Test: JBL Flip 3, plaj ya da havuz için çok iyi bir taşınabilir hoparlör


JBL Kapak 3: söz

muhafaza 3 Taşınabilir Bluetooth çevir çevir 2 başarır ve bu su püskürmesi, iyi bas ve genişletilmiş pil ömrü direnç olarak önemli iyileştirmeler getiriyor. JBL göre bu plajda ya da havuzda kullanılmak için ideal bir model olacaktır. taahhütler gereklidir?

JBL Ayaklı 3: gerçeklik

Kapak 3, dikey ya da yatay olarak kullanılan bir silindir şeklindeki bir mahfaza olup. Havuza kazanacağını veya kirli ise bile musluğun altında geçmesine izin su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. Eğer su geçirmez değil ancak, biz, su ve batış onun düşüşünü yapmamalıdır.

Birkaç renk seçeneği, vaka açık havada kullanım için yeterince güçlü kanıtlar. Bundan başka, Kapak 3'ün özerklik mükemmel: Ölçümlerimize göre sürekli kullanım 17 saatten fazla. Daha yüksek bir ortalama skor ve önemli ölçüde Ayaklı 2. Örnekler 3 saat 30 dakika aşarsa, beş LED pil seviyesini gösterir.

ses kalitesi buluşma olan

JBL muhafazası 4 cm çapında iki hoparlör değil, aynı zamanda iki pasif hoparlör bas artırmak için 4 cm içerir.

tarafında yer alan, iki radyatörler mükemmel görevlerini tam ve hoparlör tüm müzik tarzları için dengeli bir ses sunar. kalite, zaten çok iyidir hafif mobil cihazın ekolayzır ile orta kademe artırarak mükemmel hale gelir. Daha sonra ses yüzünden tiz bir denge tiz hale Ancak, sesini itmeyin. Tıkalı radyatör - - ve stereo kaybı Biz dikey modda bas hafif bir kayıp bulundu çünkü yatay yerleştirmek için de tercih edilir.

ayarlanmış iki hoparlör kullanarak

hoparlörün kullanımı bir sorun teşkil etmiyorsa, hepimiz kontrol düğmeleri pratik değildir arka yerleştirilir üzgünüz. ses tuşları ve Bluetooth eşleştirme yanı sıra, Ayaklı 3 JBL Connect isimli akıllı modunu etkinleştirmek için bir kum saati logosu benzer bir düğmesi vardır.

İki hoparlör (şimdi Kapak 3 ve Xtreme JBL) bu modu ile varsa, sadece ikincisi yayan ilk düğmesi ve ikinci düğmesine basın birinci ile aynı. Iki hoparlör ile gerçek stereo sistemi oluşturmak da mümkündür, ancak daha sonra iOS veya Android için ilk ücretsiz uygulamayı JBL Bağlan indirmeniz gerekir. Son olarak, Flip 3 kaliteli konuşma akıllı telefonlar için kulaklık davranır. çağrı kumanda anahtarı ses çalma olarak karar (oynatma / duraklatma ve iki kez basarak bir sonraki parçaya geçmek) unutmayın.

(Fotoğraflar: Lionel Morillon)