Test: Xiaomi Mi VR, VR kulaklık dünyanın en ucuz oyna


sanal gerçeklik kasklar Samsung (100 Euro) ve Google (çok daha ucuz ama karton) ne alternatif? Kuşkusuz son Mid VR özellikle şu anda yaklaşık 20 Euro rakipsiz fiyat noktası ile, sanal gerçeklik alanını saldırır akıllı alanında, Xiaomi, aşırı aktif bir Çinli şirket oynayın.

Önce bu kaskın sıradışı bir görünüm unutmayın. Burada nokta, plastik ve köpük, bu arada sosu için seçilen bir sentetik kumaş, Lycra vardır. Ön kapı, akıllı telefon alışılmadık ama aslında oldukça pratik bir fermuar ile sırayla kapatır yerleştirmek biri. Biz 4,7 ila 5,5 inç köşegen ile slot akıllı telefon koyabilirsiniz.

01net.com- Bir fermuarla akıllı telefonu var kapağı açın.

İçerik Samsung ve Google'ı çizmek için

Kameranın üst kısmında, biz ekranda seçenekleri seçmek için, bir buton göreceksiniz. Kask tabanında yerleştirilmiş iki lenslerin önüne konumu oldukça geniştir. Bu gözlük giyerken bile kullanmasına olanak sağlar. O, diğer yandan bu şekilde oldukça tam yoğun önlenmesi, yüzün iki tarafında gününü girmenizi sağlar. En sinir bozucu kuşkusuz gelişme ayar çarkı eksikliğidir. Şimdi iyi bir görünüme sahip veya değil, bu ayar bulanık görmeye zaman zaman sağlanması için çok önemlidir.

01net.com- kulaklık giyerken cihazın üst kısmında bir düğme arayüzü doğrulamak için.

neredeyse sadece Çin'de dağıtılan Marka, Xiaomi Kaskını vaat içerik bolca adanmış bir uygulama sunuyor. Maalesef Avrupa için, indirmek ve bir Galaxy S6 Kenardan beri bu testi ister bir Xiaomi redmi 3'ten, fark yüklemek değil. Bu yüzden sanal Samsung'un gerçeklik çözümü ve içerik bulmak için Google'ın Karton uygulamasına geri düşmek zorunda kaldı.

01net.com- kask noktasına ayar düğmesini yukarı sunuyoruz ama gözlüklerini takmak yeterli yer bırakır etmez.

720 x piksel 1280 sadece bir tanımını gösterir redmi 3 ile, ancak hızlı bir şekilde çözünürlüğü net bir görüntü yaratmak için yeterli olmadığını fark her iki oyun olduğunu VR mevcuttur filmler. bazen özellikle simülasyon lunaparkta sırasında, hassas insanlar için bir gönül yarası verebilir bir kusur! Ancak, sonuç çok daha ikna edici çok daha hassas gözlerden bu küçük mesafe levha QHD Galaxy S6, beraberdir. görülen az sayıda piksel, bu gerçekçilik duygusunu vurguluyor gibi çok daha batırma görüntüde hissediyorum. deneyim bu nedenle daha keyifli olacaktır.