Test: özerk bir tarayıcı ve etkili resimler ama pahalı


İyon Pics2SD: vaadi

fotoğraflarda veya slaytlar anılarınız takip edin şimdi küçük flaş bellek kartında saklanabilir dijital belgeleri içine çizimleri çevirerek düzeltmek için tarayıcı İyon şarj Pics2SD bir sapkınlık olduğunu. Ancak bu koruma işlemi basit ve etkili da duyurdu nedir? Bizim için öğrenmek. Daha kolay olamazdı: fotoğrafların bir ton çıkmak film negatifleri bizim dolaplarının raflar yığılan ve en işe koyulalım diaposet!

İyon Pics2SD: gerçeklik

kaba basitlik
Kullanımı kolaylaştırmak için, Pics2SD yeni tarama şablonları (film fotoğraflar için üç kullanan 9 x 13 cm, 10 x 15 cm ve 13 x 18 cm, artı eksi filmler için slaytlar için diğeri 24 x 36). Bu hareketli değilse bu yeni şablonlar benimsenmesi, özerk olmaya yine devam biriminin boyutu gerçek bir artış ile sonuçlanmıştır söyledi. o taramaları saklamak için bir hafıza kartı okuyucu SD, MMC, MS ve MS Pro, minipanneau ile ekran ve kontrol için bir renk LCD çünkü Nitekim Pics2SD PC olur on tuşları gerçekleştirmek ve seçimler ve ayarları doğrulamak için.

24 risklerinin bir film için on beş dakika
sadece birkaç saniye zaman alır medya manipülasyonu gerektirir sayısallaştırma kendisi üzerinde. Biz şablonlar içine birer slaytlar, fotoğraflar ve negatifleri bir yeri ve makinede bunları eklemek gerekir, daha sonra en iyi o hale elle peş peşe resim taramak için ayarlamalar yapmak. Sen 24 risklerinin bir film ya da resim eşdeğer sayıya biraz onbeş dakika güvenmek zorunda.

Basit ve sıkıcı hem
Nedeni basit: Uygun şablonlar içine belgelerin kurulmasına ek olarak tarama türüne ilişkin ayarları (fotoğraf, slayt veya negatif), mod (renk veya B ayarlamak&B) ve x 2448 3264 görüntüleri ile 1.2 MB ya da yüksek, 10 Mpix bir ortalama boyutunu gösteren 2592 x 1944 piksel görüntüler, tarama kalitesini (standart 5 Mpix piksel, yaklaşık 1.9 MB), aynı zamanda pozlama telafisi (klişelerden veya az pozlanmış) yetişmeye. Bir görüntünün yönünü, yatay veya dikey (ayna etkisi) tersine çevirebilir. Sadece o zaman her şey basitleştirilmiş olmasıdır. Sadece birkaç saniye Tara düğmesine basın, hafıza kartına sayısallaştırılmış sürümünü kaydetmek isteyip istemediğinizi soran bir mesaj görüntüler. Doğrulama, ve işte. Sadece baştan başlamak zorunda.

O çalışma yalnız hoşlanır
işe PC ne de sürücüleri veya yazılımları ne ihtiyacı vardır, ama şarj edilebilir pil ve batarya yoksun olduğu için hala bir harici güç kaynağı gerektirdiğinden birimi, neredeyse kendi kendine yeten olduğunu. Bu karşılama sorumludur önündeki USB bağlantı noktasıdır. Bu liman aynı zamanda tarayıcı PC'ye bağlandığında hafıza kartından fotoğraf aktarmak için kullanıldığını unutmayın.