Test: ekranını doldurur Lenovo Yoga Tablet 8 Şubat inç tablet € 230


Lenovo Yoga Tablet 2-830 8: Promise

Yoga Tablet 2 Android Lenovo'yu imzalı bir tablet 8 inç olduğunu. Onun özelikleri? rakiplerinin bununla kırarak bir tasarım, bir Intel Atom işlemci ve Full HD bu biçimi hakkında olağandışı IPS. ikna için yeterli mi?

Lenovo Yoga Tablet 8 2-830: gerçeklik

üreticinin tüm tabletler gibi, Yoga Tablet 2 bileşenleri ve özellikle pilin bazı içeren boncuk bir tür ile karakterizedir. ilk başta Oldukça kafa karıştırıcı, aslında günlük yaşamda çok uygun çıkıyor: Zaten, örneğin bir okuma ışığı olarak kullanılmak üzere, dikey tablet kavrama teşvik etmektedir. Ekran özellikle kendisini ödünç gibi, bu gibi kullanmak bir zevk. Daha sonra, ünlü boncuk katlanmamış bir kez, farklı açılardan, çeşitli yatay raf yükler, bir valf gizler.

Bu pozisyonda, iki ön hoparlör bile akıllı ekstra video oynatıcı ve klişe yapar.

Son olarak, bu alanda bir elektronik bölümünün belirli bir ofsetini en iyi ışınlarının bir yapım, 8 mm'den fazla değildir zanaat, kalınlığını azaltmak için Lenovo'yu sağladı Şimdi tablet. ölçekte 419 gram ile, ancak ortalamasından biraz daha ağır. Bu boncuk, biz ya sev ya nefret ediyorum, ama kullanımda, iyi biz olmadan yapmak istemesi ilk olabilir.

Güzel bir ekran, bazen çok zorlu

Xperia Tablet Z3 Kompakt Sony: Yoga Tablet 2 Bu formata referans zamanında olduğu kadar € 230 veya yarısını satılır. Oysa o, onunla biraz iltifat özelliklere paylaştı: 8 inç ekran Full HD (1920x1200) oldukça parlak (568 üzerinden cd / m2) ve hatta doğrudan güneş ışığı altında bu nedenle açıkça okunabilir. Tablet ekran Lenovo daha karışık 2366 ile geçerli: Sony için 1: 1 1481 karşı. Bu fiyat seviyesinde, çaptaki bir görüntü bulmak nadirdir! Ama Lenovo mühendisleri büyücüler değildir. Bir çözünürlük gibi yüksek de düzgün Android'i (burada 4.4.2) ve bir ekranda Play Store uygulamaları görüntülemek için, kaputun altında olmalıdır. Bu ille burada durum böyle değil. Kağıt üzerinde Atom Z3745 Intel her şeyin büyük bir var, ama onun performansı aşağı Snapdragon 801 Qualcomm veya Samsung Exynos, bizim liderler sürücü iki yongaları karşılaştırılır karşılaştırmalı küçük boyutlu tablet duruyordu. Ayrıca söz konusu bu iki model sadece burada karşı RAM, 2 onlara 3GB unutmayınız. 3D de dahil olmak üzere test programını onaylar fark var. bunu hissediyorum Kullanımda,: arayüz her zaman pürüzsüz bir model değildir ve uygulamalar bazen tutuşma gecikmesini var. 3D oyunların fussiest ve en fanlar göreceksiniz ... çok daha az diğerleri, fiyat farkı, bu eksiklik için yapar özellikle. Ancak, tablet tam olarak gönderdiniz Full HD video içeriği okumuş.

Ekipmanlar: sadece yeterince

Soru ekipmanları, Lenovo burada işaret En yaygın ihtiyaçlara odaklanan bir pragmatik özellikler. Ve o kadar iyi. Bu nedenle bir MicroSD kart ekleyerek, Wi-Fi a / c, Bluetooth 4.0, GPS modülü, çok kaliteli, iyi konumlandırılmış kulaklık çıkışı hoparlör, genişletilebilir dahili hafıza 16 GB bulur / HC ... ve USB uyumluluğu Ana Bilgisayar gibi de bazı sürprizler.

Uygun kablo ile herhangi bir USB depolama ortamı içeriğini okumak mümkündür (evrensel, tüm iyi mandıralar satışa). Pratik. Ancak, çoğu üst seviye tablet aksine burada video çıkış noktası.

Fotoğraf ve video: Ortalama

Ona hızlı bir kaderi arzu ederken, bir tablet ile fotoğraf çekmek için eğilimi testlerimizde yüzleşmeliyiz bir gerçektir. Bu Yoga'nın 8 megapiksel sensöre rağmen zayıflıklar türün yeni hayranlar oluşturmamalıdır (vay!).

Özellikle yavaş otofokus, renk, tehlikeli render ve sokak genellikle otomatik beyaz denge. ışık koşulları optimum olduğunda durum çok daha iyi olduğunu ve nesnenin objektiften 20 cm olduğunu. Ama yeterince parlak kağıda Aşılarını uyuyamıyorum. Bu Lenovo sahne modları koymak paketi ve efektler uygulamak üzücü.

video için gelince, onlar 1080p burada kaydedilir, ancak sonuç tablet ekranında dışında yine kullanmak zor olacaktır. Son olarak, ön sensör (1.8 Megapiksel) visio içinde ticarette de yapacağız.

Ortalama bir aralığı

Onun rahat Pil 6400 mAh rağmen Yoga akılda özerklik çalışmıyor. Biz 11:27 Wi-Fi kadar aşması devam eden karşılaştırmalı çoğu iyi 5 tablet Küçük arkasında ... video oynatma sadece 07:18 kötü değil, (Z3 Tablet Compact için 02:28 akşam saat karşı) sörf, ancak bulunamadı Bu testte 10h. Intel işlemci, Android için optimize edilmiş aç hem daha az güç suçla. Bu aslında bu tabletin Sadece büyük kusur.

Zengin bir yazılım teklif

Ayrıca kendi ekipmanında ölçülebilir, Yoga Tablet 2 ezer alan ev uygulamaları yüklü açın. Curcuna, bir yedekleme programı, orada tableti döner bir güvenlik paketi, basitleştirilmiş dosya paylaşım aracı, kolayca eski tabletin içeriğini aktarabilir birini ya da bir eFrame uygulama buldum gerçekten interaktif dijital fotoğraf çerçevesinde. Ama bu Lenovo ayrıca, uygulamaları hem otomatik olarak yüklenir diğer yayıncılarla ortaklık geliştirdi, hepsi bu değil: hafif bir ofis paketi, alternatif bir tarayıcı ve Route 66 üretici bir araç navigasyon çözümü Ayrıca onun ekranda aynı anda iki uygulamaları kullanmak için izin verdiği çok pratik yazılım, bulur kendi tablete entegre.

Biz sadece bu işlevsel sefahat ağırlayabilir defaya mahsus olduğunu, aslında olacak kullanıcıya yönünde.