Zastavil, Facebook splývá „příběhy“ s „Days“ Messenger


Sociální síť se rozhodla zefektivnit svůj jepice inspirované snapchat. Nyní jsou shodné mezi oběma Facebook a Messenger aplikací.

Facebook uklidil jeho „příběhy“. Skončil s „Dnů“ straně Messenger a „Stories“ v aplikaci Facebook, teď ti dva budou jeden. Zcela kopírované snapchat Stories - až do obnovení názvu - hodlají dosáhnout jepice viditelný pouze pro přátele v průběhu 24 hodin.

Odchylky v šílenství

Ve svém deklinace šílenství, Facebook používá k dnešnímu dni dva samostatné kanály mezi jejími dvěma stěžejními aplikacemi. Nyní se jedná o stejné příběhy, které budou viditelné v obou. Facebook také vzal příležitost zabít „přímý“ rys, který dovolil, aby posílat soukromé zprávy pomíjivá uvnitř Facebooku. Nyní jsou všechny výměny zpráv bude klasický a trvale přes Messenger.

Tato možnost předběžné publikaci se snažil proniknout do ekosystému na Facebooku. K dostání od března 2017, dva úseky a den příběhy (umístěné v banneru na vrcholu aplikací) jsou často prázdná, takže Facebook vyplňuje od náhodných obrazů profilu přátel. Opak Instagram - vlastnost Facebook - pokud se jeví použití (opět s názvem Příběhy), aby byly splněny jasně svým uživatelům.