Top 10: nejlepší high-end smartphony


Zda velikost phablet ultracompact, high-end chytré telefony jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a nabízejí nejlepší výkon. Zde je deset nejlepších modelů testovány laboratorním 01net.com ...

V tomto pořadí, Samsung zaujímá významné místo s, v top 5, její Galaxy Note 8 a S8, těsně následuje rok modelů minulých Galaxy S7. Huawei je neopustil svou P10 a především jeho Mate Pro 10, která vede až na stupně vítězů. Mezi těmito kolosů telefonie prokluzují některé kostky jako OnePlus 5T, LG G6 nebo Sony Xperia XZ-1 kompaktní. Trochu pozadu kvůli zdokonalit autonomie, iPhone a iPhone X 8 Plus patří mezi nejlepší zařízení na trhu.

Pro to je především autonomie, která je odměněna našem modelu analýzy v našich testech: dobrý smartphone by mělo být použitelné, aniž by museli dobíjet před koncem dne, nebo dokonce druhý den. Je to bod, který často narušuje iPhone, a to navzdory jejich vynikající celkový výkon.

Proč kupovat high-end smartphone?

To se nalézá na smartphone na trhu s nízkými náklady méně než 200 eur, neustále se lepší výkon a konzistentní 4G. Tak proč platit tří nebo více pro high-end? Jen proto, že stěžejní modely se vyznačují jak sofistikovaným designem, ultra často s většími obrazovkami a lepší, ale i skutečnou všestrannost. Velmi silný, vynikají zejména 3D hry, obrazu a videa.

Art zařízení, nejnovější technologií

Tyto high-end chytré telefony jsou vybaveny nejnovější technologický pokrok a nejnovější verzi systému, který řídí, a dokonce i poslední. Jejich baterie jsou obecně vysoká kapacita, takže mobilní vytrvalost mimo celý den. Zvolené výrobci procesory jsou mezi poslední. Na snímku kvalita - dokonce i za zhoršených světelných podmínek - i nadále stoupat. Drtivá většina modelů v našem výběru natáčení, například „4K“ (3840 x 2160 pixelů).

Čtěte také:
- Průzkum: smartphony pod 200 eur
- Průzkum: smartphones mezi 200 a 500 eur
- Průzkum: high-end smartphone

10. 8 Více iPhone

8 Více iPhone01net.com- 8 Více iPhoneKoupit za nejlepší cenu

Ve stínu iPhone X, iPhone 8 More musí spokojit s designem z roku 2014. Přesto, že má mnoho vylepšení: čipových A11 Bionic Overkill, výkonnější fotoaparát a LCD panel, který táhne to nejlepší z této technologie. I bez efektu „wow“, to iPhone je sázka na jistotu.

Celkové hodnocení: 8.59 / 10 | cena výrobce: od 919 Kč | Přečtěte si celou recenzi iPhone 8 More

9. X iPhone

V kompaktním těle, nejnovější vlajková loď společnosti Apple nabízí vynikající a velkou obrazovku bez okrajů ve formátu 18: 9. Ultra silný, iPhone X se také vyznačuje novým obličeje Systém detekce obličeje ID, která nahrazuje Touch ID systém.

Celkové hodnocení: 8.70 / 10 | cena výrobce: od 1159 Kč | Přečíst test Apple iPhone X

8. Sony Xperia XZ-1 Compact

Cenově dostupnější a mnohem méně objemné než XZ-1, Sony Xperia XZ-1 Compact má mnoho aktiv k uspokojení: výkonný procesor Snapdragon 835, vynikající kvalitu zobrazení a povlak na bázi Android Oreo. Nabízí také dlouhou životnost baterie, díky němuž je ještě lepší.

Celkové hodnocení: 8.74 / 10 | cena výrobce: 599 € | Přečíst test Sony Xperia XZ-1 Kompaktní

7. Huawei P10 / P10 Více

Huawei P10 Více01net.com- Huawei P10 VíceKoupit za nejlepší cenu

Se svou novou vlajkovou loď, Huawei má nový vzhled a že i přes absenci hran bez obrazovky. Stroj zaujme atraktivním designem, jeho celkový výkon a její monochromatický senzor (výztuž snímače barev) stále efektivní a originální.

Celkové hodnocení: 8.83 / 10 | Cena výrobce: od 599 Kč | Přečtěte si celou recenzi na Huawei P10 a P10 Více

6. Samsung Galaxy S7 / S7 hran

01net.com- Samsung Galaxy S7Koupit za nejlepší cenu

Tato aktualizace Galaxy S6 majora opraví své hlavní chyby - včetně jednoho se účastní na zadní straně karty microSD - a dále zvyšuje některé body, jako je ergonomie, výkonu a především autonomie. Dobrou volbou pro ty, kteří nemají rozpočet pro nový S8.

Celkové hodnocení: 9.12 / 10 | cena výrobce: od 599 Kč | Přečtěte si celou recenzi na Samsung Galaxy Galaxy S7 a S7 okraj

5. LG G6

LG G601net.com- LG G6Koupit za nejlepší cenu

LG vrací pevný s novým G6 po neuspokojivém G5. Vyznačuje se svou krásnou obrazovku, bezchybné vytrvalost, ale i jeho obraz dovedností, pěkný blufujícím. Výhodné je, například, přítomnost druhého snímače s širokoúhlým objektivem.

Celkové hodnocení: 9.13 / 10 | cena výrobce: 749 € | Přečtěte si celou recenzi LG G6

4. Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 801net.com- Samsung Galaxy Note 8Koupit za nejlepší cenu

Po neštěstí v poznámce 7, Samsung Galaxy Note přichází s 8 žije až do očekávání. Multimediální telefon vyčnívá z S8 a S8 Over modulem duální kamera, s ústředním vyhrazený do polohy na výšku, a jeho S Pen. Vzhledem k tomu, dva modely propuštěn na jaře, poznámka 8 těší 8895 procesor Exynos a obrovský náskok na obrazovce hrany.

Celkové hodnocení: 9.16 / 10 | cena výrobce: od 1009 Kč | Přečtěte si celou recenzi na Samsung Galaxy Note 8

3. Huawei Mate Pro 10

Koupit za nejlepší cenu

S touto krásnou smartphone Huawei má svůj první model ve formátu 18: 9 a extrémně tenké obrazovky hran. Tato nová kniha Mate také výkony, které umožňují, aby soutěžit s nejlepšími a za cenu, která je přiměřená.

Celkové hodnocení: 9.32 / 10 | Cena výrobce: 799 € | Přečtěte si celou recenzi na Huawei Mate 10

2. OnePlus 5T

OnePlus 501net.com- OnePlus 5Koupit za nejlepší cenu

Silný, vytrvalý, nyní vybaven OLED okraji obrazovky na okraj a odtažením z herního obrazu, nový OnePlus 5T je úspěch. Jako kompaktnější než jeho předchůdce, zachovává atraktivní cenu. Tím není nejlepší hodnotu na high-end trh. Všimněte si, že verze s využitím 8 GB paměti RAM a 128GB úložného prostoru je k dispozici pro 559 eur.

Celkové hodnocení: 9.44 / 10 | cena výrobce: od 499 Kč | Přečíst celý test 5T OnePlus

1. Samsung Galaxy S8 / S8 Více

Samsung Galaxy S801net.com- Samsung Galaxy S8Koupit za nejlepší cenu

Nová vlajková loď společnosti Samsung je úspěšná jak z hlediska designu jako výkon. Milujeme krásné displejem bez okrajů, kvalitu obrazu, jeho sílu a jeho pozoruhodnou vytrvalost. Z tohoto důvodu vysokou cenu pro obě vydání.

Celkové hodnocení: 9.68 / 10 | cena výrobce: od 809 Kč | Přečtěte si celou recenzi Samsung Galaxy a Galaxy S8 S8 Více

#services si {color: #! e40613 důležitá;}#services a: hover {color: #! 6b6a6a důležitá;}služby 01net

recyklovat smartphone

Ekologický gesto, které se stává hospodárné řešení! Recyklovat svůj Samsung -iPhone -Sony Xperia -Nokia Lumia