Deezer zahajuje pro své předplatitele Mac a PC aplikace, která podporuje Flac


Deezer spustí desktopovou aplikaci, která nabídne lepší kvalitu zvuku na své Premium + předplatitele, zdarma ... až do konce roku.

Deezer právě oznámila spuštění beta verze svých aplikací pro počítače Mac nebo Windows. Na rozdíl od Spotify, francouzský streaming platforma hudba dosud navrhla desktopovou aplikaci pro své předplatitele. Bude nabízet i více ve srovnání s jeho konkurent: to bude dávat možnost zaplaceným předplatitelům těšit lepší kvalitu zvuku díky podpoře audio soubory zakódované Flac (FLAC) 16bitový.

Tento formát nahradí tradiční zvuk jako MP3 navrženo v současné době na Ordis přes web. Tato vlastnost bude volně k dispozici placené abonentům platformy, ale pouze do 31. prosince 2017. Od 1. ledna, Deezer bude žádat ty, kteří chtějí být neustále v pohybu upisování Deezer Hi-Fi je nabízen 19.99 eur za měsíc ..

Tato verze aplikace stále poskytuje přístup k více než 43 milionů akcií (včetně 36 milionů skladeb en Flac kvality), funkce Flow pro redakční návrhy, jakož i video obsahu a exkluzivní rozhovory, Deezer vzpomíná.

Vyhlášení druhého Deezer platformy nabídnout tuto kvalitu zvuku po přílivová, a za stejnou cenu. Otázkou je, zda účastníci francouzské platformy bude ochoten zaplatit deset eur více každý měsíc.

Ke stažení Deezer PC
Deezer ke stažení pro Mac