhone X v reklamě


Korejský výrobce podepíše novou grafickou jedovatý proti svému rivalovi. On se vysmívá jeho chytré telefony, které jsou stále pozadu technologicky ve vztahu k jeho vlastních výrobků.

Průmyslovou katastrofou Galaxy Note 7 Samsung prokázal méně troufalé. Je to s jistou dávkou arogance, která opět Hřebové Apple v humorné reklamy, který byl právě dát on-line jen několik dní po zahájení iPhone X, nové top smartphone vlajkové řady značka.

Oslavit deset let iPhone svým způsobem Samsung vrací na výstup každého z Apple modelů očima mladý fanoušek značky Apple. Pokaždé, když se těší na nejnovější smartphone. Ale vždycky zná zklamání: nedostatek místa pro ukládání fotografií, bez doteků, malé obrazovce, je netěsnost spotřebiče, více jack nebo jack nedostatku rychlého indukčního nabíjení. To skončí pocit, technologicky vždy pozdě ve srovnání se svou přítelkyní, který ji vybral pro zařízení Samsung. Ten se rozhodl dát svůj iPhone v šuplíku a přejít na nepřítele, ignoruje fronty, které tvoří pro iPhone X. "Upgrade na Galaxy"Dospěla k závěru, Samsung sarkasticky.