Apple: laserový senzor věnováno rozšířené reality pro budoucí iPhone?


Budoucí Apple zadní kamery by měl být schopen modelovat 3D prostředí.

Poté, co přední kamera TrueDepth je zadní kamera Apple bude řešit s iPhone, 2019. Podle agentury Bloomberg, technici Cupertino bude pracovat na systému laserového snímače schopné modelování 3D prostředí ze snímače zadní část telefonu. Jakmile je implementována, tato technologie by mohla umožnit Apple zlepšit jeho portrét a lépe integrovat prvky skutečně zvýšených do reálného prostředí.

Inteligentní Rozšířená realita

Vzhledem k tomu, iOS 11, Apple nabízí vývojářům Arkit, vývojový kit pro provádění virtuálního obsahu z reálného prostředí pomocí kamery iPhone. Dostupný od iPhone 6s, Apple systém je považován za perspektivní vzhledem k snadnosti použití, kterou nabízí jak vývojáři a uživatelé. Aplikace jako IKEA Místo, které umožňují rozmístění nábytku ve skutečné velikosti ve svém prostředí, naznačovat potenciálu rozšířené reality. Tim Cook, Apple CEO, již definována jako „další revoluce“ značku.

S detekčním laserového systému, Apple mohl vyslat signál neviditelné pro lidské oko a čekat, pro přesné měření vzdálenosti mezi přístrojem a každý z objektů v místnosti. Přidání těchto technologií by umožnil iPhone 2019 nesmí být zmást objektů na zemi, a proto není překrýt obrázky na místech, kde by mohly ve skutečnosti neexistuje. Schopnosti iPhone změřit velikost reálných objektů by bylo možné zlepšit. V současné době měření aplikace Arkit jako MeasureKit ještě příliš toleranci chyb, aby bylo možné se spolehnout na technologii pro měření objektů nebo lidi.

01net.com- V současné iPhone Arkit pohybuje na plochách bez přihlédnutí přítomnost objektů.

Tam jsou některé dny, Bloomberg odhalil projekt Apple zahájit samostatnou rozšířená realita headset 2020. Ve stejném článku, jsme se dozvěděli, že Apple plánuje spustit verzi 2.0 Arkit příští rok , Tato nová verze technologie by lépe sledovat pohybující se objekt a multiplayer hry. Jsme si představit, že by to mohlo zároveň začlenit kompatibilitu s laserovou technologií Apple.

nejlepší kamera

A konečně, zavedení kamery na zadním laserovou technologií by mělo umožnit Apple zlepšit natolik významně svůj režim portrétu opravit mnoho problémů přítomen i dnes. V našich testech jsme zjistili, že tento způsob navržený Apple často zapletený kartáče a nerozlišují mezi popředí a pozadí prvků.

Měřením vzdáleností přesně příští iPhone by měl být schopen napravit tyto nedostatky a poskytnout mnohem přesnější technologie. Je ovšem nutné poznamenat, že tento slavný laserový senzor se již očekává v iPhone 8 a X s pověstí loni. V současné době pouze telefony z projektu Tango Google nabízejí podobné technologie.