Happyview.fr prodávat brýle on-line za zvýhodněné ceny


Otevřena na počátku června, místo nabídne rámy a brýle na základě předložení objednávky.

Všechny uživatele brýlí vám řekne, čočky a rámy je drahé a je velmi špatně uhrazené ze sociálního zabezpečení. S ohledem na tuto skutečnost, místo Happyview.fr přijel na začátku června na výklenek prodávat internetové brýle s ambicí snížit ceny.

Na stránkách tak nabízí „balíček“ v rozmezí od 39 do 139 eur, pokud to není neobvyklé, že platit 200 až 300 eur nebo více, v očním specialistou. „Jedná se o trh, kde jsou ceny uměle, říká Marc Adamowicz, spoluzakladatel webu a bývalý produktový manažer Kryss. Průměrná cena páru brýlí, Francie, je 300 eur, zatímco stojí 50 eur na výrobu. "

Happyview.fr očekává také velmi pohodlné rozhraní. Uživatel kontroluje řadu kritérií, která definuje rámec, který chce: forma, barva, hmotnost, materiál, styl, pohled, slunce. Místo také nabízí kosmetologie modul umožňující výběr z párů brýlí přizpůsobeny morfologii obličeje. Pak uživatel může vyzkoušet virtuálně. Specificky, on poslal jeho fotku na Happyview, nebo si vybere jeden odpovídající jeho tvář na místo, brýle jsou pak umístěny na fotografii pro zobrazení vykreslení efektu.

Žádný právní zákaz

Skutečný test je také možné. Happyview umožňuje pacientům testovat pár týdnů skel uvažovaných. Tato stránka odešle poštu, se 3 eur za poštovné s předplacenou obálku pro vrácení.

Tyto brýle jsou zdravotní produkt, platí určitá pravidla. Vědom toho, že je rozostření pole, pozemek je přímo sděleno ministerstvu zdravotnictví. Připomíná, že tyto produkty existovat povinnost poradit, bezpečnosti a úrovně odborné způsobilosti prodejců potvrzené diplomy.

„Ve Francii není žádná textová řešení vzdálenost prodejní brýlí. Kromě tohoto Hawkinga, neexistuje žádný právní zákaz říká Laure Baëté, poradce pro práva fóra na internetu. Ale je tu monopol optiky. Prodej brýlí je vázáno na povinnost informací a zvýšené palubě a musí řídit přizpůsobení výrobku k pacientovi, včetně zornice vzdálenosti. Z dálky to může způsobit problémy. "

Ke splnění svých závazků, Happyview má CEO kvalifikovaného očního lékaře. „Kromě toho, kvalifikovaný optik kontrola každé okno před odesláním k zákazníkovi dodává Marc Adamowicz. Zejména optik využívá metr objektivu k provedení této kontroly. Jedná se o zařízení, které může zkontrolovat sférické sílu a centrování očních čoček. "

Pokud jde o pořadí, je právně závazný pro všechny pacienty do 16 let. Happyview poptávka pro každého. Tyto dokumenty jsou zaslány do místa stažením, pomocí formuláře s rozbalovacího menu e-mailem jako přílohu, poštou nebo faxem.