Deney akıllı telefon Samsung Galaxy A5 (2017): uygun fiyatlı mükemmellik


Bu onun Galaxy A5 CES 2017 versiyonunda Galaxy Note 7. başlatılması batması ardından yapılan ilk Samsung akıllı telefon testidir, imalatçı onun phablet büyük hayal kırıklığı unutmak zorunda kaldı. İyi haber, bu yeni akıllı telefon tarafından verilen ilk izlenim oldukça iyidir.

Biz sadece, tasarım ayrıca Galaxy Note 7 Galaxy S7 mirasını bulundu. tüm cam - - çok iyi bir kavrama sunan eğimli kenarları olan bu cihazın arka tarafında, özellikle görülebilir. Ayrıca kamera objektifi bu tüm korur konut, teşekkür, onu ince çizgiden çıkıp çıkmadığını unutmayınız. Son olarak, 7.9 mm kalınlığında olan, kendinden önceki Galaxy A5 (2016) yaklaşık olarak ince vardır.

01net.com- Galaxy A5 tasarımı çok başarılı.

artıran TouchWiz katlamalı

Hiçbir ekonomik ekranın bu seviyede kavisli. 514 cd / m² ile bu tür doğal sonsuz kontrast oranı çok tatmin edici parlaklık: Yine de, Samsung A5 çok iyi performans göstermeye devam teknoloji Super AMOLED Full HD panele odaklanmaya devam ekranı. İkincisi güneşli havalarda dahil her koşulda mükemmel okunabilir olacaktır.

01net.com- Galaxy A5 tasarımı çok düzgün.

TouchWiz arayüzü iyice Samsung tarafından incelenmiştir. bazı eski yaşlanmayı ve özellikle çok kalabalık bulmak başladı iyi haber. ayarlar böylece daha az girişleri ile sadeleştirilmiştir. Of karşılama kısayollar kullanılabilir: Uygulama resimde, örneğin, ekranda, ön sensöre ana sensörden basit kayan dikey parmak hareket edebilir. Bu yatay yapılırsa, bu filtreleri ve sensör ayarlarını görüntüler. Bu çok uygun.
Samsung Bu bakış, yeni akıllı telefon için 7 S7 en iyi ve Not gelen korudu.

01net.com- fotoğraf uygulamasında, iki sensör arasında Home düğmesine geçiş yapılır çift tıklayın.

Güçlü ve özerk

onun işlemcisi Exynos 7880 sekiz çekirdekli ile ve puan açısından 1.9 GHz Samsung hala marka gücü saat hızında. Biz ilk pençesinde gösterdiği gibi, Galaxy A5 2017 kolaylıkla onun büyük pazarlanan geçen yıl geçti. Atlama daha görünür 3D aynı şey: herhangi bir 3D oyun a rahatça oynamak için selefi Yani Mükemmel 30 ° C'de tükenmek Epic Citadel testinde saniyede 50 kareye kadar olan grafik yongası Mali T830 MP3 görüntüler açgözlü küçük.

01net.com- Sadece Galaxy Note 7 gibi, A5 bir USB C Tipi konnektör ile donatılmıştır.

Bu artan gücüne rağmen, özerklik tersine etkilenmez. Pil daha güçlü bir bit (2016 modeli için 2.900 karşı 3000 mAh), ancak işlemcinin daha yüksek tüketim ve iken çip Galaxy A5'in dayanıklılık için ölümcül olabilirdi.
Bunların hiçbiri, tam tersine, bizim testler 2017 sürüm 2016 modeli için 12 saat 22 karşı çok yönlü testine 13 saat 50 yapar ve videoda 2015 için bile sadece 8 saat 05 zamanlama her olduğunu gösteriyor iletişimde 18 saat 10 ile basitçe mükemmel sonuç bile 20 saat 41 aştı Galaxy S7 yükselir!

Ayrıca harika fotoğraf

Fotoğrafın tarafında, biz de kaliteli bir kazanç not edin. Teknik olarak daha önce, 13 ila 16 megapiksel sensör, ön 5 ila 16 megapiksel göre önemli bir sıçramadır ise. Bu Samsung Selfie'ler için tanımlanan bir sensör kullanan ilk defa. Ancak arka sensör ile aynı olmama optik, aynı kalitede fotoğraf çekmek için beklenen edilmeyecektir.

01net.com- Fotoğraf sensörleri ön ve arka ekran 16 megapiksel bir tanım.

ana sensör gerçekten çok iyi tasarı: yüksek parlaklık, yavaş yavaş ama emin adımlarla Galaxy S7 üretebilir yaklaşımdır, ancak bazı ayrıntıları ile daha az. Galaxy A5 hala düşük ışıkta sorun için biraz kalır. Aşırı koşul türünde olarak, kaliteli çekim hala oldukça kullanışlı olsa bile kızarıyor. Ancak geçen yılın modele kıyasla kalitesinde gerçek bir artış takdir olurdu ve bu durum böyle değil.
videoda nihayet dusmartphone otofokus görüntüleri görünür bir pompa etkisi ile sonuçlanan, sürekli gelişmeyi itme eğilimindedir. Çok kötü, gerisi (akışkanlığı, kararlılık) oldukça düzeyde olduğu için.