[Güncelleme] Testi Bose QuietComfort 25: dünyanızı alacak kask


Bose QuietComfort 25: Promise

Mart 19, 2015 Güncellendi:
Android akıllı telefonlar ve tabletler sahipleri sevinin ne! Bose özel olarak Android cihazlar ve daha spesifik olarak Samsung Galaxy serisinin makineleri için tasarlanmış QC25 bir versiyonunun piyasaya sürdü. bu "yeni" QC25 Android besbelli gürültü azaltma sistemi ile donatılmıştır, fakat aynı zamanda bir uzaktan kumanda ile bir kablo aramaları almak ve örneğin gelecekteki Samsung Galaxy S6 kontrol etmek. Şimdi Bose online mağaza geçerli, kulaklık, İnternet'te mağazalarda satılan ve Haziran 2015 başından itibaren fiziksel edilecektir.

2014 Eylül 29 Başlangıç ​​Yayın
QuietComfort 25 kulaklıklar popüler QC15 yerini yeni saç bandı Bose gürültü azaltma vardır. Bu Amerikan markasının çok tek renkli bir dünyada bir renk gelişini işaret ediyor. Gitti sade siyah ve gümüş grisi bir bakış, yer kömür grisi, mat siyah, gece mavisi ve turkuaz vardır. Eğer çıkarılabilir kablo üzerinde bulunan uzaktan kumanda adresinin akıllı telefonlar ve diğer Apple markalı tableti kontrol etmenizi sağlar bu kulaklık renklerin bir karışık. Umarım ses QC25 kadar renkli.

Bose QuietComfort 25: gerçeklik

aralığı QuietComfort ayırt edici özelliği, etkin gürültü azaltma onun sistemidir. Bizim test, yanlış yeni QC25 şey ışığında ikincisi kalitesi ve ünlüdür. aktive edilir ve müzik dinlerken, alışveriş merkezlerinde konuşmaları veya müzik çevreleyen şamata sana bir tane-bir şarkılarınızı ile ayrılmak buharlaşır. Yan konfor (evet, o ürün adı öyle) bir kusursuz. kemer de kafatasının üst basmayın, yastıklı ve düzgün kask tutan vardır edilir. İç yeterince yastıklı kulaklık ve kulak çevresinde hiçbir basınçtır. (Circum işitsel) Kulaklık dönmesine ve kemerine doğru eksen de yarı sert kılıf içinde kask karşılamak için. otobüs, 300 Euro parça aşağılayıcı önlemek için elverişli, bunun bir sırt çantası veya çantanızda felç (ölümcül) aldığı bir utanç olurdu. Eğer bir uçak adaptörü bulmak ve hatta bizim için çok geç, çıkarılabilir kablo biraz kendini sarabilirsiniz.

Daha iyi bir ses için, gürültünün azaltılması gereken

QC20i kulak kulaklık gibi, QC25 şarkılarınızı ya da değil size gürültü azaltma akışları. AAA pil (ölçülen pil ömrü 24 saat) aşağı yaparsa Böylece, her zaman çalma listelerini dinlemek ve cebinden kaldırmadan yeni iPhone 6 marka üzerinde çağrıları alabilir. Biz kulak kulaklık marka üzerinde bulduğumuz gibi arka plan gürültüsünün bastırma aktive Ancak, ses çok daha iyidir. bu da daha fazlası mevcut olur (frekansa bağlı olarak + 0.5 ila 5 dB kadar) bir sinyal, yüksek mid ve tiz artırır ve muhtemelen nedeni bas çok fazla hareket etmez. Testlerimiz eğrileri açıktır: gürültü azaltma olmadan ses uzamsal belirsizlik, kısacası, sonuç tatsız, sıkıcı. Ve bir şey duymak hacmi basmak zorunda. Ile daha iyi olur. doğruluk veya uzamsal tanımlanmasına bakış açısından her ikisi de, bu. önemli ölçüde kaynağın hacmini azaltabilir olarak Hepsinden iyisi, siz de işitme koruyacaktır. Kişisel olarak, biz bile sadece yazma OpenSpace bizi izole etmek, müzik olmadan kullandı. dronları uçan yerlerde, PC bazen yüksek sesle yıkmak nerede ve bazı meslektaşlarımızla zaman havlayan ve korna zaman taklit ister nerede.

Modern, daha az geleneksel İyi

QC25 en modern müzikle rahat. Ne olursa olsun tarzı, metal R'n'B aracılığıyla tekno ve dışarıya pop. Biz hala onların renklerini bulmak test parçalara biraz tiz artırmak zorunda kaldı.

klasik ve caz için, orada zaten az rahat olduğunu ve bazen, ekolayzer bazen parlak pirinç bulmak için oynamak bir trampet üzerine fırçaların sesi duymak zorundayız. kulaklık kötü bazen iyiye çok iyi tepki veriyor ama çünkü denkleştirme üzerinde çok ağır ele sahip olmak için dikkat edin. Aşırı bas, medyumların yemiş tiz, bu yaklaşım ayarları için yer bırakmaz.

rastgele ve anlık kesme programları ...

QC25 kafasına, biz Paris metro, binalar, yürüyüş yolları ve alışveriş merkezleri, birçok kez salonları anket, aynı fenomeni ile karşı karşıya kalmıştı: ani ve kısa ses kesilmesi. Bu koşulları çoğaltılması, biz bir kapı şiddetle ya da biz hava akımına olduklarını çarptı kesildiğinde meydana fark etti. QC20i ile testlerde, biz zaten Paris metrosu otomatik kapılar kapanış sesi şupur fark etmişti. Ama dahası var "ciddi". Kuşkusuz, gürültü azaltma için analiz sorumlu mikrofonlar ve iptal istenmeyen frekansları çok hassas ... Biz bu konuda Bose röportaj ve bir cevap bekliyoruz. Biz bilgi ve markaya sağladığı açıklamalar dayalı makalemizi güncellenir.

Pil gitmesine izin üzereyken Ek olarak, kulaklık küçük sesiyle engellenmez. Yeşil anahtarı rağmen ancak kafasına kask, görmek kolay değildir ile yanıp söner. Bir başka gösterge, ses yumurtadan ve QC25 ruh yapacak izlenimi verir. İlk kez, biraz şaşırtıyor!