Test: Bu ses çubuğu Sony ultra ince güvenli olduğunu, ancak çok pahalı


Sony HT-ST3: Promise

IFA 2013 Açıldı, onun çubuğu Sony 4.1 olan "en düz pazarı." Yüksek sadece 4 cm ile 90 cm uzunluğunda, HT-ST3 dokuz küçük hoparlör ve büyük bir subwoofer ile donatılmıştır. o büyük ses salıncak gelince onun inceliği ona oyunlar oynuyor değilse 700 Euro tombul fiyatı açıklandı, bkz. 2014 Ocak 15 kadar Sony bu çubuğunda 100 Euro iade edeceğiz, unutmayın.

Sony HT-ST3: gerçeklik

HT-ST3 Sony ses çubuğu çok kapsamlı ve onun boyutu için şaşırtıcı üstün ses sağlar. Sert böyle küçük bir ses bar salonunda gibi birçok desibel göndermek için yönetir inanmak. Eğer bir apartman dairesinde yaşıyorsanız eğer gerçekten kendini iyi vermek için cihazı itmek çünkü Ayrıca, sen düzgün çalışması mümkün olmayacaktır bekleyebilirsiniz.
Montaj tarafı ve oldukça çocukça, açık. çubuk, senin yerleştirin, özellikle biraz daha fazla yer alır sorunu (90 x 3 x 4 cm) ve büyük subwoofer (43 x 13 x 35,7 cm) olmadan ekrana altında uyuyor yatay. Ancak, oldukça ihtiyatlı olduğunu kanıtlamaktadır. Ne yazık ki, kablolu. Onun için, kurulumda kutusuna çubuğu bağlayan uzun bağlantı kablosu -fort laide- ile saymak zorundadır. Eğer duvara çıtayı ve kabinin önündeki kutuyu yerleştirmek istiyorsanız, duvarda kanama zorunludur!

Tek bir subwoofer

subwoofer çubuğu için komuta merkezi olarak kullanılmaktadır. Bu, bir amplifikatör, subwoofer ve tüm donanımları bağlamak için gereklidir, özellikle eleman hem de. Bu amaçla, üç giriş ve bir HDMI çıkış (uyumlu ARC), iki optik giriş ve bir RCA analog giriş ile donatılmıştır. Bu ekle, NFC kablosuz ve Bluetooth (uyumlu apt-X) ve resim tamamlandı. Ön tarafta çok uygun bir gösterge paneli ve uzaktan kumandanın kızılötesi sensördür. ince cihazı kontrol etmek yüzden her zaman görme kullanışlı kutu tutun. Ancak, NFC eşleştirme için, onun yüksekliğine koymak ve adanmış Uygulamayı indirmek gerekir. kolay biliniyordu.

fonksiyonların bir çokluk

kartonun dışında, kiti doğru şekilde ayarlanmıştır. Eğer televizyonda film izlemek için çubuğu kullanıyorsanız (İleri Otomatik Hacmi) Sadece AAV fonksiyonu devreye girer. Bu otomatik olarak barlar arasındaki hacmini, genellikle çok güçlü ve film, düşük uyum. Bunu yapmak için, uzaktan kumandayı kullanın. Bu iki anahtar setleri bulunmaktadır. İlk açıktır ve vb hacmi, kaynak seçimi, her zamanki gibi ayarlar için izin verir İkinci oyun, bir sürgülü panelde uzaktan kumanda dibinde gizlenmiş ve daha gelişmiş ayarlara erişim sağlar. Ayrıca, menüler gezinirken ekranda yazıtlar işlevlerinin doğası ve önemini anlamak için HT-ST3 kılavuzuna bakmak daha iyidir.

Filmler için iyi ...

Genel olarak, bu kit iyi ses kalitesi sunar. yerinde, doğru ve akut ve Bas tepkisi. Bazen biraz fazla, yani o yüksek hacimli, bu cafcaflı hale gelir. basında çıkan haberlerde ise, arkasında ama kolayca biraz uzaktan kumandadaki "Ses" fonksiyonu sayesinde güçlendirmek vardır.
Dolby DTS hem mevcut dört ses profilleri, en iyi ve ne yapıyor "Film" modunda, Of. Çok yüksek ise onun render, subwoofer düzeyi ciddi anlamda alakalı ses donuk hale gelir ve daha az dinamik hale gelir. Daha sonra bara hacmini ve kutuyu artırmak giderek mümkün kılan en iyi ikisi arasında iyi bir denge tutmaya çalışmak daha iyidir.

... geri kalanı için daha az

Diğer iki profil "Müzik" ve "Futbol" daha az ikna edici. Birinci, dağınık biraz, orta ve yüksek mediumlarını zorlama eğilimindedir; Bir futbol stadyumunda olma izlenimi vermek amacıyla ikinci, biz her şeyi dolu vermedi. Çok kafa karıştırıcı ve mekansal yaklaşık kalır: bu kesin, destekçileri şan öne, ama geri kalanı pencereden dışarı gider. Geçen modu "Standart" tüm TV programları için uygundur. Neredeyse düşük ses seviyesinde film izlemenin keyfini bir "Gece" modu, çoğaltmak edilir kombine DRC ve Ses Doktoru fonksiyonunun varlığını unutmayın.