Test: Onkyo önerdiği amp HD 7.2 nedir?


ONKYO TX-SR607: Promise

ONKYO TX-SR607: gerçeklik

Multiroom ses ve iyi bir ayar sistemi
o iPod yuvası bağlamak için bir liman cihazının arka kısmında olduğu için multimedya bölümü, dışarı bırakıldı. böylece ufukta Hayır USB veya Ethernet portu. Multiroom ses ancak izin verilir. Ünitenin arka bunu iki HP terminalleri ve hat çıkışı mevcuttur. Ama Multiroom videosu. Akustik kalibrasyon ve düzeltme, bunlar Audyssey'in 2EQ ve Dinamik EQ teknolojileri ve dinamik Cilt avantaj ile desteklenir. Basitçe işlemini başlatmak için ünitenin önünde teslim mikrofonu bağlamak ve her şey otomatik olarak gerçekleşir.

On bir kanal
Entegre çözücüler pil kulaklık veya bir uygun olan bir 5.1 simülasyonu için Dolby TrueHD, DTS-HD, DPLIIz (iki ek ön hoparlör için 9.1) ve DTS Surround Sensation (ile tamamlandı geleneksel stereo sistemi).
HDMI erişilebilir kullanıcı arayüzü, ayrıca çok güzel ve değerli araçlar eşitleyici dahil cihazın ayarlarını düzenlemek gerekirse verir. Son olarak, bu HD iki subwoofer için iki ön çıkışları sunan sınıfındaki tek amfi olduğunu. özel oda var ve oldukça büyük bir subwoofer'lara daha küçük iki, düşük daha homojen ve daha etkili alma geçmişini yüklemek isteyenler için ilginç bir nokta. Tüm bunlar TX-SR607 nadir 7,2 amper pazarında (DPLIIz ile 9.2 bakınız) yapar.

Uygun performans
Ancak, biz 9.2'de bizim için iadesi kalitesinin doğru bir resmini iki ek ön hoparlör veya ikinci bir subwoofer bağlamak zamanım olmadı. Ama zaten 7.1 TX-SR607 nispeten temiz bir iştir. özel bir ışıltı, kesinlikle, ama her zaman ciddiyetle ve güzel bir enerji geliştirme olmadan.
7.1 örneğin Terminator 2 DTS-HD Master Audio 6.1, veya Bitirim İkili 3 yeni Blu-ray baskısında, zengin ve kas kanıtladı rendering. Etkileyici, ama yine de sunan olmasa da bir gevrek geniş, kare ve cömert. Sonuçta, bu fiyata, biz tüm istediğim bu ...