Top 10: Nejlepší velkoformátová tablety (Aug 2017)


Velké police jsou spíše určeny pro domácí použití, a musí nabídnout maximální komfort. Dobrý displej, vynikající všestrannost a dobrou výdrž baterie jsou nejdůležitější kritéria. Zde jsou top 10 modely testovány v laboratoři ...

Tablety vybavené velkými velikostmi obrazovky kolem 10 palců, jsou nejoblíbenější. A protože jsou to právě ony, které nabízejí nejlepší komfort užívání a všestrannost. Od 8,9 do 12,9 palců, které zajišťují větší zobrazovací plochy podobný tomu, který z malých přenosných počítačů. A protože jsou lehčí, není divu, že většina uživatelů mají často opomíjen je ve prospěch břidlic pro nejběžnější použití: prohlížení webových stránek, přehrávání videa a rychlé informace všeho druhu

Udržet zájem oko na detaily

Je také nutné, aby kvalita obrazovky. Mezi velkoformátové Tablety jsou legie, proto najdeme na každém cenu, ale pozor na levnější modely s takovou obrazovek TN, do značné míry tak dobré, jako IPS panel. Tyto obrazovky generovat velké množství frustrace, když tváří v tvář každodenní použití: úzkých úhlů pohledu, špatné osvětlení, nevýrazné barvy ... Pokud jde o rozlišení obrazovky, alespoň sázka na 1280 720 pixelů nebo 1920 1080 pixelů.

Nejlepší tablety z Evy v mžiku a vrátí stejně rychle, bezkonkurenční čas i pro rychlé PC (nebo Mac ...). K tomu je jejich spotřeba by měla být dostatečně optimalizován tak, aby se zabránilo nutnosti nabíjet jednou za dva dny.

Středobodem domu, velkoformátová tablet by měl být tak univerzální, jak tomu bylo dříve domov PC, alespoň pro méně intenzivní úkoly. přehrávání HD videa, některé videohry, multitasking, přenos fotografií z fotoaparátu nebo paměťové karty, video výstup Více ... ona dělá, tím lépe.

Jako mnoho kritérií, které reagují příznivě nejlepší tablety okamžiku zahrnuty v tomto top 10.

10. Huawei MediaPad 10,0 M2

Koupit za nejlepší cenu

Nejnovější tablet datován výrobce Huawei je úspěch. Její krásné obrazovky 10 palců nedělá nic znevýhodňuje jeho pozoruhodnou autonomii. S stanovenou cenu, přichází v několika verzích, včetně prémií včetně stylus pro čerpání fanoušky.

Velikost obrazovky : 10,10 „(25,65 cm) | cena : Od 349 do 499 eur
Přečtěte si celou recenzi na Huawei MediaPad 10.0 M2

9. Samsung Galaxy S TabPro

Koupit za nejlepší cenu

Zatímco Samsung je zvyklý nabízet tablety Android, výrobce vymkl tento model 12 palcový tablet se systémem Windows 10. Half polovina notebook PC, Galaxy S má TabPro nabídnout to nejlepší z obou světů uživatelům, kteří chtějí použít při cestování nebo doma.
Máme rádi kvalitu své obrazovce Super AMOLED, extrémní jemnost a pohodlí klávesnice je standardně dodáván. Endurance je také dokazuje vynikající. Za cenu, ale litujeme nedostatek podsvícené klávesnice, závěs příliš měkká magnetická plastová pro náš vkus a nedostatek paměti RAM.

Velikost obrazovky: 12 „(30,48 cm) | cena: 800 eur
Přečtěte si celou recenzi na Samsung Galaxy S TabPro

8. Sony Xperia Tablet Z4

- Xperia Z4 Tablet 4G

Nejnovější vodotěsné tablet od společnosti Sony zaujme svým tenkým designem a nízkou hmotností (6 mm až 393 g), jeho obrazovce vykreslování působivý a vynikající výkon. Silný, rychlý a vytrvalý spíše ukáže, že téměř dokonalé používat. Sony Xperia Z4 Tablet klesá ve dvou verzích: jediný Wi-Fi nebo Wi-Fi připojení na 4G. Bezdrátová klávesnice je také k dispozici jako alternativa pro 150 eur ... je to trochu drahý.

Velikost obrazovky: 10,1 „(25,65 cm) | cena: od 599 Kč
Přečtěte si celou recenzi na Sony Xperia Tablet Z4

7. Google Pixel C

Koupit za nejlepší cenu

Top model výrobce podařilo získat místo mezi nejlepšími tablet v tuto chvíli. Díky krásné zobrazení síly nazbyt a vynikající výdrž baterie. Přes jeho odnímatelnou klávesnicí (prodává se samostatně), bude mít potíže s konkurenční, avšak skutečný laptop. Verze 32GB již není k dispozici a bude se rozhodnou pro model 64GB.

Velikost obrazovky 10,20 „(25,90 cm) | cena : 605 €
Přečtěte si celou recenzi na Google Pixel C

6. Apple iPad v roce 2017

jablko- iPad v roce 2017Koupit za nejlepší cenu

2017 iPad není revoluce, ale je plně v jeho vstupní role úrovni tablety s jeho dobře očištěné ceny. Prodával od 409 eur na modelu nabízející 32 GB úložného prostoru, takže to iPad nabízí kvalitu zkušeností Apple tablet, vždy pohodlné a jen zřídka se rovnal, za cenu, která je cenově dostupné. Obtížné proto doporučit každému, kdo chce tablet vybavený s dostatkem autonomii a pravomoc surfovat, číst poštu, sledovat filmy a hrát ...

Velikost obrazovky: 9,7 „(24,63 cm) | cena: 669 €
Přečtěte si celou recenzi na Apple iPad v roce 2017

5. Apple iPad 9,7 palce Pro

jablko- iPad Pro 9.7Koupit za nejlepší cenu

S touto novou generací iPad Pro, klasický displej 9,7-palcový, Apple má dva cíle. Ti, kteří již mají iPad nebo jiný tablet a chcete aktualizovat, a ty staré počítače ... Pokud tento model nefunguje, stejně jako produktivitu PC v podmínkách trochu Podpora souběžného zpracování úloh říká v každém případě jako jeden z nejlepších tablet od společnosti Apple. Tento model je stále prodává na některých místech, ale budou nahrazeny verze 10.5 palců.

Velikost obrazovky: 9,7 „(24,64 cm) | cena: od 695 eur
Přečtěte si celou recenzi na Apple iPad Pro 9.7

4. Samsung Galaxy Tab 9.7 S2

- Samsung Galaxy Tab 9.7 S2Koupit za nejlepší cenu

Samsung i nadále dominantní postavení na trhu tablety, nejméně technicky, a to díky své nejnovější Galaxy Tab 9.7 palcový formátu S2. Tento tablet konečně přijímá poměrem obrazovky 4: 3 velmi pohodlné pro iPad, a jeho design je téměř identický. Jeho AMOLED displej je to nejlepší z žánru, stejně jako jeho napájení autonomie zprávě.

Velikost obrazovky 9,7 „(24,64 cm) | cena : Od 449 Kč
Přečtěte si celou recenzi na Samsung Galaxy Tab 9.7 S2

3. Apple iPad Pro 12,9 palce

- Apple iPad ProKoupit za nejlepší cenu

První velký displej Apple tablet byla úspěšná: na obrazovce 13palcový zvětšuje jakoukoli hru, film nebo komiks čtení. Zůstává však ještě vyhrazeno o jeho použití jako přenosný počítač, klávesnici, která může sloužit jako včas.

Velikost obrazovky 12,90 „(30,48 cm) | cena : Od 909 eur
Přečtěte si celou recenzi na Apple iPad Pro

2. Samsung Galaxy S3

Samsung- Galaxy Tab S3Koupit za nejlepší cenu

Samsung dělá létat s Galaxy Tab tablety S3 poskytuje dobrý výkon a vynikající displej, aniž by poškození jeho vytrvalosti. Výrazně dražší než model Tab S2 (bohužel nepřinese moc, s výjimkou funkcí S Pen), cena 679 euro zůstane konkurenceschopná s iPad Pro. Cena S3 zahrnuje ve skutečnosti stylus k psaní a kreslení funkce, zatímco Apple tablet prodává bez pera Apple tužka, k dispozici jako volitelná výbava.

Velikost obrazovky: 9,7 „(24,63 cm) | cena: 679 €
Přečtěte si celou recenzi na Samsung Galaxy S3

1. Apple iPad Pro 10,5 palce

Apple iPad Pro 10.5jablko- iPad Pro 10,5Koupit za nejlepší cenu

Se stále atraktivní obrazovce moc stále roste a autonomie stále důležitější, tento iPad Pro je vlastně šok tablet. Nicméně, to bude muset počkat, aby viděli, co se bude dát finální verzi iOS 11, zda může skutečně nahradit PC pro všechny účely. Ale v případě, že cena neznamená, že jste kašel, opravdu nechápu, co by mohlo odradit jste se ponořit a koupit nejlepší kompaktní iPad v současné době.

Velikost obrazovky: 10,5 „(26,67 cm) | cena: od 739 Kč
Přečtěte si celou recenzi na iPad Pro 10,5 palce

Předchozí pořadí (květen roku 2017)

1. Samsung Galaxy S3
2. Apple iPad Pro 12.9
3. Samsung Galaxy Tab 9.7 S2
4. Apple iPad Pro 9.7
5. Apple iPad v roce 2017
6. Google Pixel C
7. Xperia Z4 tablet
8. Amazon Fire HDX 8.9
9. Samsung Galaxy S TabPro
10. Huawei MediaPad 10,0 M2

reklama

Speciální nabídky

code-promo.01net.com

Vychutnejte si speciality s 01net

Kupóny Darty - SOSh kódy - slevy Sarenza