Samsung Galaxy A5 přístup obrazovka smartphone 18: 9 mnohem levnější než S8


Odkaz na další modelu Samsung středních objevily na webových stránkách výrobce. Více než několik týdnů čekat na této slibné smartphone by měl být vybaven obrazovkou od kraje ke kraji. Ale mírnější tempo než Galaxy S8.

Byla to jedna z našich nejoblíbenějších středních chytrých telefonů tohoto roku. 2018 vydání Galaxy A5 nyní zdá blízko. Na Twitteru, německý novinář Roland Quandta zahlédl příchod odkazu telefonu na webu Samsung jako SM-A530N.

Samsung Galaxy S5 2018 je uveden webové stránky společnosti Samsung nyní. Nemůže být daleko. https://t.co/MT0CJZCASi

- Roland Quandt (@rquandt) 12.11.2017

Žádné zaoblené hrany?

Šíří zvěsti týdny o tomto modelu. Tam jsou některé dny, referenční telefon byl dokonce spatřen na zkušebním HTML 5. Je zejména objevil podivný rozlišení obrazovky 846 x 412 pixelů. Pokud to neodpovídá standardu Full HD 2017 modelu, nicméně prozrazuje poměr 18: 9, Samsung se nyní používá S8 Galaxy a Galaxy Note 8.

Takže můžeme snadno představit, že příští A5 by měla trvat dostatečně blízko vypadat, a priori bez zaoblené hrany, ale s snímačem otisků prstů na zadní straně. Ještě pár týdnů počkat. V letošním roce se Galaxy A5 byl představen v lednu za cenu 429 eur.