Se sluchátky sleepbuds bude Bose pomůže lépe spát


Tyto sleepbuds nevysílají hudbu, ale relaxační zvuky. Patří mezi ně především pro redukci šumu systém lépe izolovat vnější pražce a zlepšení spánku.

S QuietComfort 35 Bose je nesporným lídrem v sluchátka redukce šumu. To přivedlo k myšlence konstruktoru: použijte své technologie k rozvoji „špunty do uší“ aktiva, která zruší vnější hluk (chrápání sousedy, auta, atd), takže ten na sobě ty slavné sleepbuds může v klidu spát.

Kromě obvodem pro redukci šumu, sluchátka nastoupil malý flash paměť, která ukládá deset relaxační zvuky. Tyto zvuky jsou určeny k uklidnit uživatele a odvrátit potenciální zbytkový hluk slyšel. Postupně snižovat a jsou konfigurovatelné bezplatné aplikace k dispozici na chytrých telefonech. Tato aplikace nabízí funkci alarmu, méně rušivé pro manžela než tradiční budík. Sluchátka také přijít s akumulátorem (autonomie není specifikován výrobcem) a přijít s případem, který dobíjí automaticky, pokud se nepoužívá. A konečně, Bose také tři páry tipů optimálně hodí k uším.

Bose zahájila crowdfunding kampaň na Indiegogo platformu, která informoval o 430.000 dolarů na $ 50 000 bylo plánováno. Sluchátka byly prodány mezi 150 a 185 dolary, proti ohlášené cenou $ 249. Očekávané sleepbuds má být dodáno v únoru 2018.

Zdroj: Bose