iPhone X: ID systém Face již hacknutý


3D technologie rozpoznávání obličeje iPhone X nebude trvat dlouho. Vietnamský bezpečnostní společnost se podařilo ho oklamat. Použití pro něj velmi tradiční metody.

Face ID již hacknutý. 3D obličeje uznání odblokování systému iPhone X byl zmařen vietnamská společnost Bkav specializující se na bezpečnost. Ve vysílání na svém blogu a videa YouTube, jeden z inženýrů týmu vysvětluje, jak to udělali.

Z tohoto Bkav hromadně obnoví registrovanou tvář iPhone X používá pro demonstraci. Tištěné obrazy ve dvou rozměrech očí a úst a nosu silikonu na základě tohoto uživatele byly nalepeny na jednom masku ve třech rozměrech. téměř zlo je těžké uvěřit, že tento systém se zmást tím, co vypadá jako ty, než cokoliv jiného.

Secure Enclave stále není zpochybňována

Tento proces je podivně podobný tomu, který by Chaos Computer Club používá v září 2013 k oklamání dotykem 5s ID iPhone. Hackeři právě obsazení otisku prstu a byl připevněn snímač smartphone Apple.

Takže to není šifrování Secure Enklávě zde je pokutován, zůstává nedotčená. otázka skutečné spolehlivosti Face ID Nicméně, jeden může požádat, když oznámil při prezentaci iPhone keynote X jako bezpečnější než dotykové ID.