Po úspěchu Switch, Nintendo zdvojnásobí znovu vyrábět svoji konzolu


25 Přepnutí do 30 milionů by být vyráběny v příštím roce. Zpočátku, Nintendo nikdy nepředstavoval více než 8 milionů konzol ročně.

Kdo by mohl předvídat takový úspěch pro Nintendo stále existují rok? Tváří v tvář selhání Wii U a obtížnosti restartovat, japonská společnost byl viděn v poklesu investoři, kteří již mají v úmyslu jeho zmizení z trhu konzolí. Navzdory kritice a nedostatku důvěry, Big N vsadil vše na spínači, Hybrid Console měli zapomenout na existenci Wii U. O rok později, je sázka je více než úspěšný. Přepínač táhne, hry dostávat kritické záznamy a investoři jsou více než kdy jindy za Nintendo, jako by se v posledních pěti letech se zapomnělo Japonci.

Podle Wall Street Journal, společnost Kyoto oznámila svým partnerům své rozhodnutí zdvojnásobit produkci konzoly ve fiskálním roce 2018. Nintendo vyvolá mezi 25 a 30 milionů další spínač.

Ale do jaké míry bude spínač?

Dne 31. března 2018, Nintendo by měl prodat 16 milionů Switch. To je více než Wii U pěti let. Tato prognóza oznámil podle značky ve svých posledních čtvrtletních výsledků se pak nechá společnost zdvojnásobit své finanční předpovědi.

Zvýšením výrobní cíl od dubna 2018 do března 2019 na 25-30 milionů Switch Nintendo vzdoruje své vlastní cíle. Zpočátku, společnost plánuje výrobu 8 milionů konzolí ročně. Objektivní již revidovány směrem nahoru v březnu, kdy Nintendo se konečně rozhodl vyrábět 16 milionů přepínám konzole. The Wall Street Journal uvádí, že cílem 25-30 milionů by mohlo být dále zvyšována v závislosti na úspěchu konzole tyto Vánoce, Nintendo stále nebude schopen předvídat.

Psyonix- Tento týden, třetí hry jako Doom, Skyrim, LA Noire nebo Rocket League přistál na přepínači a posílit katalog konzoly.

Pokud bití Wii U nebyl nejtěžší cíl porazit spínač mohl projít skutečnou čin: předčit Wii. Prodal 101,6 milionu krát během svých 8 let své existence se Wii je stále nejúspěšnější známý Nintendo. Ale podle Junko Yamamurou, Nomura Securities analytik, přepínač by mohly být prodány 115,8 milionů kusů v březnu 2023, a proto by se stala nejprodávanější konzole Nintendo historie. Zejména proto, že neustálé zvyšování prognóz a možnostech Nintendo klesat spínač v nových formátech by mohla umožnit, aby společnost mít konečný výsledek ještě vyšší.

Ve svých prvních dvou letech existence, přepínač by tedy mohl proudit více než 40 milionů kopií, pokud jeden spoléhá na počátku prognózy. To je dvoulůžkových výsledky Wii to je ono, distribuovaný 25 milionů kopií za dva roky. Třetí rok prodeje konzole se zdvojnásobil na 50 milionů. Jev, že pokud reprodukovány pro spínač, Nintendo by mohla nabídnout nové rekordy. Od vydání spínače, akce Nintendo se zvýšila na úroveň neviděl od roku 2008. Společnost se postupně blíží svému historického maxima v roce 2007, kdy vítězný debut Wii.

zdroj:
Wall Street Journal

Po úspěchu Switch, Nintendo zdvojnásobí znovu vyrábět svoji konzoluKoupit za nejlepší cenu