Amazon popírá připravit zdarma služby streamování podporované reklamou


Rumor oznámil, že e-tailer se připravuje nový online video služby, které mají být financovány z reklamy. Popřel.

V emailu zaslaném médiím USA, uvedl Amazon, v rozporu s tím, co bylo navrženo včera neměl „žádné plány na vytvoření bezplatnou verzi premium videoreklama s podporou.“

Článek publikovaný 14.listopadu 2017

Podle rčení webové stránky, která je založena na zdroje blízké věci, Amazon připravuje zdarma video streaming služby podporované reklamou.

Tím by se doplnila její program Amazon Prime Video je k dispozici pro uživatele, kteří se přihlásili k odběru svého věrnostního programu. Ale to nemusí být bezplatná verze druhé, což umožňuje členům vidět nejen populárních filmů a sérií, ale také originální programy vytvořené pro Amazon jako muž na zámku Vysoká nebo transparentnosti.

Amazon je skutečně mluví s televizních stanic, filmových studií a dalších médií zjistit, jestli by měli zájem v poštovní jejich katalogů prostřednictvím tohoto kanálu. Ty by mohly získat nové příjmy a Amazon najde dost rozvíjet svou nabídku, a to zejména pokud jde o programy pro děti i pořady o cestování, módu a vaření.

Hmotnost konkurenti

E-tailer by také mohl vytvořit kanály určené tvůrcům a sdílet s nimi výnosy z reklamy výměnou za určitý počet hodin vysílaného obsahu každý týden, řekl jeden ze zdrojů Ad Age.

Tato nová služba by mohla umožnit online obchodníka zvýšit své publikum čelit tvrdé konkurenci. Nemluvě o tom, Netflix nebo YouTube, Facebook zahájil hodinky, vysílání videa služby letos v létě a skupina Disney oznámila, že zahájí svou vlastní platformu, v roce 2019, kde se vysílají hrané filmy a Marvel sága star Wars, ale také originální programy. Mohlo by to být také vůdce ztráta přilákat nové uživatele pro přepnutí do jeho placenou službu. Ale bude také vyžadovat jim kvalitní obsah.