Logitech TV Cam HD testi: TV’de Skype zevk çözüm


Logitech TV Cam HD: Promise

Logitech, yeni nesil TV online hizmetler ve bir web kamerası entegre olmayanlar düşünce vardır. TV Kamera HD web kamerası daha (cihaz hafızasında) önceden yüklenmiş video konferans Skype için gereken her şey, ağ bağlantıları (Ethernet ve 802.11n Wi-Fi) ve bir HDMI portu için entegre herhangi bir TV'ye bağlayın. oldukça pahalı da, bu "anahtar teslim" çözüm nedir?

Logitech TV Cam HD gerçeklik

Yükleme çocuk oyuncağı. İyi tasarlanmış, TV Cam HD'nin alt düz (öncesi ya da TV) ya da TV üzerinden bir web kamerası PC'nin şekilde broşürde ya kurulabilir. Logitech hatta bir tripod üzerine koymak için, kameralar ve fotoğraf makineleri gibi, bir vida sistemi dahil etmiştir.

size rehber olsun

Logitech şarj cihazı ve TV'yi bağlamak için bir HDMI kablosu sağlamaktadır. Seçilen bağlantı moduna bağlı olarak, kablosuz, sadece ağ kablosunu bağlamak veya Wi-Fi üzerinden cihazı yapılandırmak için yönergeleri izleyin kalır. Yine, operasyon kolaydır, teşekkür adımlarda size yol bir menü. Skype'ı olmayanlar TV Kamera HD arayüzünden oluşturmak satın aldı.

Skype "HD kalitesinde" konulu konuşun

PC'de kamerası gibi, TV Kamera HD bu cihaz iyi bir internet bağlantısı ile iyi sahası, destek veren bir güzel imajını 1280 puan 720. Test sunuyor. Çok yüksek hızda bir satırda, görüntü yok sarsıntıya yol uğrar. Kesinlikle yeterince DVD kalitesinde, ama oldukça tatmin edicidir. Başarılı hedefi, geniş açılı Carl Zeiss önce birkaç konuşmak için bir fırsat sunmaktadır. 2x zoom özellikle bir kişinin (veya görüntünün bir konuma) üzerinde şartlarını sıkın yardımcı olur. İyi planı sığdırmak için resmin hareket etmek mümkündür.

Üretici ayrıca dört mikrofonlar dahil ederek ses için umursamadım. konut üstünde yerleştirilen ordu, çok büyük bir oda kapsayacak edebiliyoruz. Ancak, bizim testlerde, biz ses arayan için ancak katlanılabilir, bir yankı etkisinden oldukça sık uğradığı aldı fark ettim. Daha şaşırtıcı, Logitech TV'den ses dahil ortam gürültüsü, teknolojileri iptali bütünleştirir. geribildirim veya yaklaşık duyar diğer kişinin etkisini önler önemli bir özelliği.

Kullanışlı özellikler

Şarj takılı olarak TV Kamera HD uyku modunda iken, aileniz istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz yüzden. Gerekirse TV doğru HDMI girişine ayarlı değil veya kapalı, bir ses duyulur ve kamerayı küçük LED flaş eğer. Oradan, uzaktan kumandadaki OK tuşuna basarak doğrudan aramayı kabul edebilir. TV Kamera HD TV'ye açmak veya doğru HDMI girişine geçiş yok. Eğer iniş önce muhabir istiyorsanız, aramadan önce bu ayarları yapacaktır. sen orada Son olarak, arayanın Skype sesli mesaja geçer.