Download: první desítce software a aplikace v týdnuPsaní nabízí své týdenní výběr nových softwarových aplikací a aktualizací. Program pro vydání ze dne 30. června 2017: Avast, Google trojúhelníku, škubnutí, Futurama: Worlds of Tomorrow ...

1. Avast

Tento software antivirové ochrany avast byla aktualizována a předá 17.5.2302 uvolňování. Program inovace, tato verzeavast Otevírá Ransomware činidlo pro verze Internet Security a první. Díky této funkci stroje jsou chráněny proti možným ohrožením rançongiciels. V opačném případě, vývojáři pracovali na vývoji nového systému záznamů o programu palubní desce a integrovanou varování v Centru Notification.

Pop-up softwaru přijal plastickou operaci, zatímco oznámení counter byla přidána k ikoně zásuvky aplikace na hlavním panelu. A konečně, byly provedeny korekce vyřešit problém dotýkající se veřejného profilu v softwaru brány firewall.

Ke stažení Avast Free Antivirus pro Windows (Free)
Avast Pro Antivirus pro Windows (Demonstrace)
Ke stažení Avast Internet Security for Windows (Demonstrace)
Ke stažení Avast Premier pro Windows (Demonstrace)

2. Viber

instant messaging Viber byl aktualizován na PC a mobilní telefony. To refresh zavádí nový způsob, jak posílat soubory do kontaktů. Nyní je možné sdílet své obrázky, dokumenty, videa a další provedením jednoduchého drag and drop z jednoho adresáře do okna konverzace Viber. Tato nová verze umožňuje také desktop pro přenos zpráv a další obsah přímo z konverzace pomocí integrovaného tlačítka vedle zprávy, ale také tím, že vykonává drag and drop obsahu na nové kartě konverzace.

Na mobil, Viber zahájila rozmístění svých chat Extensions zkratky ke službám, jako je YouTube, Spotify, Giphy a další, aby se usnadnilo sdílení a integraci obsahu v rámci rozhovorů. A konečně, Viber zastavit podporu pro zařízení Apple se systémem iOS 8 a nižší, a nyní vyžaduje minimálně iOS 9 pracovat.

Stáhnout Viber pro Windows (Free)
Stáhnout Viber pro Mac (Free)
Stáhnout Viber pro Linux (Free)
Stáhnout Viber pro Windows 8 (Free)
Stáhnout Viber pro Android (Free)
Stáhnout Viber pro iPhone (Free)
Stáhnout Viber pro Windows Phone (Free)

3. Google Photos

Google představil novou verzi Google Photos, její galerie mohou zálohovat a synchronizovat obrázky pořízené pomocí smartphonu. Tato aktualizace se zaměřuje na sdílení obsahu a integruje několik nástrojů představena během Google I / O.

nyní Google Photos můžete nastavit sdílení knihovnu s třetí osobou zadáním e-mailové adresy. Několik možností jsou k dispozici také na akcii. Uživatel má samozřejmě možnost volby dát volný přístup k celé své knihovně, ale může také omezit přístup k nejstarším fotografiím a dovoluje přístup pouze snímků pořízených od určitého data , Všimněte si, že jakmile autorizovaných akcií, snímků pořízených a ocitnou synchronizovány Google Photos jsou také viditelné na tento kontakt.

Další novinkou zahájila touto aktualizací Google Photos, schopnost archivovat nějaké obrázky. Aplikace nyní nabízí možnost skrýt některé záběry ve „Main obrazech“ jako obrazovky, obrázky obdržel, atd, které však zůstávají dostupné ve výsledcích vyhledávání, alb a samozřejmě § Archive.

A konečně, Google Photos ví, že nyní navrhují sdílení nějaké obrázky. S strojového učení, aplikace rozpozná tváře lidí z vašich obrázků a poslat inteligentní návrhy, zve, abyste se podělit o své nejlepší fotografie s dotyčnými lidmi. Tyto návrhy jsou přístupné z nové záložce „sdílení“.

Fotky Google používat (Free)
Stáhněte si Fotky Google pro Android (Free)
Stáhněte si Fotky Google pro iPhone / iPad (Free)

4. Google Triangle

Google je v současné době experimentuje novou aplikaci zablokovat používání mobilních dat v některých aplikacích. Oficiálně dostupné pouze na Filipínách pro jeho testovací fáze, Google Triangle Nicméně ke stažení a nainstalovat v jakémkoli Android 5.x zařízení a výše.

trojúhelník Nabízí sledovat svoji spotřebu dat a především objevovat i ty nejnáročnější aplikace v této oblasti. tudíž trojúhelník nabízí možnost blokování používání mobilních dat a pokud je to nutné uložit obálku. I když tento problém není tak v naší zemi, kde mobilní datové balíčky obsahují stále větší nabídky, nebo dokonce pro některé, neomezený, nabízí jen malou obálku s integrací mobilních dat přetrvávají. Problém řízení spotřeby dat může také nastat, pokud vaše připojení je nedostatečná surfovat, protože například síť poněkud slabý a aplikace, která bude stahovat data v pozadí ,

Aplikace Google a nabízí jemnější ovládání na individuální úrovni. trojúhelník pro řízení doby trvání povolení k použití těchto údajů pro každou aplikaci nezávisle na sobě výběrem povolení 10 minut, 30 minut, nebo konstantní. Na Filipínách, kde je aplikace testována, což šetří uživatelům více mobilních dat jsou odměněni udělení dodatečného mobilní datové obálky, řešení pro předplacené uživatele surfovat déle bez dodatečných nákladů.

Stažení aplikace Google trojúhelník pro Android (Free)

5. Cyberduck

Dobře známý pro uživatele počítačů Mac, Cyberduck je svobodný software pro připojení ke vzdáleným serverům (FTP, SFTP, WebDAV, Amazon S3, Google Cloud Storage, Disku Google, Dropbox, atd.). Aktualizován na verzi 6.1.0 Cyberduck obsahuje nové rychlé vyhledávání souborů na onedrive, S3, Dropbox a Disku Google.

Ostatní návrhy zahrnuté v této aktualizaci jsme si ponechávají možnost seskupení typ protokolu v okně z favoritů. Pro zbytek, Cyberduck 6.1.0 opravuje několik chyb kterém problém interoperability s Cryptomator nebo prevenci snaze přejmenování souborů větší než 5 GB.

Stáhnout Cyberduck pro Windows (Free)
Stáhnout Cyberduck pro Mac (Free)

6. Twitch

bezprecedentní Aktualizace aplikací škubnutí procházející ve verzi 5.0 pro Android a iOS. Tvrdil dlouholetí uživatelé video platforma, streamování je konečně k dispozici. Hráči si nyní mohou natáčet a vysílat své živé hry přímo ze svého smartphonu nebo tabletu. Funkce více než vítaná pro ty, kteří byli dříve nuceni projít PC nebo nástroje třetích stran pro streamování.

Kromě této hlavní Navíc, škubnutí Mobile má celkovou přestavbu a používal to, aby získali jasnost. Tři hlavní kategorie tvoří novou navigační lištu a nabízí okamžitý přístup k přímé, aby puls a vyhledávače. Integrace výpad využívá mnohem více intuitivní aplikace, protože stačí přetáhnout svůj prst doprava nebo doleva pro přístup k některé z těchto služeb. Vnitřní kategorii se výpad také zjednodušuje navigaci mezi videa, seznamy skladeb a proud.

Vylepšení displeje udělit škubnutí lepší integrace do mobilního krajiny. Noční režim vzniká jako alternativa k tradičním světle tématu, zatímco oznamovací systém obsahuje všechny funkce verze Desktop.

Škubnutí stažení pro Android (Free)
Škubnutí ke stažení pro iPhone / iPad (Free)

7. Radio Perfecto

Zahájen minulý týden, radio Perfecto Tento týden představila dva mobilní aplikace pro Android a iOS. Projekt iniciovala Philippe manévru, tento web radio se odlišuje od svých konkurentů svou činností. V současné době těží více než 800 titulů klasického rocku vybrané bývalé Rock a lidové editoru. Šíření kusů je zdarma a je spojitá, komerční-free.

radio Perfecto by měla brzy vidět své programy rozšířit přidáním nových titulů a zavedením specializace. Soboty v červenci a srpnu a uvítací manévrování na osobu, která slibuje dvouhodinové sezení, ve kterém si můžete vychutnat hudební znalosti ilustrovaný výběrem desek, anekdot, informace koncertu a zprávy. V pátek, zatím, jsou věnovány vysílání legendárních koncertů jako „Live at Leeds“ The Who nebo „Muddy výměníkem“ Rolling Stones. Při poslechu všechny koncerty jsou vysílány v plném rozsahu.

Poslouchejte kámen bez přerušení v rádiu Perfecto (Free)
Ke stažení Radio Perfecto pro Android (Free)
Stáhnout Perfecto Radio pro iPhone / iPad (Free)

8. Lucah

Role a nezávislé dobrodružství Lucah vás zavede do děsivého světa v dobře označené uměleckého směru. Je ztělesněním jednoho z Marqués, dětské prokleté mocnosti, s výhradou zmatku a hrůzy.

Působící v děsivé světě, budete zoufale snaží přežít a vyměnit svou bolest před malou klidu. Na obranu proti tvorů, které obývají tmu, musíte použít své schopnosti a rozvíjet strategii útoku a obrany mísit boj rvačky a pohybovala se.

Lucah je dokonale ilustrováno na celém tomto žánru RPG. Získáte dovednosti a úrovně budete postupovat, naučit se kombinovat pohyby provádět mocné komba. Dobrodružství je přeměněný, jak si předem ve hře, kterou se přizpůsobuje tak, jak si hrát a ovládat vaše hraní.

Stále ve vývoji, Lucah poskytuje plný výkon v systémech Windows, Mac a Linux v létě roku 2018. Chcete-li pomoci jeho financování, kampaň Kickstarter byla zahájena jeho tvůrcem.

Ke stažení pro Windows Lucah (Demonstrace)
Ke stažení pro Mac Lucah (Demonstrace)

9. Futurama: světy Tomorrow

Bratříček Simpsonovi, Futurama následuje vedení svého staršího a představil mobil s vlastním města stavitele Futurama: Worlds of Tomorrow. V daleké budoucnosti, budete stavět nový New York se svým obrazem a dát veškeré úsilí, aby vyhovoval vašim konečný závazek je zachránit svět.

Stejně jako Simpson: Springfield, Futurama: Worlds of Tomorrow Nabízí vybudovat kultovní budovy série. V průběhu hry, můžete odemknout mýtické postavy a kompletní epické mise.

Futurama: Worlds of Tomorrow sází na vícenásobné hry, míchání akční průzkum, simulace a řízení. Procházení galaxii při hledání vesmírných dobrodružstvích stále více šílené a boj proti nepřátelské mimozemšťany v bojích v 16bitovém režimu.

Pravda o sérii, která ho inspirovala, Futurama: Worlds of Tomorrow není výjimkou z pravidla pro humor, který impregnuje galaxii, jak si vybudovat postupně dle vlastní chuti a své touhy.

Futurama: Worlds of Tomorrow pro Android (Free)
Futurama: Worlds of Tomorrow pro iPhone / iPad (Free)

10. Up the Wall

nepřekonatelná výzva se skládá z padesáti světů Up the Wall škádlí své reflexy a zábavu vaší nedostatek koordinace v démonické arkáda. znak na kopcovité smyčce je tam, přičemž cílem je dokončení každé úrovni do výše 100%, aniž by bít překážek.

Nervózní, a to vždy na pozoru sebemenší slabost, Up the Wall tyranizovat omráčena a zkřehlé prsty. Nechte se rozptylovat na chvíli, a ztratíte okamžitě. Téměř represivní, hra líbí, aby se zasadila svěrák odstranění prakticky všechny fyzické podněty, které by vás mohly háček. Nečekaný obrat narušuje prostor, a nyní řídicí systém nereaguje jak by měl.

Navzdory své rostoucí obtížností, Up the Wall motivuje nejvíce perzistentní hráče. Vzhledem k tomu, že je především intenzivní soustředění cvičení. Relativně krátké úrovně obcházet nebezpečí frustrace s selhání během několika sekund před koncem. Ale aby se tam dostat, bude to především demonstrovat pozoruhodnou přesnost a rychlost.

Stáhnout pro Android zed (Free)
Up Wall stažení pro iPhone / iPad (Free)