Test: Elma İzle Series 3, yeterince güçlü iPhone ile ilişkileri kesmeyi


Elma bir koşucu olduğunu. İzle İlk bir referans haline gelmiştir daha fazla pazar nadas ortaya çıktı. Taşıyıcı çok yüksek beklentiler, o sadece işareti özledim. Kolay değil gerçekten nereye gittiğini bilmiyor ve ilgilerini ispat edemez bir pazar tanımlamak için. Bu lüks ve spor arasındaki, biraz yanlış. Seri 2, ikinci bir rüzgar ve ayarlamaları bulmak zorunda kaldı. O lüks terk etti - Hermes modeli kazanırken - Bağlı izle spor ya da sağlık dikkat çekmek isteyenler doğru belirttiği gibi gerçeklik ve rolüyle dönmek için.

Series 3, Apple kendi yolunu buldu ve hızı artmış görünüyor. Ne kadar?

01net.com - Lionel Morillon- Sol tarafta, bir 4G modeli olduğunu gösterir dijital taç üzerinde kırmızı nokta ile sağ Series 3, On Serisi 2..

Kazanan takım değiştirilmez asla, bu güçlendirir

İlk kesinlik Elma yuvarlatılmış dikdörtgen tasarım kursu kalıyor olmasıdır. Bu (- burada test edilen bir, ve seramik 38 veya 42 mm alüminyum her zaman mevcuttur, cilalı çelik) önceki iki nesil için aynıdır. Daha net olmak gerekirse, sensör iki kağıt kalınlığı çok az eşdeğer aşmaktadır.
Neyse, bir saat boyunca isteyenler hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ama diğerleri bitirmek her zaman kusursuz ve gerginlik 50 m tutar olduğunu bilmek mutluyuz. havuzları ve derinlikleri, kol saati size sunmaya devam edecektir.

değişmez dışında anlaşılmaktadır. OLED Retina ekran (küçük model için 340x272 piksel, ve 42 mm modeli için 390 x 312 piksel, burada test) ikinci nesil hala maksimum parlaklık onun 1000 bit yumurtalarını pulsate devam ve hassas dokunmatik arayüz sunar ve Kuvvet Dokunmatik teknolojisini zenginleştirilmiş. Bu bağlamsal seçenekler örneğin bir bildirim temizlemek için cama parmağını "itme" erişime izin verir.

Dokunmatik olarak her zaman dijital taç ve bir arayüz veya görüntü, uygulamaya bağlı olarak, ayrı ayrı ya da birlikte kullanılabilir yan düğmeye ekleyin. Aynı anda iki tuşa birden basmak ve İzle spor uygulamasında yarışı kıracak. İki kez basarken uzun basın taç Siri aktive ederken kısaca yan düğmeye, elma ödeme devreye girer.

01net.com - Lionel Morillon- Dijital tacı uzun basarak her zaman Siri başlattı. Yenilik, kişisel asistan şimdi konuşuyor!

Üstelik Apple Kısacası İzle Series 3 ile yepyeni bir boyut kazanıyor kişisel asistan, kullanımı çok daha kolay hale gelir ve hızlı bir şekilde vazgeçilmez gider. Neden? Siri artık bilmektedir çünkü. Biz bot ile sağır bir diyalog kurşun hissetmek ekranda sadece birkaç cümle veya kelime, hiçbir soru var.
Bir erkek sesi veya bir kadın isteklerinize tepki ve üzerinde küçük bir ekran bakmak gerekmez olmasını sağlar. Bazen iyi niyetli örneğin birini doğrulamak için seçenekler listesini görüntülemek gerekli, buhar, bitti, ama daha iyi olur.

Daha iyi, hatta. Siri kolayca, bir mali yıl başlatılması, camın diğer tarafında veya dünyada sana bir kronometre hava vermek saatte depolanan fotoğrafları açmak veya bir sonraki randevu için arama yapabilirsiniz. gece munchies, hatta yakın bir restoran bulmak için ona sorabilir ve onu bir rota kuracak ...

Dikkat Ancak Siri her şeyi bilen olmadı ve daha iyi isteklerinizi tanıması halinde, hala kontrolünü kaybetmek ya da bazı "hassas" soruları üzerine kendi sınırları göstermek olur. sorusuna Kime: "Hangi aktör son James Bond oynadığı? Ian Flemming kahramanı üzerine belgesel dahil? Hangi filmi "Siri sorar" "Ve bazı James Bond sıralar. Uzakta değil ama tam değil uçmaya.

Son olarak, tabii ki, Siri hala noktalama iyidir ile dikte mesajları alma yeteneğine sahiptir, sonra onları gönderebilir. Ayrıca size hitap edebilir. Ve İzle Serisi 3 ile, daha sık olur.

01net.com - Lionel Morillon- Eğer taşıyıcı ile bir seçenek abone varsa GPS + Hücresel model iPhone bağımsız yaşayabilir.

4G ile İzle palamarlarını kesti

watchos 2 yılından bu yana, Apple mühendisleri artık kendi bağımsız gösterileri iPhone yapmaya çabalıyorlar. Yerli uygulamalar bir basamak olmuştur. Seri 2 daha güçlü bir çip, S2 gelişi, başka oldu. Birden fazla ızgara onun küçük değişiklik altında Serisi 3.

449 avrodan "GPS + Hücresel" modellerinde mevcut 4G modülü, ilk bulunmaktadır. Yakında internet veya flama bağlanmak, bu senkronize edilir veya bir Wi-Fi ağı / yapmak bir çağrı almak için hangi iPhone aralığında olması gerekmez bağımsız izlemek yapar Elma Müzik'ten favori şarkıları (hizmet kullanılabilir olduğunda).

4G bağlantısı gelişi İzleme yeni bir derinlik verir. Sinemaya gitmek ya da telefon uğraşmadan bazı alışveriş yapmak mümkündür. Tek yönlü dünyayı kesmeden, detoks için.

Aslında, kurulum oldukça basit ve hızlı. Tüm önemli ayarlarında olduğu gibi, bu iPhone'da uygulama İzle yapılır. Bazen muhtemelen hizmet henüz resmen dağıtmış değildi aslında ilişkili kullanımını birkaç hata veya hatalar bir araya geldi.

Neyse, biz telefon aralığında olmadığında SMS göndermek bazen yapamaz araya geldi. Ayrıca bizim İzle o aralığın dışında veya iPhone örneğin metro çıkışında atmosfer bulunca onun 4G bağlantısıyla başlaması 40 saniyeye kadar koymak bulundu. Daha iyi bu süre içinde aramaları alamaz ... Ama Amerikalı bazı meslektaşları tarafından belirtildiği gibi, genel olarak, biz, kopukluk sorunu tanışmadım, ve girişimi görmedim beklenmedik bağlantıları Kablosuz ağları açın.
Neyse, esneklik ve özgürlük açısından zor bu seçenek seçici adresi bu eksikliklerin olması olduğunu. Onun aşırı gençliğine ilgili bekleyebilirsiniz.

bağımsızlık bir bedeli vardır

Bir operatörler hiçbir ekstra ücret ödemeden paketi paylaşarak bağlı nesneleri teşvik ümit olurdu. Bu durum olmayacaktır. Bu özgürlük yararlanmak için, bu pakete katacak bir seçenek abone ödeyecek. görevdeki sadece teknik olarak hazır olduğu için Şimdilik, sadece Portakal, Fransa'da bu imkanı sunmaktadır. Yarışmacılar bu nedenle yakında grubuna katılmak gerekir. Neyse, Portakal sunan bu ayda beş euro ödeyecek bundan sonra altı serbest aylar oluşur.

SIM elektronik, sanal, tarife prensibi ek bir SIM aynı olmasına rağmen, veri tüketimi ardından pakete tahsil edilir. Dikkat Ancak İzle dolaşım desteklemez. Bunun iki nedeni olduğu bize verildi. İlk olarak yurtdışı dolaşım ücretleri nedeniyle İzle tarafından beklenmeyen tüketim verilerine tatsız sürprizlerle önlemek için daha iyidir yüksektir. Üstelik izle Elma nasılsa zonlu olup. Bu Kuzey Amerika, Avrupa, Avustralya ve Japonca ve Çince denk gelmektedir farklı frekanslarda, uyumlu üç versiyonu var.

S3, W2, döküm dokundu ...

aynı zamanda kullanımı daha hoş olduğu için, iPhone'dan özgürlüğünü kazanması yapar Serisi 3 izle. Burada hiçbir mucize yeni çip kalp S3 karşılanmak katına olduğunu. Bağlı saatin performansını ölçmek için hiçbir tezgah aracı varsa, her şeyin yeni motoru ile daha düzgün ve daha hızlı olduğu ancak açıktır. Siri gönderilen tüm sorgular daha hızlı işlenir. hatta bu değil sanık uygulamalar, başlatmak ve hiçbir zaman görüntülenen verileri yükleyebilirsiniz. yürütme hızı olmadan bağımsızlık mümkün değildi. Hiçbir bağlantı hızı da değil. Bu nerede izle dünyayı bağlayan sorumlu W2, küçük çip. Wi-Fi akış hızları, sigara ölçülebilir, çok daha iyi zaten vardır hızla yol için görüntüleri ve hatta planları yük görmek için.

GIPHY yoluyla

Son bir sınırlama ...

4G, pireler S3 ve W2 arasında İzle Serisi 3 adil ve ölçülü engellerin bazılarını ortadan kaldırır. kalıntıların ise, özerklik söyledi.

Bu durumda iki okulu vardır. Saatini şarj etmek zorunda tahammül etmez biri onun uyku düzeninin bu jest sevdim her gece ve bir bağladı. İzle pil ömrü etrafında otuz saatten fazla izin vermez çünkü dişlerin ilk gıcırtıları temsilcileri. Açıkçası, her şey yapılmış kullanıma bağlıdır. Elma 18 saat açıkladı, ama ılımlı kullanım otuz saat tutmak için izin verecektir. GPS bisiklet kullanarak işe gitmeden önce sabah bir saat koşmak Ancak, birkaç arama 4G alıp birçok bildirimlerini almak, o 18h çubuğu olacak sizin ufuk açıktır.

Son olarak, belirtmek gerekir indüksiyon Qi tarafından standart şarj ile uyumlu yeni iPhone, İzle, kendi teknolojisi ile sınırlı kalır, eğer. Ancak AirPower, Apple, mevcut önümüzdeki yıl boyunca şarj etmek mümkün olacak. Öyleyse ederek manyetik şarj kaybetmez.

01net.com - Lionel Morillon- İzle Serisi 3 hâlâ gelecek yılın başlarında gelecek AirPower, bekleyen bir manyetik konektörü üzerinden şarj ediliyor.

biz onun ürünün Cupertino Apple temsilcisi gurur gidelim "Bu bir mucize, aynı kutuya hepsini sığdırmak başarmış için var". İyi her şey bu küçük kutuya sıkı ve uzun süre rekabet olarak kalıcı olarak onun kol saatinin üzerinde sürüklenmeye beklemediğini anlaşılmaktadır. Ancak, saat Elma güç iğfal, her gün kazanıyor.

Series 3, daha fazla spor İzle

başkaları yeni kadranları ve yeni bir rıhtım daha uygun arasına tanıtır watchos 4, etkisiyle, Apple en yeni ayrıca spor ve sağlık alanlarında güçlü olduğu yanları pekiştirir izler. her saat kalkmak söylüyorum bildirimleri buzdağının yalnızca küçük bir parçasıdır.

nabız sensörü Açıkçası bu duruma katkıda bulunur. görünmesini Daha hızlı ve adil olduğunca doğru, onun önlemler artık daha iyi geliştirilmektedir. Komplikasyon üzerinden ulaşılabilen bir bakışta anda kalbin atışı hızı adresinde görebileceğiniz, aynı zamanda o böyle yürürken günde istirahat yendi ve en yüksek seviyede ne kadar düşük biliyor . Egzersiz sonrası kalp hızını kurtarma görmek bile mümkündür. Sağlığınız ve dayanıklılık iyi bir göstergesi.

Ayrıca, yüksek stres kişiler için kullanışlı, kalp atış hızı belirli bir eşiği aştığında fiziksel aktiviteyi uygulama yok iken, sizi uyarmak için İzle sormak mümkündür.

Benzer şekilde, kalori ulaşmak için teşvik eder halkaların sistemi, şimdi çok çaba ekstra düşeni yapmak için size ilham için tasarlanmıştır, hedeflerini, faaliyetlerini ve her gün kaldırma yaktı. Gün boyunca, küçük mesajlar, devreden, teşvik ve ilerleme bildirir.

Ama tabii ki, aktif bir günlük yaşam Bu saat de daha fazla sportif faaliyetlerini desteklemek ve ölçmek üzere tasarlanmış İzle Serisi 3. tek amaç değildir ediyoruz. watchos 3 havuz kapılarını açtı. OS 4 İzle ve Diziler 3 şey yeniler. Dolayısıyla, bir barometrik altimetre görünümü geçti düzensiz ve daha iyi bir bakış açısı içine koymak toplanan kardiyak verileri ölçmek için yürüyerek ya bisikletle Alışveriş esnasında verir.

Saatinizin vb onların koşu bandı, onların eliptik, iletişim kurabilmesi için kapalı olanlar için Apple, sektörde büyük OEM ortaklıklar açıklandı

Ayrıca, Garmin öncüsü gibi adanmış saatler kadar pratik olmadan İzle Serisi 3 şimdi daha iyi tedbir bölünmüş egzersizleri izin verir ve hatta kolayca aynı seri içindeki faaliyetlerin farklı bağlantı. Böylece yarış bisiklet veya yüzme geçmek ve ilerlemenin izlenmesi için tüm verileri birikebilir.

müzik çalma spor geçenler için iyi haber, yeni İzle artık önceden 8'e karşı, depolama 16 GB gömer. Sizinle daha fazla müzik almak mümkün olacaktır.

01net.com - Lionel Morillon- Yeni "Spor döngü" Elma spor aktiviteleri için çok güzel. O mükemmel bileğini sıkar ve nefes sağlar.

Son olarak, bu kolayca ayarlanabilir toka bileğini oluşturan Milanese bilezik prensibini gösteren yeni toka Sport, sinyali verecektir. Yürüttüğümüz veya Watch ile spor yapınca çok rahat. dirençli ve biraz uzatılabilir bir tür ağ oluşan, Velcro beş küçük şeritler tarafından kapalı tutulur. Biz çok klasik spor bilezik tarafından tercih dürüst olmak gerekirse. Bu, tamamen su ve kardiyak sensörün hassas ölçümler kolaylaştıran bir yerde çok daha iyi bir konaklama, daha nefes destekler bırakır.