Top 10: Nejlepší smartphony v obrázku (srpen 2017)


Stejně jako miliony lidí na celém světě, smartphone pravděpodobně stane váš hlavní fotoaparát. Zde je Top 10 nejlepších fotografií modelů testovaných až do srpna 2017.

Jsou smartphony skutečné kamery? Tato otázka není ani představovat více: je to věčnost, že nejpopulárnější kamera na Flickr platformě je již podepsán Canon nebo Nikon. A zatímco fotografie trh přeorientovat na modelech a odborníků profesionálů veřejnost kompaktní mít téměř zmizela ve prospěch smartphonů, uvidí své prodejní objemy - a jejich rozpočty na výzkum&D - explodovat.

Fotografický bod smartphone se stal kritický k názoru, že značka jako Huawei spolupracuje s německou Leica na začátku tohoto roku, aby zjistil jeho důvěryhodnost. Manželství, která odešla z marketingového loga na první Huawei P9 budovat skutečný střed R&Leica D na společném pozemku v Wetzlar, Německo.

Kvalita kamerového modulu je nyní nejdůležitější pro mnoho kupujících znamená, smartphony a high-end. Fyzika je, co to znamená, že stavitelé nemůže dělat, co chtějí inovace zejména s ohledem na komponenty změti. Limit uložená trend soutěží na fotografii vyrábět smartphony stále v pořádku.

Vzhledem k tomu, že nemohou integrovat velké senzory a působivé optické, výrobci hledají jiné způsoby zlepšení: přidali druhý obrazový snímač, stabilizační techniky integrace (optika, mechanika, elektronika), optický zvýšeně jasný zpracování jemnější signálu, atd. Ale pokud jsou všechny značky pokračují, neznamená to, že jsou si všichni rovni. Uvolněné ideální podmínky v denním světle, se vyskytují do očí bijící rozdíly i mezi zařízeními ve více než 500 eur.

AF: nerovnoměrné vyvážení

Za denního světla, všechny smartphony zde citované - drahé high-end modely - poskytuje krásné záběry. Určitě jsme diskriminováni, ale mikroskop analýza: interpretace barva, zhodnocení 100% ostrost obrazu, včetně pátracích optických vad na okrajích obrazu atd ... Takže jsme hráli NIT sběrači - to je naše role - ale je jasné, že obrázky vytvořené těmito zařízeními jsou uspokojivé.

Co je méně jasné je vývoj rychlosti: za denního světla variabilní autofokus tyto smartphony prochází velmi nerovnoměrné za zhoršených světelných podmínek v inzerátu. Na tyto rozdíly se přidává, že schopnost vázat na natáčení, a to bez jakýchkoliv problémů vyhnívacích některých mobilních zatímco jiní mít čas trávit každý obraz, který může být nepříjemné v akčních scénách, např.

Výzva lowlights

V případě, že optika jsou stále jasnější, jsou stále zapotřebí zařízení, v závislosti na situaci, tlačí citlivost (ISO) pro zajištění správně exponovaného snímku. Tento nárůst ISO jako negativní účinek ponižující nejen informace, ale i barvy. Jak interpretovat degradovaný signál je ošemetná věda, protože každý pár „obrazový procesor Sensor +“ reaguje odlišně v závislosti na modelu.

A na rozdíl od autofocus, objektivní měření jeho výkonnosti - čím to jde rychleji, lépe - barvy jsou předmětem výkladu, protože naše vnímání závisí nejen na genetice, ale také kultura individuální.

Zájem duálního čidla

Přidání druhého kamerového modulu je jedním ze současných oblastí zlepšení. Pro tuto chvíli, obě filozofie se střetnou: druhý modul je buď fungují jako „berličky“ hlavního modulu pro přidání funkcí (rozostření pozadí, zlepšené autofocus, black & white), nebo přináší odlišné zaměření.

První přístup je Huawei, který dodává snímač monochromatické k těmto zařízením, Apple a LG přednost druhý způsob. Tyto skutečně vybrány dva různé ohniskové Apple „normální“ ohniskovou vzdálenost, vhodný pro detaily a portréty (56 mm ekvivalent) LG velmi široký úhel propagující krajiny (16 mm ekvivalent).

A. B. / 01net.com- Druhý senzor iPhone 7 Plus umožňuje prezentovat portréty jako vždy mezi smartphony.

Přidání druhé ložiskové stejně jako Apple a LG, jsme přesvědčeni, že nejefektivnější způsob. Protože jestli černý vzhled & White Huawei je malý zářez nad to, co konkurenti mohou produkovat nejen vývoj image software umožňuje získat téměř rovnocenné výsledky, ale hlavně druhá ohnisková přináší další zorné pole, které poskytuje dobrý více kreativní potenciál.

Důkaz o popularizaci duálního čidla: pět terminálů 10 jsou vybaveny. Jakmile se 50% chytrých telefonů budou vybaveny různými ohniskovými kamer modulů jsme discriminerons ty, kteří dělal výběr z jednoho modulu (a to i ti, kteří mají dvojí stejnou ohniskovou modul) jako fakt má dva různé úhly pohledu je skvělý doplněk.

Naše metoda hodnocení

Na rozdíl od předchozích žebříčku, kde jsme v úvahu pouze kvalitu obrazu, třídění tentokrát vychází ze tří složek: kvalita obrazu, rychlost automatického zaostřování a softwarové ergonomie. Čistá kvalita obrazu je dobrá, ale v případě, že telefon je pomalý jako šnek a má spletité menu, je obtížné, aby plně využily.

Proto jsme se zařazují smartphony a přidělily body podle jejich pořadí v každé zkoušce: prvních 10 bodů, druhý 9, atd Kvalita obrazu jako rychlost AF byla hodnocena ve dvou případech, ve dne i za zhoršených světelných podmínek - někdy dobré spotřebičů v denním světle vidět své kvality obrazu nebo vstřícnost kolaps když světlo chybí.

Foto průvodci 01net.com

- Spravovat své portrétní fotografie
- Správa fotografií pohybujících se objektů
- Spravovat své krajiny
- Spravovat své koncertní fotografie

V případě, že chcete vytvořit svůj vlastní nápad a hodnotit kvalitu obrazu podle vašich kritérií, naleznete na naší Flickr album, kde si můžete prohlédnout a stáhnout zkušební snímky v plném rozlišení.

Poslední přesnost: být vybaven nejlepší smartphone soutěže nikdy udělá lepšího fotografa. spolehnout pouze na oko, načasování a práce. Tak jsme se naslouchat moudrosti starých: „Fotografie je kladen na stejném zorném poli hlavy, očí a srdce.“ (Henri Cartier-Bresson).

10. Huawei P10 Plus, hodně bla

Koupit za nejlepší cenu

Vlajková loď Huawei nás zklamala je přinejmenším: automatické zaostřování je měkký a kvalita obrazu daleko, daleko od toho, co slibuje, že Leica odznak hrdě. Barvy jsou nevýrazné jako iPhone 7, který se zdá být terminál Huawei se inspirovat. V případě, že terminál je sám o sobě dost, software ergonomie je opět zcela: zda telefon přepnout do režimu vertikálního přístup k zobrazení podokno zcela nepřístupné v horizontálním režimu. Výchozí již na P9, že Huawei nepovažovala opravit. Ale je pravda, že oni by měli zvážit již automatické ostření a kvalitu obrazu.

cena výrobce: 699 €
Přečtěte si celou recenzi na Huawei P10 Více

09. Asus Zenfone zoom S, zpoždění

Koupit za nejlepší cenu

5x zoom tvrdí Zenfone zoom S je určitě digitální, ale to může pomoci. V reálném životě, budeme omezovat X2.3 zoom představující skutečný optický zoom. Nejdelší ohniskové vzdálenosti odpovídá 58 mm, sotva užší než iPhone 7 Plus a je velmi vhodný pro portréty ... za denního světla a na témata, která představují, autofocus zjevně není hlavní bod silný tohoto mobilu! Tato pomalost AF se nachází v natáčení sekvence: Doba mezi jednotlivými snímku je zcela náhodné, ale déle než konkurence, se dokonce významnými poklesy ve špatných světelných podmínkách. Asus by mohlo zlepšit kvalitu obrazu a FA pomocí software, ale toto není provedeno, Zenfone zoom S může plně využít jeho dvou ohniskových vzdáleností, ale také zvolen (25 mm a 58 mm ). Poslední znepokojující, špatná kvalita obrazovky: za denního světla, černoši jsou velmi černá, bílá Cramer rychle.

cena výrobce: 499 €
Přečtěte si celou recenzi na Asus Zenfone zoom S

08. Sony Xperia Premium XZ, zklamání

Koupit za nejlepší cenu

Stíny jsou špatné, velmi špatné poslední vlajková loď mobilní od společnosti Sony: kvalita obrazu, a automatické zaostřování kolaps kdysi fotonů je zavazadlový prostor. Pokud je kvalita obrazu světlo je dobré, to je daleko od horní části soutěže, která je stále ještě škoda, když vaše jméno je Sony, a že poskytuje více než 50% z CMOS senzorů v uživatelské svět fotografování! K tomu je chybný software ergonomie: změna režimu systému (auto foto, manuální foto, video) je jednou z nejvíce nepříjemné to znamená, že virtuální kolo běží špatně a vede k mnoha frustrací.

cena výrobce: 799 €
Přečtěte si celou recenzi na Sony Xperia Premium XZ

07. Honor 8 Pro, bezduché

Koupit za nejlepší cenu

Krásný a dobře skončí, Honor 8 Pro je snad není Leica peleta bratr Huawei P10, ale přináší lepší obraz v našem testování a mnohem rychlejší. I v případě, že překoná P10, není to Rolls, jeho jedinou předností je kvalitní záběry při slabém osvětlení (AF, ale pak se trochu měkké). Podání barev je slušná, ale trpí sklonem k nadměrné expozice snímků. Softwarové rozhraní je podobné jako P10, to znamená, že se předpokládá, že použití vertikální a horizontální ne - musí zkontrolovat vše. Smůla. Naštěstí pro něj, design zařízení a snadno se používá.

cena výrobce: 549 €
Přečtěte si celou recenzi na Honor 8 Pro

06. Xiaomi MI6, malý půst

Koupit za nejlepší cenu

Nebyli jsme očekávali hodně z tohoto E6 - hold James Bond? - ale byli jsme příjemně překvapeni jeho autofocus, velmi efektivní a velmi konzistentní, jak jsme střílet za denního světla nebo za nízké hladiny osvětlení, vzácné kvality, který umožňuje obraz za každou cenu. Pokud čistá kvalita obrazu není v top 5, oddíl není směšné (daleko od něj) a kvalita / rychlost / cena je opravdu zajímavé. Druhý modul ekvivalentní k fotoaparátu 52 mm, je velmi vhodný pro portréty. Příjemným překvapením navzdory menšímu zlosti: vodoznak „Střílel na Mi E6 duální kamera“ byl ve výchozím nastavení povoleno a je přetištěna na všech našich snímků. Představte si, co se děje na dovolenou fotografiích ...

cena výrobce: 490 €
Přečtěte si celou recenzi na Xiaomi E6

05. Apple iPhone 7 Plus přiblíží lukrativního otce

Koupit za nejlepší cenu

V případě, že zpracování barva iPhone 7 Plus není tak lichotivé jako ty prédécents terminály, stále má svůj druhý senzor s ohniskovou vzdáleností „normální“ 56 mm f / 2.8. Kamerový modul, který poskytuje na jednou 2x zoom (optický digitální), ale také ústředním přizpůsobený přísnějších portréty a rámů. Co se OLED jako méně je LCD panel telefonu je jasnější než generace 6S Plus a softwarové rozhraní je stále jednoduché. Dokonce zjednodušující: možnosti jsou špatné, v blízkosti nuly změny parametrů, chybějící manuální režim a budete muset použít aplikace třetích stran k načtení souboru RAW. Apple může udělat mnohem lepší pro fotografy.

Výrobce Cena: 1129 €
Přečtěte si celou recenzi na Apple iPhone 7 Plus

04. HTC U11, nová kvalita reference image

Koupit za nejlepší cenu

To je ale návrat! Dobrý poslední z našich top 10. prosince 2016 10, HTC nabízí U11 nejlepší vysokou kvalitu obrazu jak při slabém osvětlení, výkon, na který jsme nebyli očekávali. Pokud má stejné rozlišení obrazu jako iPhone 7/7 Plus je U11 nabízejí nejen informace, větší úlevu (ostrost), ale také přirozenější barvy - perspektiva je na vrcholu a zpracování obrazu hraje přirozený mapy. Za nízké hladiny osvětlení, to je nedotknutelné: jeho fotografie z našeho testovacího obrazce jsou jedni z mála, aby co nejvíce názvy měst na okrajích karty. Softwarové rozhraní patří mezi nejlepší, přičemž je velmi originální. Jedinou slabinou U11 je autofocus, měkké koleno, stejně jako vysoká při nízkých světel. Ale naštěstí, to je prvek snazší zlepšit v softwaru: malá aktualizace Mr HTC?

cena výrobce: 759 €
Přečtěte si celou recenzi HTC U11

3.. OnePlus 5, rychlý a silný

Koupit za nejlepší cenu

OnePlus pečuje jeho kopii pro svou 5, první terminál značky duálního čidla: obraz část maže špatné kvality OnePlus3 / 3T a blíží se OnePlus 2, který byl umístěn ve své době, v horní části tohoto žebříčku , Obrazy jsou krásné, nic méně než šil LG a HTC G6 U11, ale především v oblasti AF, které OnePlus zvýšeným umístěním na druhém místě v soutěži v této oblasti, což je pod referenční Galaxy S8. Na obrazovce je velmi pohodlné a velmi světlý a softwarové ergonomie dobře promyšlené a efektivní. V případě, že druhý senzor přináší o trochu víc, jeho ohnisko 32 mm není utažena dostatečně vstřelit skutečný rozdíl v širokém hlavního modulu.

cena výrobce: 559 €
Přečtěte si celou recenzi na OnePlus 5

2. LG G6 konečně dospělá

Koupit za nejlepší cenu

LG je zpět na vrcholu 3 s G6, vylepšené verze G5, který umístil na šestém místě na konci minulého roku. Ve srovnání s jeho dědečkem, G6 má lepší zpracování obrazu, který mu umožňuje zobrazit svůj velký snímač 13 megapixelů. Softwarové ergonomie potěší odborné fotografy a umožňuje rychlý přístup k základním (expozice, ISO, atd) a kreativní funkce. Aniž by byl nejlepší FA je nakonec dobře, kvalita obrazu je na druhém místě na HTC U11 a vysoce kvalitní displej umožňuje rámu, i když slunce je na svém vrcholu. Jeho druhý modul ultra-široký úhel kamery je zbraň volby pro fotografování krajiny, jedinečnou výhodu v soutěži, i když bychom byli raději užší zaměření na výšku. Velkým úspěchem.

cena výrobce: 749 €
Přečtěte si celou recenzi LG G6

01. Samsung Galaxy S8 Plus sázka na jistotu

Koupit za nejlepší cenu

Vždy tak rychle, jak Galaxy S7, S8 modulu Galaxy fotoaparátu není ani více ani méně než kopírovat / vložit jeho předchůdce. Dobré pro jeho rychlost automatického zaostřování as vysokou za zhoršených světelných podmínek, takže celou soutěž. Kvalita obrazu je stále dobrá, více smíšená a uhladila záběry HTC a LG, které se však zdají být přirozenější. Téměř okamžitá povaha střelby je zbraň volby pro pouličních fotografů. Hardware (obrazovka, stavebnictví) je bezchybné a softwarové ergonomie jsou dobré, i když jdeme do menu pro přístup k některým funkcím (nahrávání RAW). Super efektivní, je správnou volbou pro výrobu čistého dětských fotografií, což je nepochybně nejnáročnější fotografická disciplína!

cena výrobce: 909 €
Přečtěte si celou recenzi Samsung Galaxy S8 Více

Žebříček 12 2016

1. Galaxy S7
2. Asus Zenfone 3 Deluxe
3. Apple iPhone 7 Plus
4. Apple iPhone OS
5. Sony Xperia XZ
6. LG G5
7. Huawei Mate 9
8. OnePlus 3T
9. Motocykl Lenovo Z
10. HTC 10

Žebříček května 2016

1. OnePlus 2
2. Samsung Galaxy S6
3. Samsung Galaxy S7
4. LG G4
5. Apple iPhone 6s Více
6. LG G5
7. Huawei P9
8. Sony Xperia Z5
9. Další Oppo F1
10. HTC 10

Stáhnout zkušební obrázky!

Zde si můžete stáhnout všechny testovací obrázky kliknutím na tento odkaz, který vede na našem Flickr alba.

reklama

Prodat svůj mobil

Obnovit svůj starý mobil do 500 € s 01net

Odhadnout hodnotu svého mobilu

Recyklovat svůj Galaxy - prodávat iPhone - recyklovat své Nokia Lumia