Jak nový algoritmus Google výrazně zlepší Street View


Často málo úspěšná, Street View panoramatické snímky budou brzy výrazně zlepšila. Nová fotka rekonstrukce algoritmus byl realizován společností Google, aby tak učinily.

Street View panoramatické snímky? Ne vždy úspěšné. Více obrázků, které je tvoří, jsou obtížné sestavit přesně. Má často za následek nevzhledné účinky schody na budově např.

také zlepšit čitelnost značek

Chcete-li to napravit, inženýři společnosti Google vyvinuli nový algoritmus. Dorazil k analýze formy každého obrázku a identifikuje ty, které jsou společné. Několik senzorů na střechách Googlu automobilů může opravdu někdy zhotovení stejného prvku budovy nebo krajinu. Algoritmus použitý doposud shromáždil fotografie, aniž by ve skutečnosti dělat oddělené věci.

Nový algoritmus identifikuje Street View se mezitím tyto společné prvky. Lehce zkresluje fotografií tak, aby byly dokonale zapadají. Tak ukončil obvyklý účinek schodů. Ne na známých budov velmi pěkné, ale může být také použit na některých obchodů značek, které byly nečitelné. To už nebude tento případ.