Top 10: Nejlepší Hybridní notebooky (Aug 2017)


Hybridní PC nabízejí větší flexibilitu při používání systému Windows, tedy přizpůsobení se mnoho použití. Který si vybrat? Zde je deset nejlepších modelů této chvíli podle testů provedených laboratorních 01net.com.

Marginální před příchodem Windows 8 a 8,1, hybrid PC napadl rozsahy stavitelé za dva roky. Windows 10 a zrychlený pohyb. Ve skutečnosti, Microsoft navrhl svůj nejnovější operační systém má být řízen téměř výhradně konečky prstů. Stavitelé nejprve měl představu, jako Lenovo a jógy, navrhnout zařízení, jejichž obrazovka je upevněna na závěsech, které mu umožňují otáčet o 360 ° kolem klávesnice. Na obrazovce a snadno nalézt na zadní straně přístroje, což umožňuje použití typu tablet ...

Potom se úrodné představivost inženýrů porodila notebooků vybavených s odnímatelným dotykovým displejem, polovinu tablety, napůl počítače v naději, že nabízí to nejlepší z obou světů. Sázka více či méně světla v závislosti na modelu a značky.

Dell XPS 12 první generaci- První XPS 12 od společnosti Dell, je dobrým příkladem hybridního při hledání svého trhu ... a její potenciální kupující

Pravda PC ovládat tento prst?

Zda „hybrid“, „kabriolet“, „2 v 1“ nebo „4 v 1“, všechny počítače mají společné dvě věci. Prvním z nich je jejich dotyková obrazovka, Třetí kolo pro navigaci. Neboť je zřejmé, že po několika hodinách provozu, aniž by některé klávesy dostat pod prsty, to je nemožné, aby správně uchopit a dlouhé texty rychle. Dotek, jako na tabletu, najde její užitečnost při surfování na internetu, nebo že ukazuje fotografie a videa s přáteli.

Druhý společný pro všechny tyto stroje jsou dokonale schopna běhu základní aplikace, bez zpomalení, nebo dokonce ve stejné době u některých odkazů.

Nicméně, pro velké úpravy fotografií nebo video programů, musíme se zaměřit na nejvíce high-end modely, protože jsou obvykle vybaveny procesory Intel Core i3 na Core i7 nízkou spotřebou. V případě, že vyhledávaný kabriolet integruje Atom nebo jádra m, možnosti jsou omezené.

Endurance zůstává, že na PC, není jednoduché police

A konečně, řešení citlivou otázku autonomie. Pokud Android tablet nebo iPad přijde držet více než deset hodin bez obav, to je obecně není případ naší milované hybridů Windows. Obrovský pokrok byl učiněn od počátku této form factor, ale jen málo z nich řídit v některých Ultrabooks.

Provádíme několik testů, které simulují všechny různé činnosti prováděné na stroji, s větší či menší intenzitou osvětlení a sítí výměn, nebo velmi malou podporu. Výsledkem je, odnímatelný jsou většinou méně odolné než mobilní PC contortionists.

Dokonce i Apple dal ho!

Přeměnit iPad (vzduch nebo ne), nebo iPad Mini v malém „počítač“ bylo možné přidáním klávesnice Bluetooth nebo kryt s integrovanou klávesnicí. Ale s iPad 9,7 palce Pro a nově iPad Pro 10,5 palce Apple také půjčuje způsob kabriolet ... i když to popírá, zatímco vychvalováním své zařízení, jak je uvedeno imitace počítačů ve svých reklamách. Tak jako jeho konkurent společnosti Microsoft, v Cupertino Book břidlice „Pro“ bez klávesnice, ale i bez stylusu. Oba doplňky koupit extra.

Apple iPad Pro 12-palcový- Apple iPad Pro 12-palcový

Ne Mac OS X zde, ale iOS 10, stejný systém jako břidlice a smartphony značky. Proto zůstává omezena na aplikační parku App Store. Není pochyb o tom příchod letadla dává nápady velkých vydavatelů a nezávislý umožnit uživatelům iPad plně profesionální využít výkon práce, ale také sílu složek uzavřených v břidlici.

Navzdory vydání iPad Pro, chybí prvních 10 protože to je nemožné testovat na Windows 10, a tudíž mají společný základ pro srovnání s PC, konvertibilní zbývá jen ... PC. Tak tady je naše Top 10, založeno pouze na strojích testovaný podle námi. Připomeňme také, že od okamžiku, kdy odkazy nejsou prodávány přímo obchodníci lokalit polích (tržištích všechny druhy facto vyloučeni de), která činíme je z horní části.

A konečně, na vědomí, že Samsung Galaxy Book a nové verze Microsoft Surface Pro jsou v současné době testovány v Labo. Klasifikace tedy pravděpodobné, že se pohybují v nadcházejících týdnech.

10. Spin Acer 7

Acer Spin 7 (SP714-51-M37P)LM / 01net.com- Acer Spin 7 (SP714-51-M37P)

Hybridní notebooky Acer je velmi plodný. Konvertibilní Spin 7 je jedním z nejnovějších high-end výtvory značky, který kombinuje jemnost a příjemné povrchové úpravy. Zpočátku Spin podobá notebooku 13,3 palců a přijímat standardní opatření. Ale jeho věc, kterou mu je nabídnout 14-palcovou obrazovkou (touch kurz) pro práci s veškerým komfortem. Významná pozornost je, že bohužel nestačí zmínit nesčetné nedostatky stroje obdržel test (SP714-51-M37P). Všimněte si, že je nyní vyústilo v některých obchodníků, ceny mezi 1050 a 1100 eur následující označení.

Poznámka: 5.92 / 10 | cena výrobce: EUR 1400 | přečíst Úplné zkoušky Acer Spin 7 (SP714-51-M37P)

9. Huawei MateBook M3

Huawei MateBook M3LM / 01net.com- Huawei MateBook M3

Huawei není značka jsme zvyklí najít ve světě PC. Čínský výrobce je opravdu nejlépe známý pro své chytré telefony jako možných kreací s Windows 10 a fyzickou klávesnicí. Je směsí zvědavosti a zájem jsme vyzkoušeli MateBook M3. Vyzvednutí více nebo méně, je pojem Galaxy S Samsung TabPro (aktuální číslo 1) se MateBook není tak dobrý jako korejské hybrid. Jeho čistý povrch, jeho kompaktnost a dobré kvality obrazu jsou tři body, které mu umožní dosáhnout devátém místě v pořadí.

Poznámka: 6/10 | cena výrobce: 900 EUR cca. | přečíst kompletní test Huawei MateBook M3

8. Zapněte Acer Alpha 12

Acer Spínač Alpha 12Lionel Morillon / 01net.com- Přepínač Acer Alpha 12

Přepínač 12 Acer Alpha, jako Transformer 3 PRO od společnosti ASUS (jedenáctého náš pokračující srovnávací) téměř přesnou kopií Surface Pro 4, plus přídavek skládací nohy, což je inspirovaný x2 HP Spectre. Vtipný směs, která funguje docela dobře a obsahuje všechny kódy žánru s důležitým naklonění obrazovky, klávesnice (za předpokladu) odnímatelné a dokonce i stylus k psaní na desce. Poměr cena-výkon zůstává jedním z hlavních výhod tohoto stroje, zejména proto, že jeho cena je dále klesla v posledních týdnech, od 800 do 700 eur.

Poznámka: 6.1 / 10 | cena výrobce: 1000 eur | přečíst plná kontrola Switch Acer Alpha 12

7. Toshiba Satellite Radius 12

Toshiba Satellite Radius 12LM / 01net.com- Toshiba Satellite Poloměr 12 (P20W-C-104)

To je jeden z veteránů našeho Top! Propuštěn brzy v roce 2016, krásné a jemné Radius 12 Toshiba je jedním z posledních představitelů PC horní řady spotřebitelů japonské značky na evropské půdě. Nezapomeňte, že Toshiba se zastavil veškerou činnost PC (spotřebitele) v naší zemi, ale Radius pokračuje být komerčně dostupné, více než rok po jeho vydání. Konfigurace nezměnila jednu čárku, co skončí hraje triky na něj a posunout ho kousek po kousku, k uvolnění našich žebříčku.

Stejně jako drtivá většina strojů tohoto top 10 je konvertibilní tablet PC půl na půl. Jeho obrazovka 12,5 palce je opravdu dobrá, jedny z nejlepších v žebříčku, který je ideální pro sledování videa a obrázky bez zkreslení obrazu nebo barev. Jediným zájmem, handicap pro mobilní zařízení, vytrvalost není zcela na jeho cenu.

Poznámka: 6.36 / 10 | výrobce Cena : Od 899 eur (nižší ceny) | přečíst úplné přezkoumání Toshiba Satellite Radius 12

6. Spin Acer 5

Acer Spin 5 (SP513-51-32S1)LM / 01net.com- Acer Spin 5 (SP513-51-32S1)

Na papíře se Spin 5 má vše pro to, aby si karton: nejvyšší konfiguraci k Spin 7 (číslo 10 nahoře), podsvícenou klávesnici a opravdu barel cenu. V praxi je to trochu na náš hlad. Je pravda, že jednotka je dokončena, nabízí širokou konektivitu a poskytuje vytrvalostní průměr. Ale uživatel praxe není vždy nahoře a některé technické prvky nás nepřesvědčil. Všimněte si, že konfigurační jsme testovali (SP513-51-32S1) nyní nese název SP513-51-33RB kódu a vidí, že jeho obnovení procesoru: Core i3-6100U ustupuje Core i3-6006U, ale později méně účinný (downclocké 1,7 GHz 2,3 GHz proti dříve).

Poznámka: 6.7 / 10 | cena výrobce: 600 eur | přečíst úplné přezkoumání Acer 5 Spin

5. Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4LM / 01net.com- Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro tablet 4 představuje druhou veterán tento top 10: soutěž se stále snaží dohnat. A přestože je k dispozici nová verze od poloviny června, Microsoft i nadále uvádět na trh tohoto konkrétního modelu. Neexistuje žádný důvod, aby vyhnat naše hodnost!
Jeho malá velikost 12,3 palců a dobrá kvalita jeho obrazovce se však poskytnout mu na stupně vítězů! Hardware je založen na dobrém procesor a dostatek paměti RAM pro spuštění více než desktop software. Bohužel, jeho autonomie není uspokojivý pro fotoaparát z této ceny. Nemluvě o tom, že klávesnice je vždy možnost. Takže přidat 150 eur na ceně Surface Pro 4 pro ultrapřenosné hybridní hodnou toho jména. Tento model obdržel zkušební loni nedávno viděl svůj pokles cen od roku 1450 do 1350 eur.

Celkové hodnocení: 6.85 / 10 | cena výrobce: od € 999 - 1350 € pro model testovaného + 150 € pro klávesnici (Najít lepší cenu) | přečíst náš test Microsoft Surface Pro 4

4. Microsoft "New" Living Book

Microsoft Surface Book- Microsoft Surface Book

Jeden nový účastník v žebříčku měsíce července, Living Book Edition 2017 Microsoft! A to trvá generace. Konkrétní podoba se nemění. Stroj zůstává kabriolet přenosný počítač, jehož obrazovka odděluje od klávesnice proměnit Windows tablet 10 ultra silný.
Verze Stroj zde testován je více upscale v současné době k prodeji a které ospravedlňují obrovskou cenu, Microsoft udělal dobře pohybovat hardwarovou konfiguraci ve srovnání do roku 2016. Tento surový grafický výkon k dispozici v klávesnici je vzestup, jako množství SSD, zdvojnásobil (oproti 1 TB 512 GB). Silnější, ale méně pacient? Ani! Autonomie roste více než hodinu v průměru.

poznámka 7.47 / 10 | výrobce Cena : Od 1650 eur (. 3650 eur config testováno) | přečíst testovací oblast Book 2017 Microsoft

3. HP Spectre X360 13 (13-w000nf)

HP Spectre X360 13 (13-w000nf)LM / 01net.com- HP Spectre X360 13 (13-w000nf)

HP je ve vrcholné formě. Sotva jeden z jeho posledních testovaných as ním hříbata přijde na třetí místo v našem top 10. Nicméně v porovnání s předchozími verzemi, Spectre 13 X360 těžko mění. To udrží svoji 13,3 palcový dotykový displej - nyní téměř bez bočních hran - namontován na speciálních závěsech. Umožňují to otáčet o 360 ° a držet se na zadní straně přístroje pro vstup do „režimu tabletu“. Snadnost použití mohla být ideální v případě, že touchpad na měkkém povrchu a „tvrdé click“ nepřišel poškodí tabulky. Na spodní straně se nachází měnit s přijetím nové platformy Intel procesory KABY Lake a především s velmi trvalý baterie.

Poznámka: 7.91 / 10 | cena: od 850 eur (1300 eur config testován.) | přečíst úplné přezkoumání HP Spectre 13 X360

2. Dell XPS 13 2-in-1

Dell XPS 13 2-in-1LM / 01net.com- Dell XPS 13 2-in-1

Po příjezdu do Dell se pohybuje v prvním čtvrtletí roku 2017, Dell XPS 13 2-in-1 zůstává na druhém stupni naší top 10 nejlepších ultrapřenosných hybridní sklonu momentu (Dell XPS 13), PC bere všechno dobré ergonomický příjmy ze svých velkých bratrů (klávesnice, touchpadu a citlivost dotykové obrazovky) a stavebních materiálů. Ale jeho kabriolet stav byl nucen provést určité úpravy komponent vedlejší. Nic moc ošklivý nicméně! Konfigurace podaří spustit aplikace a denní software bez sebemenších obav a to po dobu 9 hodin nepřetržitě. Pouze uživatelé obrazových nebo zpracování videa apartmánů může vážně testovat komponenty a ne najít svůj účet.

Poznámka: 7.94 / 10 | cena výrobce: od 1400 eur (1600 eur config testován.) | přečíst úplné přezkoumání Dell XPS 13 2-in-1

1. Samsung Galaxy S TabPro (12", Wi-Fi)

Samsung Galaxy S TabPro (12

Samsung Galaxy S TabPro nadále monopolizovat první místo v našem žebříčku. Ale to je konec života, odsouzený má být nahrazen Galaxy knihy. Máte-li zájem, nečekejte na crack, černé modely jsou vzácné, bílá je stále k dispozici na některých místech v době psaní.

Věřte, že se jedná o hybridní bychom chtěli vidět častěji. Není to moc, kterou jsme dali v jejich očích, protože toto zařízení je velmi malý ve srovnání s jinými stroji tohoto vrcholu. No, jeho první skutečná síla je jeho Super AMOLED obrazovky 12 palců (2160 od 1440 pixelů), který technicky dělá, aby zahanbil všechna ostatní zařízení v tomto zátahu. Další výhodou je její nezávislost! Měřili jsme téměř 10 hodin přehrávání videa. A konečně, konečně řídit bod zahrnuta cena na kartě S - který snížil z 1000 na 800 eur za pár měsíců - to je prodejní doba až 500 eur v Cdiscount. Ostatní společnosti pokračovat v prodeji kolem 750-800 eur.

Poznámka: 8.21 / 10 | výrobce Cena 800 € (nižší ceny) | Přečtěte si celou recenzi na Samsung Galaxy S TabPro (12 '', Wi-Fi)

Top 10 Rankings hybrid PC v dubnu 2017

1. Samsung Galaxy S TabPro (12", Wi-Fi)
2. Dell XPS 13 2-in-1
3. HP Spectre 13 X360
4. Microsoft Surface Book
5. Microsoft Surface Pro 4

6. Spin Acer 5
7. Toshiba Satellite Radius 12
8. Zapněte Acer Alpha 12
9. Huawei MateBook M3
10. Spin Acer 7

reklama

Speciální nabídky

code-promo.01net.com

Vychutnejte si speciality s 01net

Kupóny Darty - Nabídky Grosbill - Slevy Marketplace