Download: první desítce software a aplikace v týdnu


Psaní nabízí své týdenní výběr nových softwarových aplikací a aktualizací. Program pro vydání ze dne 10. listopadu 2017: Opera, soubory jdi Teddy, PES 2018 ...

1. Opera

operní, webový prohlížeč norské firmy Opera Software má aktualizaci a nyní ve verzi 49. To otevírá mnoho vylepšení obnovovací funkce již přítomné v prohlížeči a ještě lépe trochu zjednodušit uživatelské zkušenosti další funkce.

Snapshot nástroj věnovaný integrované obrazovky operní, nyní nabízí více možností prostřednictvím integrace nástroje pro úpravu přizpůsobit před podíl úlovku. Nyní můžete přidat šipky označte prvek úlovku, rozostřují informace, které nechcete zobrazit, a ještě lépe, přidejte chrliči a samolepky.

Jestli dát ruce špinavé není váš šálek čaje, Opera 49 zjednodušuje přístup k základním nastavení roubováním tlačítka rychlého přístupu v pravém horním rohu stránky „Quick Links“, na němž jsou seskupeny na své oblíbené weby. Proto přístup k blokování reklam, témat a tapet je nyní na dosah ruky.

Tato nová verze prohlížeče také těší podpoře videa ve VR. Šťastní majitelé Oculus Rift a HTC Vive mohou nyní plně využít virtuální reality videí na YouTube, Facebook, Vimeo a další, jelikož operní.

Další novinkou Opera 49 ví, že nyní automaticky převést jednotek a měn zveřejněné na internetových stránkách. Chcete-li využít, prostě zvýraznit hodnotu, aby zjistil, zda se na displeji automaticky převedeny na jednotky na místě ve vaší oblasti v popisku. Nakonec se objevila nová zpráva vedle stávajících: kromě Facebook Messenger, WhatsApp a signál, že je nyní možné použít VK, posílání zpráv spojené s ruskou sociální síti se stejným názvem.

Stáhnout Opera pro Windows (Free)
Stáhnout Opera pro Mac (Free)
Stáhnout Opera pro Linux (Free)

2. LibreOffice

Kancelářský balík LibreOffice vezměte třetí aktualizaci zabezpečení své stabilní větve 5.4. k rekapitulaci LibreOffice je zdarma a bezplatný kancelářský balík integruje nástroje srovnatelné s těmi, které lze najít v placených profesionálních apartmánech, jako je Microsoft Office.

takto, LibreOffice nabízí textový editor (Writer), tabulkový editor (Calc), prezentační nástroj (Impress), kreslící program (Draw), což je matematický vzorec editor (Math), správce databáze data (báze) a diagramů modul.

Stáhnout LibreOffice for Windows (Free)
Stáhnout LibreOffice for Mac (Free)
Stáhnout LibreOffice for Linux 32-bit (Free)
Stáhnout LibreOffice pro Windows 64-bit (Free)

3. Go Files

Google je v současné době vyvíjí nový správu aplikací a sdílení souborů. soubory Go, To je její jméno, je lehký správce souborů - aplikace zabírá pouhých 6 MB jakmile nainstalujete - lze optimalizovat úložný prostor a výkon vašeho zařízení.

Aplikace je zodpovědný za sledování skladování smartphonu a nabízí volný prostor, pokud je to možné. Se tam dostat, soubory Go Doporučujeme vám odstranit nepotřebné soubory a další zastaralá data zbytečně zabírat svůj drahocenný úložný prostor: Cache aplikace, multimediální soubory přijaté na WhatsApp, stažené soubory, duplicitní soubory, atd. soubory Go rovněž navrhuje, aby se odstranily aplikace, které používáte jen zřídka udržet rychlost vašeho přístroje.

soubory Go umožňuje správu souborů jejich zatřídění dle typu, které vám pomohou rychleji najít. Nakonec aplikace poskytuje možnost snadno sdílet jakýkoli soubor s třetí stranou překonáním připojení k internetu. Zcela bezpečný přenos souborů vyžaduje výměnu dat mezi těmito dvěma zařízeními jsou blízko geograficky, aby se dosáhlo přímého přenosu, jako to, co se dá dělat na iOS s výsadek.

Stáhnout FilesGo pro Android (APK) (Free)

4. Avast

avast právě dokončil aktualizaci svého softwaru antivirové ochrany. 08.17.2318 prošel ve verzi, tuto novou verziavast v podstatě opravuje chyby a nestabilitu z předchozí verze. V poznámkách k vydání programu, vývojáři říkají, že opraven problém odstranit pravidla firewallu během aktualizace softwaru.

Problémy s pasivním režimu byly rovněž vyřešeny, jako touha opakovat plánovaných prověřování. A konečně, refresh je příležitost pro avast k nápravě situace, pokud jde o chybě 007 problémem uživatelů s jejich Gmail podpisu s odchozí poštu.

Ke stažení Avast Free Antivirus pro Windows (Free)
Avast Pro Antivirus pro Windows (Demonstrace)
Ke stažení Avast Internet Security for Windows (Demonstrace)
Ke stažení Avast Premier pro Windows (Demonstrace)

5. MEMU Android Emulator

Jak už název jasně ukazuje, MEMU Android Emulator je emulátor těšit Android v počítači. Jeho největší předností je bezpochyby jeho schopnost podporovat různé Android jádro. MEMU Android Emulator ve skutečnosti navrhuje použít více instancí Android: Jellybean KitKat a Lollipop. Program nabízí výkon hodný moderních přístrojů a může být instalován na většině počítačů, bez ohledu na jejich uspořádání.

Poslední aktualizace MEMU Android Emulator zahajuje podporu pro 32 bitové verzi platformy Android Lollipop, schopnost změnit název sítě Wi-Fi, DNS serverů a MAC adresy a schopnost aktivovat režim více LOL MOBA hry. Tato aktualizace je také příležitostí pro MEMU Android Emulator opouštět ES Správce souborů File Explorer ve prospěch správce CM souborů. Pro zbytek, vývojáři provedli různé opravuje chyby v předchozí verzi softwaru.

Ke stažení Android MEMU emulátor pro Windows (Free)

6. PlayStation App

Sony tento týden oznámila masivní revizi jejího uplatňování PlayStation App Android a iOS. Z grafického hlediska PlayStation App nabídne krásný redesign, představovat aerodynamický tvar se zaměřením na intuici. Banner v dolní části rozhraní usnadňuje navigaci mezi jednotlivými kategoriemi jsou na seznamu internetových přátel, oznamovací modulem a drátem z publikací PlayStation komunity.

PlayStation App centralizuje klíčových funkcí aplikace ve stejném tlačítku všudypřítomné v dolní části obrazovky. S jedním dotykem, můžete spravovat vaše stahování na dálku, prozkoumat PS Store, přístup k PlayStation novinek.

Sony bere tuto nejnovější verzi PlayStation App extrahovat druhou možnost zobrazení, která se stává aplikace sama o sobě s PS4 Druhá obrazovka. K dispozici na Android, iPhone a iPad, nyní bývalý samostatný modul poskytuje možnost ovládat svůj PS4 široce. Můžete procházet menu konzole, zadávat text na klávesnici a dokonce zobrazit některé další informace, když budete hrát, jako jsou mapy, radary nebo zásob.

Ke stažení PlayStation aplikací pro Android (Free)
Ke stažení PlayStation aplikací pro iPhone / iPad (Free)
Stáhnout PS4 druhá obrazovka pro Android (Free)
Stáhnout PS4 druhá obrazovka pro iPhone / iPad (Free)

7. YesWeGreen

YesWeGreen prezentuje jako „zelené město“ průvodcem. spolupracovní služba, platforma umožňuje zákazníkům změnit způsob, jakým spotřebují jim směřovat k udržitelnému a začlenění životního stylu. Za tímto účelem jsme se objevit někdy známé adresy, někdy důvěrné, zabývající se místní a ekologické transformace. Restaurace, obchody, pěší míst, volba je rozmanitá.

YesWeGreen vyčnívá z adresáře lambda tím, že nabídne svým uživatelům objevovat kulinářské a tvůrčí dílny. Učíme se zotavit, recyklovat, vaření, řemesla, přesvědčivý důkaz o tom, existují i ​​jiné způsoby spotřeby, ekonomické a šetrné k životnímu prostředí.

Stále v angažovaného přístupu a šetrné k životnímu prostředí, YesWeGreen stará organizovat pravidelné semináře pro komunitu a všechny ty, kteří chtějí změnit svůj životní styl.

Použít YesWeGreen on-line (Free)
Stáhnout pro Android YesWeGreen (Free)
YesWeGreen ke stažení pro iPhone / iPad (Free)

8. Nimbatus

Mid-game pasáž, mid-simulační hra, Nimbatus vyniká v nezávislé herní prostředí pro originalitu své hry a pozornost k jeho grafiku. zdarma je tam nechal jeho představivost a kreativitu k vytvoření originální sondu z různých částí. Kombinace je mnoho, který nabízí možnost zaměřit se na sílu, v útoku nebo obraně své lodi ve stavu zrodu.

Poté, co dokončil svou kompoziční práci, můžete otestovat účinnost vašich trubců v náhodně generované prostředí. Zkušenost je posílen mnoha úkoly, jimiž vás a že zlepšit svůj modul na základě očekávaného výkonu v této oblasti.

Nimbatus vloží multi dimenze, kterou si porovnat svůj projekt s ostatními hráči mohou vzít na oponentů v reálném čase.

Stále ve vývoji, Nimbatus Byl crowdfunding kampaň Kickstarter.

Ke stažení pro Windows Nimbatus (Demonstrace)
Ke stažení pro Mac Nimbatus (Demonstrace)
Stáhnout Nimbatus pro Linux (Demonstrace)

9. Získat Teddy

První hra francouzské nezávislé studio Guaranapps, Získat Teddy je zábavná logická hra, která kromě svých cartoony grafiky, je plná, jak se zdá.

v Získat Teddy, budete muset pomoci dítě Kurta, aby se jeho medvídka. Na kousek prstu, pohybující se dítě v přímém směru zleva doprava nebo nahoru a dolů. Pouze překážky jsou schopny zastavit běh Kurt. Jak jste pochopili, jak používat hračky roztroušeny na polici sbírat tři hvězdy v každé úrovni obnovit deku.

Získat Teddy pustí téměř dvě stě zvýšení úrovně obtížnosti. Během svého postupu, odemknout šestnáct herní předměty, které vám pomohou překonat i ty nejnáročnější překážky.

Ke stažení Získat Teddy pro Android (Free)

10. SEP je 2018

PES 2018 konečně dorazí na mobil, aby pozorně sledovat časování 2017-2018 fotbalovou sezónu. Vedle aktualizace dat, najdeme mnoho nových funkcí, včetně funkce „přátel“, který vám umožní hrát role v reálném čase proti svým kontaktům. Místní hry nabízejí možnost vytvořit originální mistrovství otevřené pouze přátelům. Vážíme zavedení bezprecedentní gesto, kterou uděláte vykrajované střelbu a řízených střel.

PES 2018 Výhodou grafických vylepšení, usilující o stále větší realismus. Řídicí systém zjednodušit - tažením přesunout a stiskněte tlačítko střílet - pokud adapteparfaitement dotykové obrazovky a poskytuje schopnost provádět přesné akce.

PES 2018 aktualizuje svůj katalog hráčů a legendární hvězdy jako David Beckham, která vám umožní sestavit tým svých snů.

Stáhněte si PES 2018 pro Android (Free)
Stáhněte si PES 2018 pro iPhone / iPad (Free)