Nokia Testi 6: ekonomiklik ve performans yeterince onlar ikna?


döndükten için Nokia bol orta telefonu pazarının besler. Nokia 3 ve 5 sonra marka şirketi Küresel HMD kader Nokia 6. ekran 5.5 inç Full HD ile saygın yapılandırma daha, Snapdragon 430, RAM 3 GB ve edindiği depolama 32 GB. Akıllı telefon aynı zamanda bir kamera modülü 16 Mpix faydalanmaktadır. 260 Euro için kullanılabilir.

Nokia 601net.com- Nokia 6

Ergonomi rahatsız edici ...

ırk dönersek, Nokia görsel kimliğini bulmaya çalışıyor. Nokia 8 ile, üretici sağ ayak tekrar kapalı göstermiştir. Nokia 6 maalesef İkincisinin estetik nitelikleri zevk. İlk bakışta, cihazın tasarımı klasiktir: kenarında - - güç ve ses kontrolünü arkada bir kamera modülü, bir ana düğme kapasitif ekran ve düğmeler aşağıdaki düğmeleri çevrili doğru.

Nokia 601net.com- Nokia 6

Nokia 6 elinizin iyi arkadaşı değildir. En azından parmakların. ekran ve kabuk civarında, Nokia indelicately gel cildi ovmak parlak metal kenarları bütünleştirir. Kullanım Birkaç dakika bu Nokia tatsız hale için yeterlidir. Eğer üç yıl için bu akıllı telefonu iki saat talep ederseniz, o senin avucunun içinde yaklaşık 2200 saat geçirdim. Bizim avucunun içinde 6 saat Nokia 2200 tutmak gibi bir arzum yok.

Nokia 601net.com- Nokia 6

Diğer ergonomik varsayılan Nokia 6 ev düğmesi, geri düğmesi ve çoklu görev konumudur. Çok ince, onlar akıllı telefon tabanından birkaç milimetre yer almaktadır. Kolaylıkla ulaşmaya yönelik bir pozisyon çok düşük. Bu sefer bir hit alabilir eklemler olduğunu. Ana düğme parmak izi sensörü gibi davranır. Çok ince uzun elips şeklinde, bu kadar piyasanın en reaktif değil.

Nokia 601net.com- Nokia 6

Ekran ve arayüz çok kendi kopyası

Ekranda Nokia tarafından yapılan iş daha ikna edicidir. marka 5.5 inç Full HD IPS, 401 dpi (geniş) bir çözünürlük sunuyor. levha kaliteli ve güneşte rahat kalmak için yeterince parlak taşımaktadır. - çok yüksek şekil 1: 1569 bir kontrast oranı ile yüksek bir rakam - Biz 502 cd / m² parlaklık ölçülür. çok kabul edilebilir bir renk ayarı ile.

Nokia 601net.com- Nokia 6

Biz üreticiler tarafından önerilen bindirmeleri üzerinde durmak için kullanılır. Nokia bize fırsat izin vermez: Nougat Android'i (7.1.1), Nokia 6 hayal Google gibi Android "stok" sunuyor, herhangi bir grafik veya işlevsel değişiklik yapılmadan. alanında, minimalizm Motorola daha da ileri olduğunu. Titiz keyfine varacaksınız.

'interface du Nokia 601net.com- Nokia 6 arayüz

İlk kıvılcım, biz ana ekranını soldan sağa dokunmak yoluyla görünen kişiselleştirilmiş akışı tüm Google paketi bulabilirsiniz. Onu uygulama çekmeceyi açmak için aynı ekrandan aşağıdan yukarıya Bir "manyetik" verir. Bu yazdan beri Android Marshmallow ve Nuga çalıştıran çoğu cihazda olduğu gibi, Google Yardımcısı Fransızca olarak mevcuttur.

Güç ve özerklik: yürütmem

260 Avro, sert bir akıllı telefondan teknik maharetini beklenecek. Ama 2017 yılında, birçok hatta oyun içinde, büyük fırsatlar sunuyoruz. Nokia, Nokia 6 gibi 5 Qualcomm (1.4 GHz) den Aslanağzı işlemci 430 donatılmıştır. Burada genişletilebilir microSD 32 GB depolama alanına kadar 3GB RAM tarafından desteklenen bu fiyat seviyesinde iyi bir değer.

Nokia 601net.com- Nokia 6

berraklığı için öne olmadan arayüzü kolayca uygulamalar arasında oynanabilecek yeterli sıvıdır. Renegade, bir köşeye akıllı telefonlar itmek hak vardır bir başlık: Biz Riptide GP oynamak başardık. oyun grafik ayrıntı azalmış seviyede pahasına rahat kalmıştır. Hatta birkaç on dakika sonra, aşırı ısınma bildirilmiştir.

Nokia 6 - Otonomi
Infogram

Resmi özerklik benzer. 3000 mAh pil Nokia, video ya da web tarama olarak kullanımlarını karıştırır bizim çok yönlü özerklik testinde 6 10:35 tutmak için izin verdi. saygıdeğer olsa da, sonuç ve uzak Samsung Galaxy J5, 2017 yılı olandan (249 Euro, 11:28) (279 Euro, 17:03) gerçek maraton Nokia 5 (160 Euro, 01:09) ya da Onur 6X daha kötüdür . Nokia 6 çok daha ileri gitmeden tam gün düzenleyecek.

Fotoğraf: "Our Zaman ♫ al"

Nokia 5 13 Mpix Nokia 6 en fazla 16 Mpix bir kamera sensörünü sahiptir iken. Bunun dışında piksel miktarında bir artış görüntü kalitesinde eşanlamlı kazanç değildir. İyi ışık koşullarında, resimler detay ve keskinlik iyi bir seviyede, başarılıdır. Ancak sert cihaz maruz farklılıkları yönetmek için. Düşük ışıkta yumuşatma devralır ve dokular kaybolur. Geceleri, Nokia 6 yetenekleri çok sınırlıdır.

Nokia 6 HD ile çekilen fotoğrafları gör

Nokia 6 ile çekilen resim01net.com- Resim Nokia 6 ile çekilen

Resim kalitesi bağımsız başka bir sorun tanıştı: Her çekimde arasındaki hesaplama zamanı çok önemlidir. Tekrar eylemden önce - aydınlatma koşullarına bağlı olarak - iki fotoğraf arasında Nokia 6 ila beş saniye gereklidir. kullanıcı deneyimlerini tarnishes süre. stabilizasyon olmadan, görüntüler düzenli olarak kamera sarsıntısı muzdarip. Filmler birkaç bonus aptallarla da sallanıyor.